вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Ігор Гузь
Дата реєстрації: 29 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ігор Гузь
Народний депутат України. Голова оргкомітету фестивалю "Бандерштат". Веб-сайт: http://guz.in.ua/
З цією пані значно складніше... Думаю за трохи все стане на свої місця. Перш за все, свою позицію по Королевській має висловити депутатська фракція "БЮТ-Батьківщина" у Верховній раді.
27 лютий, 2012 в 14:39
Відповідь з Управління культури Луцької міської ради: Шановний Ігорю Володимировичу! У відповідь на Ваше звернення від 1 лютого 2012 року № 1/02/12 інформуємо, що дирекція кінотеатру «Промінь» веде переговори з основними дистриб’юторами, які можуть надати в прокат художній фільм “Той, хто пройшов крізь вогонь”. За повідомленням директора КП «Кінотеатр «Промінь» демонстрація картини можлива вже наприкінці лютого або на початку березня цього року. З повагою, начальник управління Тетяна Гнатів І що тут поганого? Фільм покажуть і в "Промені"!
09 лютий, 2012 в 15:48
До Михайла Шелепа: Замість цього: А робити безкоштовні покази (саме так я розумію пропозицію депутата щодо демонстрації фільму в "Промені") - треба було запитати в автора ініціативи, а не дописувати самому. Ти там прочитав про безкоштовні покази? Ні! 1. Я просив органи влади та органи місцевого самоврядування зробити все можливе аби фільм демонструвався в кінотеатрі "Промінь", адже цей кінотеатр також здійснює комерційні перегляди кінофільмів. Не всі у той "Адреналін" доїдуть, в тому числі і люди поважного віку. Більшість лучан взагалі у тому районі, де розміщений "Адреналін" ніколи не були. 2. Також я просив організувати зустріч з творчим колективом фільму, сумніваюсь, що "Адреналін" це зробить. 3. І останнє, стосовно зменшення ціни для школярів та студентів. Є різні механізми як цього досягнути, можна залучити спонсорів, можна вирівняти надходження за рахунок збільшення кількості відвідувачів. Скажімо прийде 100 осіб за ціною квитка 30 грн. чи 500 осіб за ціною квитка 10 грн. Механізми є різні... Тому в подальшому пробуй розібратись, а тоді суперечити)
09 лютий, 2012 в 10:16
Ірино, я дуже поважаю твоє право не поважати януковича)
08 лютий, 2012 в 12:37