вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
oksana.shpot1
Дата реєстрації: 28 липень 2016 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Луцьк
28 листопад 1984 р.
https://www.facebook.com/oksana.shpot
По закону церква відокремлена від держави, а по факту - поза законом, бо для неї закон - це пусте місце.
05 серпень, 2016 в 11:07
а якби в мене була фамілія Абрамович - щось би змінилось? Чи у нас гроші все вирішують? Закон один, перевіряє прокуратура, вирішує суд.
05 серпень, 2016 в 11:06
закон один, превірить все прокуратура, вирішить суд. Якщо вас щось не влаштовує - звертайся в потрібні органи, а не займайтесь пустослівям. Прокурор тепер інший, у країні боряться з порушниками закону, непослушні священники більше не будуть "кришувати" закриття справ!
05 серпень, 2016 в 11:05
Закон один, а перевірить все прокуратура, вирішить суд.
05 серпень, 2016 в 11:03
В Україні християнами називають себе дуже багато людей: православні Київського патріархату, православні Московського патріархату, православні автокефальної церкви, греко-католики, римо-католики, протестанти (штунди, їх дуже багато видів, не знаю і перечисляти не буду). При цій багатоманітності українського християнства усі вони живуть за однієї Біблією, дуже часто по-різному її трактують і викручують у свою сторону, боряться між собою за виділення земельних ділянок під будівництво церков, порушуть закони як і інші.. Дивно, коли наставник православних Київського патріархату, знаючи із середини всю багатоманітність українського християнства, знаючи що церква у нас поза законом, протиставляє чомусь вороже лише дві із них - Київського і Московського патріархату, забуваючи, що є багато інших. Дивно, коли сам київський патріархт, будучи не визнаною церквою, вважає, що майбутнє рішення про автокефалію і єдину помісну православну українську церкву буде означати головування Філарета над усіма......Це ж зовсім не так! А пересічній людині, яка щиро вірить у свого Бога, який ОДИН (сказано у Біблії), але мовчить.... Священники порушують закон - мовчить, священники політизують проповіді - мовчить, священники порушують Конституцію - мовчить.. Шкода, що вихованість людини і її повага до свого розуміння Бога і дозоленості розцінюється священниками в переважній більшості як слабкість і можливість до маніпуляцій. Рідко зустрічаються такі, про яких сказано - наставник Бога, володіє духом священства, порадник. Але такі є!
28 липень, 2016 в 17:11
попередня 1 2