вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Іра Новосад
Дата реєстрації: 27 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
"Кореспондент агентства особисто об'їхав кілька районів міста і переконався в тому, що практично скрізь зазеленіла трава, на деяких деревах розпускаються бруньки, а у декількох слив, які ростуть біля моря, з'явилися перші плоди. В центрі міста на десятках клумб розцвіли квіти, навколо них літають бджоли і метелики". Оце ж їхній кореспондент "мочить", по-іншому не скажеш!)) Скрізь зелена трава і перші плоди, то вже занадто! На вулиці справді тепло (на термометрі +14), але отих всіх чуд немає!
01 грудень, 2012 в 16:42
дуже цікаво!!!) Побільше таких матеріалів! Караїми дуже загадковий народ. Мабуть, через те, що їх залишилося зовсім небагато. В Євпаторії у них велика община, але в середену в кенасу вони зазвичай не пускають, а от все що поряд можна подивитися. Пам"ятаю, що там скрізь троянді цвіли, неймовірно гарно!
24 вересень, 2012 в 15:16
Я знаю ще один такий будинок! це Соборності, 30! "Княжий двір" вже близько десяти років творить там дива, а тріщина на будинку також вже давно є! моя сусідка розповідає, що щороку приходять із ЖЕКу, дивляться на неї(тріщину), констатують, що вона там дійсно є, ставлять маячки, і йдуть геть! а вона собі щороку збільшується! Я не в курсі, як там зараз справи, але востаннє, коли я була дома, то власники ресторану далі щось там риють! прямо "чеські кроти" якісь! двічі будинок горів у підвалі від перенапруги! У людей на першому поверсі від їхніх ремонтів плитка в квартирі облітала! було декілька судів, але мешканці нашого під"їзду окрім нездалої бетонної дороги в дворі нічого не добилися!
11 червень, 2012 в 16:19
Я минулого року не прийшла! і що? мені назначили особисту аудієнцію в Романюка!!!! я була в шоці! Ігнорувати вдруге вже просто вихованість не дозволила! Пішла... От як поступати правильно в таких ситуаціях? Нєпанятна!
10 червень, 2012 в 20:01
А як на мене, то від таких шпаргалок є певна користь! Людина ж її перечитала, щоб підкреслити головне! в пам"яті точно щось таки і залишилось)) Ми також подібні робили! Правда не такі масштабні))
28 травень, 2012 в 00:56
попередня 1 2 3