вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Mariia Domanska
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Марія Доманська
журналістка, громадська діячка, українка, часом театралка
Чому немає посилання на Громадянську мережу ОПОРА?
05 жовтень, 2012 в 11:16
А як дощ піде? ))
28 вересень, 2012 в 15:55
Якщо українці й можуть отримати польський паспорт, то вони вже не будуть українцями. В Україні заборонене подвійне громадянство.
20 серпень, 2012 в 16:47
І я навіть здогадуюся хто Ви. Проте суть же не в тому. Я б залюбки почула критику у свій бік, але тільки тоді б, якби Ви сказали точно, хто Ви. Я погоджуюся, що часто критику не сприймаю. Проте зустрічне питання: а бувають ідеальні люди? Про досконалість мого есе мова не йшла. Я взагалі не вірю в досконалі тексти і нічого не казала про свій. Я апелювала до змісту в контексті Вашої критики. Ви радше не прийняли моїх думок, аніж сам текст, на мою думку. От і вийшла суперечка. Добре, що критикуєте. Бо не критикують того, хто нічого не робить. І так, я завжди була амбіційна, не вважаю, що це мій недолік. Я не 100 доларів, щоб всім подобатися.
08 серпень, 2012 в 23:10
Якщо пан гуцул уважно читав, то в тексті взагалі-то згадувалося про трамваї. Де ви бачили в Луцьку трамваї? Але от одразу подумали, що я про Луцьк. А це говорить, що ви неуважно читали, і надмірно емоційно та суб_єктивно сприйняли текст. І до Вашого відома жанр есе передбачає вільний виклад думок БУДЬ-ЯКИХ у БУДЬ-ЯКІЙ формі. Текст - НЕ стаття, щоб вирішувати якісь проблеми. Звідки Ви взагалі взяли, що там повинне бути вирішення проблеми? (почитайте есе і його жанрове призначення). У мене є свої погляди на стан речей, у вас свої. І через це не треба флудити те, що тут написано. Моя перевага як мінімум тут в одному - я не ховаю свої думки за псевдонімами, а відкрито показую, що саме я думаю так і так. Тому раджу Вам піднімати планку і не приховано коментувати дописи. Хочете дискутувати - робіть це відкрито!
06 серпень, 2012 в 15:26