вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Володимир Пащенко
Дата реєстрації: 13 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 16 березень 2016 р.
Володимир Пащенко
Пащенко вилизав Палиці все що міг ось що було написано Це добряче каміння? Коли я брав у Палиці інтерв'ю вже це чув. Щось нове вигадайте повеселіть
11 грудень, 2015 в 18:56
Манісінькі камінчики полетіли. Вражає кількість цнотливих, безгрішних людей))) Друзі, не соромтеся - проявіть винахідливість ))) Буквально всім дякую за увагу до моєї більш, ніж пересічної персони)) Дякую за Ваші коментарі)
11 грудень, 2015 в 18:20
Шановні коментатори, можете писати на мене будь-що. У нас демократія)) Можете звинувачувати мене у будь-чому, навіть у вбивстві Кеннеді. Але останнє, чого я хочу, щоб журналісти гризлись між собою. Я розумію, що є багато охочих і в моєму оточенні, і в оточені Ігоря Палиці, хто хотів би продовження цієї історії, але моє глибоке переконання - краще мир і порозуміння. Цілей треба досягати мудрістю, а не силою. Я ще і ще готовий перепрошувати у Ігоря Палиці чи будь-кого, аби на Волині ми, волиняни, жили в мирі і закон був один для всіх, а не лише для ворогів. А тепер, шановні коментатори, можете починати жбурляти каміння. Як казав Ісус Христос: хто з вас без гріха - перший кинь камінь.
11 грудень, 2015 в 15:44
У мене Микола син захворів. Можна іншим разом вріжу?
10 грудень, 2015 в 21:55
:) Ігор можливо і сукин син, але наш сукин син В нього, як у більшості з нас є свої слабкі і сильні сторони. Але чомусь вірю, що коли буде потрібно він стане поруч. На початках нашого знайомства ми ледь терпіли один одного, а зараз часом розуміємо один одного з пів слова. І навіть якщо він візьме вила і піде по волинським селам я своє ставлення до нього не зміню. Якось так;) може трохи незграбно і з помилками)))
10 грудень, 2015 в 20:54