вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Філолог
Дата реєстрації: 03 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Як вже набридло читати в коментарях змагання за титул меншого раба, ніж попередній коментатор. Погодьтеся, Клімчук вмів ходити між крапельками навіть у сильний дощ. Побачимо, чи допоможе партійна парасолька нинішньому "очільнику". Поки що йому заглядають в очі і чекають... Навіть ЗМІ - злегка кусають, але не сильно, бо хто зна, і відкликаються на кожне "апчхи" головного регіонала області... А Клімчук - як на мене, пішов більш достойно, ніж його попередники. Та чи далеко пішов?)
10 лютий, 2014 в 15:12
Що не кажіть, Анатолію, а вам його уже бракує)) Нгостальгічний матеріал)
08 лютий, 2014 в 14:13
Наших людей бойкоту вчити не треба, нас би хто працювати навчив. Радянський союз вибив з людей креативність і працелюбність, натомість дав смекалку і норму)) Треба вчити волинян працювати, тільки не закордонними мудрими схемами, а власного виробництва!! (Підказка для любителів повчань!)))
08 лютий, 2014 в 14:07
Шановний, ви при своєму розумі? Інформація про особисті враження, не підтверджена абсолютно нічим, окрім емоцій, у мене завжди викликає скепсис... Може, діяли вони і не правомірно, подавайте скарги у відповідні інстанції і розповідайте, як людям діяти в таких ситуаціях...
20 вересень, 2013 в 10:44
Вступну частину, як на мене, треба трошки змінити. Набридли оці всі "недоукраїнці", "переукраїнці"... А так -чудово. Вже пробачте за критиканство. Нічого більш щирого і хорошого за останній рік мною прочитано на подібних ресурсах точно не було!!!
16 вересень, 2013 в 14:03
попередня 1 2 3