вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Володимир Пащенко
Дата реєстрації: 13 грудень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 16 березень 2016 р.
Володимир Пащенко
Для мене Небесна сотня в лапки не береться Тисячі "молодих дубів" кожного дня гине в АТО? Якщо це Ваша правда то Ваше ЗМІ - росія 24 з Дмитром Кісєльовим Я піду на майдан і готова життя віддати, але... Бла бла бла Був час коли на сцену бажаючих вийти майже не було . А скільки коштував квиток на сцену Ви знаєте? Кримінальна справа, як бонус Турійський район відвідали, подивились, розпитали і якщо бажаєте можемо опублікувати, що там цікавого Брешіть не брешіть (to be or not to be)) От Ви чому не написали своє справжнє ім'я, прізвище? Ви просто троль і дійсно Ви змінили ІР)))
21 червень, 2015 в 11:01
Андрейківу ? За скільки? Якщо Ви впевнені в тому, що написали факти в студію І чому анонімно? Кого і чого Ви боїтесь?
20 червень, 2015 в 21:24
А можливо подумавши про наслідки відразу стати покірним рабом? Так, можливо ситим і відносно привіалійованим по відношенню до інших А як же "Рабів до раю не пускають"? А хто тоді хлопці з Небесної сотні? Бойовики, найманці? Ні, я ніколи не зрозумію Вашу логіку Заради тих Героїв, що віддали своє життя за краще майбутнє нас з Вами ми маємо працювати і змінювати країну на краще Якщо Роман Микитюк пройде публічно тест на детекторі брехні і виявиться, що він не брав і не давав Тоді аргументів проти такої чесної людини не буде ні у кого
20 червень, 2015 в 21:21
Все мені подобається І новина рейтингова І коментарів начебто багато Але всі коментарі в підтримку Романа Микитюка з однієї ІР адреси Нічого не маю проти Романа Микитюка, але якщо він пройшов люстрацію Тоді потрібно повернути багатьох інших Героїв Небесної сотні визнати заколотниками, а всіх майданіців кинути до буцегарні Чому запитали у майданіців ? Бо вони ризикували своїм життям, своєю свободою щоб відбулись зміни І цікаво чи за ці зміни вони боролись?
20 червень, 2015 в 13:56
До президента і 52% виборців, що проголосували за нього
19 червень, 2015 в 14:51