вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Михайло Наход
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Михайло Наход
Луцьк
09 жовтень 1977 р.
Народився 9 жовтня 1977 року. Голова ЛМГО „Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу” (http://www.cpaec.org.ua/uk/page/view/7)
маю на увазі не склад координаційного комітету, а в першу чергу його заяву
25 листопад, 2013 в 23:54
Почитав оцю новину і прес-реліз на цю тему від "Свободи", і в чергове відчув розпач. Втретє за останній тиждень. Як можна бути такими сліпими і недалекоглядними? :(
25 листопад, 2013 в 22:11
Юра, я розумію чому такі блоги з"являються. Просто один автор (Матвієнко, який окрім того що ніби є політичним експертом ще й пише і намагається продавати свої художні книжки) заздрить іншому (Лису) і прикриваючись авторитетом (Коротичем) хоче нібито попустити і Лиса, а заодно і Забужко. Виглядає дуже по українськи :( А те, що Ви передрукували це, і долучились до чужих "розборок", то це звичайно Ваше право. Але мені, як Вашому читачу було це ще неприємніше читати тут, ніж на УП. Звичайно творчість Лиса це не "священна корова", але правило "бий своїх, щоб чужі боялись" далеко не завжди доречне і справедливе. А про новинні та політичні ресурси, де все просякнуто недовірою, ненавистю, заздрістю і іншими не надто хорошими емоціями це я не конкретно про якесь видання, а в контексті того, що 95 % коментаторів анонімні і вони ж продукують срач та викид негативу. Зробіть коментування лише через соцмережі і тоді загальний тон і контекст дискусії буде зовсім іншим.
17 листопад, 2013 в 23:10
Якось аж неприємно стало, коли вчора прочитав блог політексперта Костянтина Матвієнка на цю тему на УП, а сьогодні бачу, що цю маячню передрукував шанований мною "ВолиньПост". Мені здається, що літератори та критики мають вести дискусію не на новинних та політичних ресурсах, де все просякнуто недовірою, ненавистю, заздрістю і іншими не надто хорошими емоціями. Можливо твори Володимира Лиса не всім подобаються, для когось вони надто попсові чи не насичені необхідними деталями, але вони не заслуговують того, щоб авторові анонімно "перемивали кістки" любителі політичного чтива та непрофесіонали. З іншої сторони, нам волинянам треба гордитись, що ми маємо такого Лиса, за допомогою якого світ та Україна взнає про Волинь, а не підтримувати дискусії започатковані песвдокритиками-конкурентами. П.С. Сказав і зрозумів, що вже сам втягнувся у непотрібну розмову :(
17 листопад, 2013 в 15:47
В хід у боротьбі за крісло голови ФФВ пішла "важка артелерія". Щойно про цей мітинг говорили в ТСН на 1+1. Чому ж таке привабливе крісло керівника ФФВ?
05 листопад, 2013 в 19:55