вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Михайло Наход
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Михайло Наход
Луцьк
09 жовтень 1977 р.
Народився 9 жовтня 1977 року. Голова ЛМГО „Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу” (http://www.cpaec.org.ua/uk/page/view/7)
Правильна адреса ресурсу - www.opencity.in.ua До початку жовтня ресурс працюватиме ще у тестовому режимі. Про старт повноцінної роботи сайту буде поінформовано громадськість додатково.
24 вересень, 2013 в 12:09
Цікаво кому Олійник подарував свій номер? Сумніваюсь, що він має такий Мерс. Може хтось знає підкажіть.
14 червень, 2013 в 15:12
Якщо хтось хоче висловити критичні зауваження чи свої пропозиції по змісту, а не лише по формі то прошу ознайомитись з повним матеріалом з детальними таблицями на нашому сайті http://volynmedia.com/articles/759/.
10 червень, 2013 в 22:15
Згідний практично з усім. і сьогоднішні тушки це також показник. Можна ще згадувати клятви на Біблії і Конституції. Але причина недовіри до опозиційних лідерів не у "поганих" виборцях.
16 травень, 2013 в 23:34
А давайте говорити про матеріал, а не про Данилюка. Аналіз подій новітньої історії, декількох президентських виборів підштовхує до подібних висновків, які робить Данилюк. Звичайно, завжди хочеться вірити, що політики нарешті домовляться і будуть працювати на благо країни, виконувати обіцянки, які вони дають на майданах, але коли приходить час "Х", то обіцянки дуже розходяться з діями. Я і сам був у числі тих хто надіявся і вірив. А зараз розумію, що потрібно ще досить багато часу, щоб наші і столичні, і місцеві політики стали беззаперечно дотримуватись даного публічно слова. В іншому випадку їм пряма дорога на політичний смітник. А в наших умовах вони чомусь думають, що вони владу отримують навічно, або навіть за невеликої поразки вини постійно матимуть шанси відродитись як фенікс з попелу.
16 травень, 2013 в 19:39