вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Юрій Моклиця
Дата реєстрації: 26 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Моклиця
Луцьк
05 травень 1982 р.
Голова Асоціації розвитку туризму Волині
Я так і не зрозумів навіщо чиновників пересаджувати на велосипеди. Ви не в тренді, панове, зараз це вже не модно. Але то таке. Я вам дам безкоштовно результати тестування будівлі міськради на предмет паркування. Зі сторони пам'ятника Миколаю є велопарковка на 3-4 велосипеди. Якраз вистачить Романюку і його замам. Ще можна запаркуватись в задньому дворі. Там можна пристібнути до решітки вікон ще 5-6. Біля їдальні можна поставити 2-3. Користуйтесь, реформатори.
15 вересень, 2014 в 16:24
По тому масиву є один делікатний момент. До забудови там була дуже заболочена територія і навіть озеро. До тих, хто будував, проектував і погоджував будинки із глибокими підвалами на болоті, найбільше питань.
24 липень, 2014 в 12:06
Панове, забагато уваги моїй скромній персоні. Людині, яка 32 роки "освоює" мільйони державних грошей, треба більше. Хоча б просто поцікавитись. Не змагайтесь в ідеологіях, кожен залишиться при своїх. Шукайте порушейння. Якщо є - геть порушника. Якщо немає - честь, слава і букет квітів.
17 червень, 2014 в 13:24
Єдине, що може стримати таких людей - це публічний громаський осуд, ганебна слава чи фото на дошці "пошани". Виклали інформацію для того, щоб люди говорили про це і давали свою оцінку неприпустимим діям. Достойним продовження історії буде тоді, коли вдасться дізнатись особу-героїню історії. Можливо хтось впізнає в ній свою сусідку чи співробітницю. Ніяка ситуація в країні не виправдовую хамське поводження окремих людей, які продовжують існувати в площині вседозволеності і безкарності. Громасдький осуд - єдиний законний інструмент впливу простих громадян. Все інше - або незаконно, або нереально.
23 березень, 2014 в 14:21
Ви це серйозно? Очевидно, комусь дуже кортить відправити хлопців із Самооборони і ПС під кулі, щоб ті не заважали "правильним" людям вирішувати серйозні справи, торгувати посадами, "перезавантажувати" владу.
15 березень, 2014 в 13:47
попередня 1 2 3