вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
andriy.luchyk
Дата реєстрації: 23 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Лучик
громадянин України, журналіст
На це запитання відповідь має давати міський голова. А якщо Кубіцького не влаштовує зарплата - хай йде працювати двірником, а не сидить на тендерних відкатах. Може там більше платять...
09 травень, 2012 в 14:49
Ніхто не каже про опозиційність. Йдеться про критичний погляд журналіста на речі, і не важливо, про яку сферу суспільного життя йдеться у матеріалі.
09 травень, 2012 в 11:11
Я не молюсь. Кубіцький - не моє божество :)
09 травень, 2012 в 11:06
А з приводу аварії, то вважаю, що це ненормально, коли її не можуть усунути протягом тижня. Більше того, не просто усунути, а й виявити. Звідси виникають декілька запитань (здебільшого риторичних): 1. Які збитки понесло комунальне підприємство "Луцькводоканал" (а це спільна власність лучан) через аварію, яку ніхто не усуває? Скільки ще таких аварій закладено в тариф, по якому ми сплачуємо за користування водопостачання та водовідведення з власної кишені? 2. Хто є відповідальним за ситуацію в ЖКГ міста, якщо комунальні служби не можуть виявити аварію протягом тижня? 3. Якщо ж винен Департамент ЖКГ, тоді чому Романюк не звільнить його начальника? Тим більше, що це вже не перші його "вльоти". 4. В будь-якому випадку своєю кадровою політикою міський голова бере відповідальність на себе за всі речі, які відбуваються в місті. Якщо кадрових висновків немає, значить мер заодно з начальником ЖКГ.
09 травень, 2012 в 10:59
"Якби всі кандитати щось таке робили перед виборами то ми від цього лише виграли". Це так, на досузі почитати http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/4fa6a18d8ea18/ :)
09 травень, 2012 в 10:46