вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Філолог
Дата реєстрації: 03 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Шановний, ви при своєму розумі? Інформація про особисті враження, не підтверджена абсолютно нічим, окрім емоцій, у мене завжди викликає скепсис... Може, діяли вони і не правомірно, подавайте скарги у відповідні інстанції і розповідайте, як людям діяти в таких ситуаціях...
20 вересень, 2013 в 10:44
Шановний, ви трохи неправильно прочитали мій нік...Поверніться до першого класу. Я вам теж відкрию таємницю - ми не в США, і навіть не в Німеччині. Щодо представився (як філологу мені це слово навіває дуже песимістичні асоціації...) - треба брати і вичитувати Регламент. Він мені не знайомий та і не...потрібний. Думаю, що там не виписано нічого. В кращому випадку,як і у всіх типових - журналісти мають бути акредитовані, тоді мають право вести відеофіксацію. Невеликий лікбез: поняття “журналіст” в правовому контексті не може бути застосоване до більшості творчих працівників, що готують інформацію для незареєстрованих інтернет-видань. Реєстрація є головною умовою надання правового захисту суб’єктам та об’єктам інформаційної діяльності у ЗМІ. Питання - чи є реєстрація у "Вітей Каменя"?
18 вересень, 2013 в 23:40
Публічність події - це прекрасно! Усі "ротозєї", яким нема чим зайнятися будуть тинятися на засіданнях... Це моя особиста думка. Вважаю, що нам там робити нічого, окрім як вбивати час. Ті питання, які захочуть провести, проведуть і без нас. Справа в іншому. Особиста неприязнь - не найкраще підгрунтя для зміни законодавства. Наскільки мені відомо, пан Пташник відмовляється показувати посвідчення, а ті документи, на які він зсилається - це документи про заснування неіснуючої зараз газети...Та і таке слово як "акредитація" мабуть для нього загадка. Не виправдовую і мера міста Каменя-Каширського. Про його адекватність на сесіях в області вже ходять легенди. Однак, якщо боротися з беззаконням незаконними методами, то законності не втановиш. Треба насамперед чітко виписати права і обовязки представників інтернет-ресурсів.
18 вересень, 2013 в 19:56
повністю підтримую. прийду на сесію ВРУ, покажу корочку і буду на телефон фіксувати все, що мені забажається)))
18 вересень, 2013 в 15:45
Хто там ще хоче балів підзаробити і зобов"язати усіх працювати - бігом в Осівці!!! Ну а щось реальне робити - "не барское это дело")
17 вересень, 2013 в 08:03