вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Юрій Моклиця
Дата реєстрації: 26 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Моклиця
Луцьк
05 травень 1982 р.
Голова Асоціації розвитку туризму Волині
Панове, забагато уваги моїй скромній персоні. Людині, яка 32 роки "освоює" мільйони державних грошей, треба більше. Хоча б просто поцікавитись. Не змагайтесь в ідеологіях, кожен залишиться при своїх. Шукайте порушейння. Якщо є - геть порушника. Якщо немає - честь, слава і букет квітів.
17 червень, 2014 в 13:24
VSC, не пошкодував свого дорогоцінного часу, щоб написати цю єрунду, не пошкодуй часу знайти на фб посилання, з якого я здер текст.
28 травень, 2014 в 11:09
ти розумієш що відбувається в країні? Віддати пукалки, щоб через пів року знову їх забирати ціною сотень-тисяч жертв? Наголошую, зброя - це відповідальність кожного особисто, але мотивація мати зброю зараз виглядає мені більш аргументованою, ніж віддати. Бандитам здавати зброю? Люди тримають зброю не для мародерства чи нападів, а для захисту - це ду-у-у-у-же велика різниця.
26 березень, 2014 в 10:07
אין בעיות
26 березень, 2014 в 10:01
Я не проти російської і авторка не проти. Я можу роійською спілкуватись без проблем, просто в мене не дуже гарно це виходить. Це не тема для дискусії. А от про незаконні озброєні формування - це цікаво. Самооборона незаконна? Можу показати статут, затверджений всіма відповідними інстанціями, в т.ч. МВС. Озброєна? Не бачив такого і близько. Вся та мова про зброю не має ніякого відношення до діяльності громадських організацій (групіровок, як кажуть). Це питання виключно ІНДИВІДУАЛЬНЕ і СТОСУЄТЬСЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОКРЕМИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ НЕЗАКОННУ ЗБРОЮ, а не організацій чи груп людей. Ну блін не маю я що здати міліції навіть якщо б хотів. З чисто моральних міркувань я розумію людей, які тримають зброю, бо підстав довіряти минулій і теперішній владі - "0". А хто захистить від правоКАРАЛЬНИХ органів? Може демократичне суспільство? Чи якась міжнародна конвенція? Повторюю ще раз. Питання зброї - це питання кожної окремої людини. Звинувачувати організації, які не використовують в своїй діяльності незаконну зброю - це безпідставний наклеп. За це 16-го січня можна було і загриміти. Ну і мені не зовсім зрозуміло звідки інфа, що я не розрізняю нарізну і гладкоствольну зброю. У Вас все так на припущеннях будується?
26 березень, 2014 в 10:01