вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Zozulechka
Дата реєстрації: 28 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Світлана Зозуля
Журналіст
Такі вже реалії, що творчі люди їдуть реалізовувати свій потенціал у столицю, там створюють свої організації. А у нас фотоклуб "Спалах", до якого Ніна теж мала причетність, згас(( Ніно, як на мене, чуттєвість і проникливість портретів дисонують із великими літерами авторства. А з "половинками" - новаторський для нас хід))Експериментуй і надалі! Чи плануєш персональну фотовиставку в рідному місті?
11 липень, 2013 в 18:35
Заголовок трохи двозначний)) Спонукає прочитати))
04 липень, 2013 в 18:40
А таки запам'яталися фото)) Пташку в лісі й авторку нової фотовиставки залиш у спокої, плагіатчику Ільфа й Петрова)))
04 липень, 2013 в 18:38
У цьому плані ПАРАД є своєрідним віддзеркаленням наших суспільних реалій. Адже багато одиноких мамочок, обпікшись один раз, намагаються таки знайти достойного супутника життя.А білі сукні допомагають навіювати певний настрій у сірих буднях.
02 липень, 2013 в 20:37
Ображати вас заради образ я не збираюся. Взагалі, як каже мій друг, це - вже готові твори, вони вже існують. Хтось інший зробить зовсім інші. Або сприймайте, або ні. Якби у мене не було певного обдарування до цієї справи, навичок, то мені давно вже про це сказали б мої вчителі. Та й ви - не Господь Бог, щоб судити, в кого до чого дар. А якщо у такий спосіб вболіваєте за моє захоплення, то пишіть мені ВКонтакті.
02 липень, 2013 в 19:42