вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Mariia Domanska
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Марія Доманська
журналістка, громадська діячка, українка, часом театралка
так, його ще не відмінили,а відмінять. ми можемо змінити це рішення. підпишіться під наше звернення до Львівської залізниці
23 квітень, 2012 в 16:56
Погоджуюсь із editor. Головне не зловживати. До того, в заголовку написано "склали". Так його ж таки склали уже, але презентуватимуть у середу.
20 березень, 2012 в 18:42
Поза тим, що ви дуже підготовлено та грунтовно подали тлумачення поняття "дискурс", не вважаю доречним ваше зауваження, адже воно абсолютно не по темі. Якби б пані Оля претендувала на лави науковця і в такий спосіб тут нам щось доводила, мали б право їй опонувати. А наразі, вибачте. Це, що ви написали називають нічим іншим, як "інтелектуальні панти". До слова, дискурс всі розуміють як сферу тих же самих диспутів, просто думок, усіх обмінів інформацією і т.п. щодо певного явища, теми, проблеми у будь-якій сфері життя. "Дискурс задає ті семіотичні характеристики мовлення, які допомагають формувати тексти. Текст і дискурс англійські дослідники Р.Ходж і Г.Кресс розглядають як такі, що доповнюють один одного, акцентуючи при цьому або соціальний, або мовний рівень'. Але це не означає, що текст є асоціальним, а дискурс лише соціальним, - в них поєднується й те, й інше, але йдеться про переважання того чи іншого погляду. Голландський дослідник Т. ван Дейк розглядає дискурс як складне комунікативне явище, що включає соціальний контекст, інформацію про учасників комунікації, знання процесу виробництва й сприйняття текстів. Усі ці чинники накладають відповідні обмеження на структурні характеристики текстів. Т. ван Дейк ще називає дискурс складною комунікативною подією." - дослідник Почєпцов "Теорія комунікацій" - почитайте і збагатіться. Якщо ви вчепилися в якийсь науковий термін, а суті не зрозуміли, то гріш вам ціна, на жаль.
04 березень, 2012 в 01:55
Ну, Ви й приставучі. Що ж Вам та Україна таке зробила, що злість свою зганяєте на Волинських сайтах? При чому ваша критика абсолютно безпідставна і гнила.
29 лютий, 2012 в 17:03
1 2 3 4 5 6 7 наступна