вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Fox_Red
Дата реєстрації: 18 січень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Білан
Луцьк
13 вересень 1990 р.
Член Луцького міського комітету ВО «Свобода», радник першого заступника голови Волинської обласної ради, заступник голови луцької Громадської ради
от же клоун )) з вилами, й такий ще із букетом ромашок ) ну піар технологи у нього не здешевих ))
04 липень, 2014 в 10:52
ОЙ-ЙОЙ скільки підприємців за Горгута, бачу вся варшавка приїхала.. Люди не ведіться на те що гласить мафія Горгута...вся його родина править облспоживспілкою в області, живі міліонні прибутки йдуть в кишеню йому щомісяця...й бачимо що Романюк уже й його підтримує..кеш уже видно заніс йому...кримінальна справи замовчуються, все файно...людей дурять й так же чиниться тиск на підприємців котрі розірвання договрру...от тобі й демократія... п.с. жінка-крикуса, ( заводіла) наотовпу знову присутня..котра репетує без причин наче свиня не дорізана. її видно на останьому фото...виского зросту. чорнява. коротко підстрижена, в синій сукні..Ткачуку, ТЧК ФУЙфайка ти!
25 червень, 2014 в 11:32
не гоже піаритися...помоєму не тількі там одні самооборонівці є ..а й добровольці котрих призвав військомат, й котрі не відкупилися й пішли служити..Хвала їм, от Герої, але ж про них лише згадують у нас коли вони гинуть, а живі Герої нікому не цікаві якщо вони не відносяться чи до партійної принадлежності чи організації !
15 червень, 2014 в 01:01
я одне скажу, якщо мер міста був прихильником цього транспорту то знайшов би кошти на обновлення парку тролейбусів, та й сам би на них на роботу їздив, він же прихильник транспотру. так сам же має авто і водія особистого, пане Романюк будьте по ближще з народом. чекаєм Вас в тролейбусах нашого міста! але копувати в поляків також не вихід, у них те ж моторесурс виходить чи вийшов, а де потім брати кошти на ремонт їх, знову будуть проблеми.
21 лютий, 2013 в 15:31
до речі а хто небуть цікавився тими GPS якими хочуть обладнати маршрутки? я так, і скажу вам то не ті GPS маленькі і крмфортні що ставлять люди собі в авто а то громадні коробки, які як реле щелкають безперестанку, і це не дослідженно але я думаю будуть негативно впливати на психіку водіїв..я спілкувався з декількома. і вони кажуть що за парочку годин роботи набридає те клацання, і вимикають GPS, тому яка фірма хоче заробити на державні гроші то питання номер 1? те що мер міста не компетентний в цих питаннях то 2? і нехай займутся цим ті люди які знають транспорт і транспортний бізнес!
21 лютий, 2013 в 15:01