вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Філолог
Дата реєстрації: 03 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
4 метри ширини і фото проекту вказують, що міст скоріше буде не пішохідним... А отже, закохані, сідайте в авто - і на міст. Бо просто постояти буде не дуже бзпечно!!!
07 червень, 2013 в 14:06
Оргкомітету шкода грошей на піар, то вирішили так дешевенько і благенько вийти із ситуації. Ну злегка торкнулись тих неабияких персон в ефірі, так ні - треба ж роздути до всесвітнього катаклізму і мусолити без толку. До суду, панове!
06 червень, 2013 в 17:11
Жоден пам"ятник не потрібен, якщо він хоч мало-мальськи розколює людей на різні табори. З іншої сторони - у нас є присутнє якесь магнетичне прагнення щось зруйнувати. Минулого не переробиш, треба будувати теперішнє так, щоб твій завтрашній пам"ятник не знесли молодики, якими рухає не стільки ідеологія, скільки ота жага до руйнації. Панове, не руйнуйте історії, будуйте свою, кращу, варту пам"ятника!
22 квітень, 2013 в 14:33
Людей підгодовують гарними гаслами та дають транспоранти до рук. А десь наверху йде боротьба за сої бізнесові інтереси - а ви ходіть, ходіть, панове, і посміхайтесь, - вас знімають....
14 березень, 2013 в 13:35
Якраз-таки в головах може бути порядність, розум, а може маразм й ідіотизм. Село - воно скоріше в руках. Я ніколи не жила в селі. Мене вражають працьовитість і магнетична любов до рідного краю у цих людей. Не до квадратних метрів на 9 поверсі, а до живої землі. Те, що ви саркастично проставляєте себе "селу в головах" - вас не прикрашає.
11 березень, 2013 в 13:00