вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Іван Шворак
Дата реєстрації: 01 листопад 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Іван Шворак
Луцьк
Тільки хвора уява бачить оргії там - де проводяться мистецькі заходи. Дуже прикро, шо приходиться жити в одній країні з такими дешевими людьми. А оті коментатори - більше схожі на спам ботів ніж на людей. Ну щож, в житті нічого не варті, то хоч позвірствуйте в коментарях, прикриваючись одноразовими ніками. Культурні, громадські діячі, науковці а також учасники цієї, та інших близьких за тематикою груп фб, неодноразово приймали участь в різних заходах котрі проводилися в вищезгаданому приміщенні. Мистецькі проекти, зустрічі краєзнавців, філософські вечори проводяться там вже багато років. І от тільки зараз мешканці чомусь підняли хай. Проте жильці будинку в дійсності тільки ляльки на мотузочках...
30 травень, 2013 в 15:54
Хай не роблять з себе ідіотів. Вони чудово знають що генплан розробляли (вини ж), з метою загарбати землі сільських рад. Села забудовуються на власних землях, і міські чиновники залишаються без звичних хабарів і відкатів, от і негодують. Те що в генплан Луцька включили території котрі належать селам, не зобов"язує сільські ради віддати місту свої території. Матвіїв нічого не говорив проти, коли дерибанили ділянки в районі вул. Чернишевського на Гущі та Гнідаві. От там дійсно мали б постати міські квартали. Шибі заважають халупи... ну добре що його халупа біля Сапалаївки нікому не заважає. Вони настільки привикли брехати, що червоніють коли кажуть правду.
29 березень, 2013 в 16:21
Отака ситуація завжди, варто людині висловити свою позицію, як на неї налітають як коршуни. А ті хто сумніваються в фаховості Олексія, мабуть поняття не мають, що таке археологія і що таке культурна спадщина. І ще, коментарі написані під дивними одноразовими ніками, взагалі не варто сприймати серйозно.
02 листопад, 2012 в 11:42