вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Володимир Пащенко
Дата реєстрації: 13 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 16 березень 2016 р.
Володимир Пащенко
Ви взагалі відео дивились? Хоча навіщо вам це ))) Треба просто написати, що все погано і відчути полегшення від цього Критик - людина, яка знається на темі в нашому випадку на кухні) Стосовно солі Ми використовуємо сім видів солі Йодованої солі на нашій кухні немає В приготуванні цієї страви була використана вітчизняна кам'яна сіль "Крупного помелу" ))) Щось маєте проти української солі?
08 лютий, 2015 в 20:58
Власник Олімпії - мурло ще те))) Основний месидж коментаря "Не вірю, що для всіх так готують" - підіть і подивіться, вікна великі можна все побачити Якщо будете мати бажання - вам зроблять екскурсію від шефа Але щось мені підказує, що ви просто вирішили вилити відро помий Критикам і критиці ми завжди раді, якщо вони об'єктивні і щось можна змінити на краще) В вашому випадку треба замінити власника і тоді вас все буде влаштовувати)))
08 лютий, 2015 в 20:38
Дякую за повагу до мене))). Я не берусь досліджувати, що відбувається у Володимир-Волинському. Поки що))) Констатую лише , очевидний для мене особисто факт, що Саганюк непересічний , розумний чоловік. Сьогодні Ви граєте за Динамо і я вболіваю за Вас. Завтра Ви будете грати за Спартак і я буду бажати Вам всього "найкращого". Мої емоції не впливають на Ваші якості ,Ви або вмієте грати в футбол ,або ні.
07 лютий, 2015 в 10:25
Вам за мене соромно було б в будь-якому випадку. Ви бачите те, що хочете. Що я такого написав? "Розумний чоловік" і тут полились помиї на мою голову))) "Мені соромно, що стояв за сто метрів від тебе на майдані" "ти таке несеш" " скажу хто ти" Я сказав брехню? Людина яку громада чотири рази поспіль обирала міським головою - пересічна? Чи може дурна? Ні, просто Вам не сподобалась моя думка. Ви занадто емоційна людина. Всі хто стояв на майдані - ГЕРОЇ і я ніколи не скажу, що мені за когось соромно. Так деякі наробили потім дурниць, а хто їх не робить?
06 лютий, 2015 в 10:09
Нарешті
05 лютий, 2015 в 14:19