вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Fox_Red
Дата реєстрації: 18 січень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Білан
Член Луцького міського комітету ВО "Свобода", заступник голови громадської ради при Луцькому міському голові
які розваги ?який футбол Ви там що обкурилися ? Кварц уже не раз підтверджує що він не розумна людина! якщой проводити матч то вирочку від проданих білетів витрачати на благодійність ! а то кожен день втрати, люди гинуть, а хтось собі буде пивко пити й футбол дивитися ! хватить що під час БАндерштату в околицях парку в радіусі 300 метрів пили пиво, а далі йшли на танці !!!!
15 серпень, 2014 в 11:53
хм...й хто цей флеш моб у закаулках вулиць міста побачив ? комісари з ЄС ...й мабуть завтра уже точно уведуть санкції...дитячий садок
07 липень, 2014 в 23:40
ти зальотчик...піди послідкуй які годиник у патріархів ..й тоді судіть самі ! олухи!
04 липень, 2014 в 11:03
хм..вірно сказано пане Володимире. різні матеріальні речі нажиті людьми при таких посадах, не факт їхнього зловживання, а раз є факти так будь ласка предявляйте..є різні контролюючі органи..вперед..так ні щощо у нас на Поліссі навчилися, то ляпати язиками й обливати брудом...моя така думка конче комусь не подобаєтсья цей дядько на цій посаді, й хтось його хоче зігнати з керіної посади в УМВС, й часто світяться там такі то ПС...) дива та годі.... але однозначно. є й той же Палиця, із мабуть ще не біднішими годиниками. й є ті же бізнесмени тріця що Порт Сіті відкрили й різні..ще..ммер міста..так що тепер пильнуйте й фоткайте й обливайте брудом..бо інакше диваннна сотня не може працювати !
04 липень, 2014 в 11:02
й Гузь там )))
04 липень, 2014 в 10:57
попередня 1 2 3 4