вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Володимир Пащенко
Дата реєстрації: 13 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 16 березень 2016 р.
Володимир Пащенко
Кукурудза - дійсно сумно, але це системне явище і не лише цієї піцерії(((
12 грудень, 2014 в 17:25
Один журналіст з Вашої фан зони)) написав про Віргінські острови Ви пишите інше))) Друзі давайте говорити про приїзд Ольги Фреймут і про наші ресторани, кафе, піцерії Про Волинь Post до інших)))
12 грудень, 2014 в 17:17
Смачної України з січня на 1+1
12 грудень, 2014 в 15:46
Інспектор Фреймут це образ. Бренд. Вона частина шоу. Вона і є шоу))) А Оля Фреймут це чудова мила жінка))) Піцерію треба поліпшити Думаю власник погодиться))) Народна піцерія для народу Народ заслуговує на краще
12 грудень, 2014 в 15:45
Вітаю всіх коментаторів)) Дві копійки ,з вашого дозволу. Маю надію, що модератор не видалить мій коментар)) Оля Фреймут - Ви краща!))) Насправді ,Оля є партнером бізнесу, а не його вбивцею. Вона вказує на те, що ресторатори здебільшого приховують . Для мене взірцем оцінювання є рейтинг Michelin Так от там головний критерій це кухня. Авторська від шефа якого знають або дуже скоро визнають. Хто знає шеф-кухарів в Луцьку? Власники ресторанів вкладають величезні гроші в обладнання, в інтер'єр, в рекламу в що завгодно крім людей))) Петро ... Просто розгубився, а взагалі останнім часом був занадто лояльним до закладів, що відвідував. Стосовно піцерії : все видно в сюжеті але те саме в більшості закладів))) Якщо на кухні Шеф який може заперечити власнику і відстояти свою позицію це запорука успіху!
12 грудень, 2014 в 15:11