вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
andriy.luchyk
Дата реєстрації: 23 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Лучик
громадянин України, журналіст
Я сумніваюся, що керівник обласної організації не останньої партії не знає закону про місцеві вибори. Проблема радше в тому, що не завжди через друкований текст можна розпізнати інтонацію і точний зміст сказаного. Наприклад, слова "кількість депутатів має бути удвічі меншою" можна перефразувати "потрібно зменшити" чи "можна було б зменшити". Загалом ці слова, на мою думку, можна трактувати як заклик до скорочення чисельності Луцької міської ради в рамках чинного закону або заклику до профедення реформи місцевого самоврядування в Україні із запровадженням інституту професійного депутата місцевої ради. Тоді зрозуміло, що потрібно скорочувати чисельність, адже всіх не прогодуєш. Думаю, Пиза мав на увазі другу тезу.
27 лютий, 2013 в 17:51
З приводу можна і хочеться: Закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" у ст. 16 каже, що рішення про загальний склад (кількість депутатів) обласної, районної, міської (крім районів, міст в Автономній Республіці Крим, міст Києва, Севастополя) ради приймається відповідною обласною радою поточного скликання не пізніш як за 50 днів до дня місцевих виборів. А згідно із п. 4 ст. 16 Закону, рада із населенням від 100 тисяч до 250 тисяч жителів повинна налічувати від 40 до 60 депутатів включно. Тому потрібно міняти закон. А якщо робота депутата місцевих рад має бути ще й оплачуваною - то взагалі засадничі принципи місцевого самоврядування в Україні.
27 лютий, 2013 в 09:59
До речі, спілкувався сьогодні з деякими власниками зареєстрованих собак. Кажуть, щомісяця в платіжці на комунпослуги додають рядок - утримання домашніх тварин.
26 лютий, 2013 в 23:31
Що буде у разі смерті тварини? Треба звертатися у ветклініку, щоб діагностувати її смерть і зняти тварину з реєстрації?
26 лютий, 2013 в 10:24
порадувала інфографіка :)
25 лютий, 2013 в 11:01