вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
kotyk
Дата реєстрації: 25 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Олександр Котис
ага) скоро будуть фото днів 2 і 3!
10 грудень, 2012 в 11:10
добре, що відгукнулися. Є таке питання. Колись у нас буде чи не буде підземний перехід. Ще коли старий ЦУМ згорів, то в місті говорили, що новий буде проектуватися із врахуванням можливості пуску потоків людей з підземки через новий ЦУМ. Але так і невідомо, чи це завдання перед архітекторами ставили. Бо в натурі по підвалу Сільпо не дуже видно, де міг би бути такий вихід. Але може, просто не видно. Так от: щось подібне передбачає проект? Чи передбачене там потенційне з'єднання підвалу будівлі з підземкою?
10 грудень, 2012 в 00:13
нє, я не ображаюсь) просто в мене є цікава здатність бути непомітним) хоча об'єктиви в сумці також таскаю)
08 грудень, 2012 в 17:02
Міжнародний астрономічний союз - організація, яка має право запроваджувати наукові стандарти в астрономії. ВОна виключила Плутон зі списку планет ще кілька років тому. Отже. Раніше у композиції сонячного годинника були присутні всі 8 планет сонячної системи. Нептун - восьма і остання планета.
03 грудень, 2012 в 11:52
Шикарні старі фото! Я б залюбки підрізав парк заради такого вигляду. Адже архітектура місця розрахована, щоб цей вигляд праював! А де він зараз?... Голяки одні. Наш парк давно морально застарів. Хаотично засаджений студентами на суботниках, без сучасних підходів дизайну і планування, з викраденням деревини і знищенням природнх заказників - це вже не парк, це суцільна проблема. Як же Луцьку треба зараз Головного Архітектора не за бюрократичною посадою, а за розмахом діяльності!...
30 листопад, 2012 в 17:42