вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Михайло Наход
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Михайло Наход
Луцьк
09 жовтень 1977 р.
Народився 9 жовтня 1977 року. Голова ЛМГО „Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу” (http://www.cpaec.org.ua/uk/page/view/7)
Якщо перевірити реєстраційний номер літака який зображений на фото(UR-54853), то з"ясовується цікава деталь. Цей літак за рік розбився уже другий раз!!! Як таке можливо? Щось тут не чисто. Як доказ гляньте цей звіт на сторінці 14 http://www.avia.gov.ua/uploads/documents/8957.pdf Або цей на сторінці 4 http://www.avia.gov.ua/uploads/documents/8762.pdf
11 жовтень, 2013 в 00:40
Щиро дякую за вітання редакції!
09 жовтень, 2013 в 09:54
Молодець Петро! Добре написано, але під кінець дня читати цього не можна :(
07 жовтень, 2013 в 17:26
Вирішення проблем не залежить від того кому належить ресурс. Проблеми вирішуватимуться так само якби вони вирішувались через письмові звернення громадян.
25 вересень, 2013 в 14:10
Шановні та нешановні аноніми та заздрісники попустіться трошки. По-перше, в основу сайту "Відкрите місто" покладені не "Проект Палиці" і не "Комунальний патруль", а кращі світові приклади - британський ресурс http://www.fixmystreet.com/ та російський http://www.streetjournal.org/#r=RU, які розпочали свою роботу тоді коли ресурс Палиці і Патруль навіть у задумах не з"являвся; По-друге, платформа "Відкрите місто" це не ідея Находа чи Шелепа чи ЦПАВК загалом, а ідея Фонду Східна Європа, якому і належить ресурс в даний час; По-третє, конкурс на відбір пілотних міст і організацій регіональних партнерів по проекту "Відкрите місто" розпочався ще у листопаді-грудні минулого року, коли не було в мережі ні проекту Палиці, ні "Комунального патруля"; По-четверте, платформа "Відкрите місто" орієнтовно через півтора року перейде у власність та управління міста у тій частині, що стосується Луцька. Наша організація лише допомагає модерувати, тестувати та впроваджувати ресурс в роботу; По-п"яте, цей ресурс має суттєві відмінності від двох уже згаданих схожих ресурсів і має значно більший функціонал, але це буде продемонстровано після офіційного запуску платформи в роботу; По-шосте, у напрямку впровадження геоінформаційних технологій можна об"єднати напрацювання усіх трьох команд на наступних етапах, якщо у цьому буде інтерес їхніх власників.
24 вересень, 2013 в 17:04