вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
andriy.luchyk
Дата реєстрації: 23 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Лучик
громадянин України, журналіст
Ну що за лінь? Спочатку сходіть за посиланням та почитайте повний матеріал, де до речі є і про Єремеєва/Смітюха/Івахіва, а тоді вже робіть власні висновки.
10 січень, 2013 в 21:06
Ірка заробила свій перший гонорар в новому році :)
01 січень, 2013 в 05:19
Останнє фото було зроблено під час акції у Луцьку в підтримку Оксани Макар.
31 грудень, 2012 в 16:10
Cправжні цифри витрат є тільки в штабах кандидатів, які ніхто ніколи офіційно не назве. Можна робити лише приблизну оцінку. Але оцінку ведення кожної кампанії можна зробити, лише детально слідкуючи та аналізуючи діяльність кожного. На жаль, таких можливостей у нас не було. Цифри, показані вище, є офіційними даними про кошти, які витрачалися кандидатами з виборчих фондів. Зрозуміло, що тут не відображені такі витрати як зарплата працівникам штабів, стимулювання членів ДВК, підкуп виборців, кошти на ведення кампанії до її офіційного старту етс. АЛЕ ці цифри показують тенденцію. З високою долею ймовірності кандидат, який витратив багато коштів з виборчого фонду, витратив пропорційно багато коштів й з-поза меж виборчого фонду.
27 грудень, 2012 в 13:38
Був би безмежно Вам вдячний, якби Ви надали мені офіційні документи, де зазначається цифра в 14,9 млн. грн. Справді :) Щодо іншого, то справжні цифри витрат є тільки в штабах кандидатів, які ніхто ніколи офіційно не назве. Можна робити лише приблизну оцінку. Але оцінку ведення кожної кампанії можна зробити лише детально слідкуючи та аналізуючи діяльність кожного. На жаль, таких можливостей у нас не було. Цифри, показані вище, є офіційними даними про кошти, які витрачалися кандидатами з виборчих фондів. Зрозуміло, що тут не відображені такі витрати як зарплата працівникам штабів, стимулювання членів ДВК, підкуп виборців, кошти на ведення кампанії до її офіційного старту етс. АЛЕ ці цифри показують тенденцію. З високою долею ймовірності кандидат, який витратив багато коштів з виборчого фонду, витратив пропорційно багато коштів й з-поза меж виборчого фонду. Ну якось так :)
27 грудень, 2012 в 13:04