вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Юрій Моклиця
Дата реєстрації: 26 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Моклиця
Луцьк
05 травень 1982 р.
Голова Асоціації розвитку туризму Волині
Відповім Олександру. 1. Російською не випадково. 2. Про зір дуже коректно, достойна поведінка для справжнього чоловіка. Немає зараз на вулицях людей з автоматами. Ви маніпулюєте неіснуючими фактами. А те, що вона у когось десь є, так я переконаний, що у вас є вдома автомат. Доведіть, що це не так 3. Ці люди без зброї пропонували зміни на Майдані. Зброя і агресія були виключно відповіддю на зброю і агресію від влади. Треба бути безтолковим, щоб цього не розуміти. 4. Захищати систему, яки привела нас до вбивств і війни? Ви откуда до нас товаріщ? 5. Травматична і мисливська зброя, яка є в наявності в окремих людей - цілком офіційна і зареєстрована. Не знаю на яких підставах ви збираєтеся забирати в людей їхнє майно. 6. Люди з автоматами - це параноя. Я представник самооборони, в мене немає автомата.
25 березень, 2014 в 21:38
Єдине, що може стримати таких людей - це публічний громаський осуд, ганебна слава чи фото на дошці "пошани". Виклали інформацію для того, щоб люди говорили про це і давали свою оцінку неприпустимим діям. Достойним продовження історії буде тоді, коли вдасться дізнатись особу-героїню історії. Можливо хтось впізнає в ній свою сусідку чи співробітницю. Ніяка ситуація в країні не виправдовую хамське поводження окремих людей, які продовжують існувати в площині вседозволеності і безкарності. Громасдький осуд - єдиний законний інструмент впливу простих громадян. Все інше - або незаконно, або нереально.
23 березень, 2014 в 14:21
Ви це серйозно? Очевидно, комусь дуже кортить відправити хлопців із Самооборони і ПС під кулі, щоб ті не заважали "правильним" людям вирішувати серйозні справи, торгувати посадами, "перезавантажувати" владу.
15 березень, 2014 в 13:47
Панове, називайте речі своїми іменами. Проблема не в загазованості чи перевантаженні, а в копійчині, яку втрачають луцькі перевізники. Все би нічого, якби система перевезень в Луцьку була продумана і збалансована. Наприклад, маршрути 103,107,104 - це єдини варіант потрапити з Львівської на Набережну (а це близько до Нової Лінії, чи Нашого Краю). Крім цих маршрутів, не передбачено жодного варіанту сполучення з вулицею Потебні, а там живуть/працють/вчаться люди. Наступне: так переймаєтесь за міщан? Зробіть так, щоб 19 номер не їхав у Гірку Полонку і їздив трохи частіше, ніж через 15-20 хвилин. Я не можу сісти 2 австоатнції в 19, бо вона приїжджає повна. І, зауважте, повна не лучанами, а мешканцями Гіркої Полонки. Оці спроби "вдосконалити" систему транспорту нагадують спазми в місцях, де раптом щось почало боліти. При чому в цій ситуації явно заболів чийсь гаманець. Немає продуманої загальної схеми і стратегії. Що не робити в такій ситуації, воно все-одно вилазитиме іншим боком. І до речі, мені одному здається, що чиновники, які відповідають за транспорт, частіше слухають перевізників, аніж пасажирів?
20 листопад, 2013 в 12:36
там в туризмі підхід знайти не молодого і перспективного (як видається на перший погляд), а недосвідченого та слухняного. поки їм це вдається. ну нічого - скоро кінець року, пора звітів... побачимо на що здатна натахіна імперія. А Ользі - успіхів і терпіння. Є підстави вважати, що воно знадобиться. А ще - перечитати посадові інструкції, трудовий кодекс і положення про центр... на всякий.
08 жовтень, 2013 в 11:19