вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
08 червень 2015 р.
Лучанам розкажуть, як правильно складати ефективне резюме. Тренінг
Forever Autumn 08 червень, 2015, 07:41
Forever Autumn
Написати резюме - не так просто, як може здаватися на перший погляд. Це справжня міні-наука і одним Google пошуком та заповненням за зразком тут не обійтися.
Як правильно сформувати власне резюме.
Що варто писати та в яких об*ємах.
Розбір реальних резюме на занятті.
Про все це на тренінгу в рамках проекту IT.Work UP
10 червня.

10 червня відбудеться другий тренінг у серії IT.WorkUP на тему "Підготовка до співбесіди. Складання резюме".

Під час тренінгу HR-спеціаліст компанії InternetDevels Ярослава Скрупник розповість про те, як правильно складати резюме, що варто писати у резюме, на які нюанси в резюме роботодавці у сфері ІТ звертають увагу.

Учасники майстер-класу можуть за бажанням підготувати свої резюме для аналізу та правки у класі. Також необхідно взяти з собою ноутбуки.

УВАГА! Зареєструйтеся на майстер-клас. Для участі прийде підтвердження на ел. пошту 9.06.2015

http://goo.gl/QEjwQL

Луцький міський центр зайнятості, місто Луцьк вулиця Ярощука, 2. Зал для проведення семінарів другий поверх.
03 червень 2015 р.
Благословений останній дзвінок в Угринові
Марія Островська 03 червень, 2015, 11:04
Марія Островська
Останні події в рідному селі Угринові залишили глибокі рубці в серцях не лише дорослих, а й дітей, які спостерігали за релігійними сільськими "війнами", і хто знав, а хто й, не знаючи всієї правди, співчували своїми серцями або навпаки. Але як не крути, діти є діти, вони наші квіти, наше майбутнє. І, слава Богу, останній дзвінок, свято дітей, батьків і вчителів в Угринівській школі відбувся на найвищому рівні. Все було , як кажуть, "по сценарію". Веселі очі від відчуття канікул в школярів і у випускників наповнювали весь двір настроєм. Виступи директорки школи, співучі голоси діток, привітання батька випускника і священика Ростислава Сапожника.
Всі бажали здоров'я, любові і мирного неба над головою. Отець Ростислав, промовляючи слова добра і справедливості, сили і терпіння вчителям, даючи благі настанови в дорогу випускникам, відчував себе не лише як священик, а й як батько. Адже старший син нашого духовного наставника закінчив школу і має йти в життя широким впевненим кроком, не дивлячись на досвід з останніх сільських подій.
Гарне духовне свято промовисто доповнив о. Ростислав даруючи випускникам іконки і благословіння, а також молитвою за Україну, яка має велику об'єднувальну силу.
Шкільне свято і присутність на ньому священика є підтвердженням віри і любові не лише в моєму селі, а й у цілій Україні.
Педофілія у Луцьку!
netaka 03 червень, 2015, 09:30
netaka
Дорогі друзі! Моя подруга випадково знайшла на компютері свого коханця, якому більше 55 років, інтимні матеріали з дітками! Дівчаткам від 10 (!!!) до 15 років. Одна зовсім маленька, заплакана. Він цим займається давно. Ми підрахували, що почалось це збочення коли його власній дитині було біля 9 рочків!
Він дуже відомий на волині меценат і бізнесмен. Публічна людина у релігійній общині!
Ми прекрасно розуміємо, що в тюрму такі не потрапляють.
Але якось треба проінформувати людей. Чи не варто?
Сьогодня може такого і багато просто ми з таким стикнулись вперше.
Це противно!
02 червень 2015 р.
Уроки здоров'я у у Діагностичному центрі
diagnoz 02 червень, 2015, 17:17
diagnoz
На захід запрошуються усі небайдужі до проблематики здоров’я та здорового способу життя, що відбуватиметься в рамках "Уроків здоров'я у Діагностичному центрі". Це уже другий по рахунку захід. Нагадаємо, що Перший Урок пройшов 23 квітня цього року. Звіт про нього ви можете знайти на офіційному сайті ПП "Діагностичний центр" або в офіційній спільноті в мережі Фейсбук.
Нові теми:
1. Оцінка обміну енергії в організмі, як основа лікувально-профілактичних заходів.
2. Імунізація - доcягнення чи проблема сучасної медицини?
3. Різне
04.06.2015 року на 16:30. м.Луцьк, вул. Винниченка 30а, (Бібліотека СНУ ім.Лесі Українки)
Детальніша інформація на сайті і по телефонах:
www.diagnoz.lutsk.ua, 24-55-14, 77-07-68, 72-50-10.
Запрошуємо усіх до живої дискусії під девізом:
"Синтез науки, віри та досвіду лікаря для підвищення ефективності охорони здоров'я"
В селі Городище -1 Луцького району прорвало дамбу, затопило житлові будинки
belujavtor 02 червень, 2015, 11:49
belujavtor
Городище-1. 26 травня 2015 року, наслідки після дощу. На протязі 24 годин було дві хвилі великої води. Прорвало дамбу в руслі річки, яка тече неподалік цих житлових будинків. Голова сільської ради пані Валентина Сметана не з'явилась на місце події. На робочому місці її теж не було. Коли 27 травня знову пішов дощ і вода прийшла знов. Вона з'явилася на місце події, подивилась, поспівчувала і поїхала. Прокоментувавши що їй боротися з наслідками не під силу.

п.с: Щодо дороги на відрізку Городище-1-Баїів, на якій вже виділені кошти згідно наказу районної адміністрації і погоджено ремонт дороги. Який обіцяли зробити на протязі 2015 року, пані Валентина Сметана прокоментувала, що ремонтувати дорогу ніхто не буде.
01 червень 2015 р.
Благодійний концерт
anna-raeva 01 червень, 2015, 12:39
anna-raeva
8 червня 2015р. у Волинському обласному театрі ляльок відбудеться благодійний концерт на підтримку Збройних сил України "Таїна жіночої душі". За участю : Анна Раєва - сопрано, Людмила Натанчук -поезія,Тетяна Лузанова - фортепіано. Будуть виконуватись класичні арії з опер, українські романси, народні пісні та вишукана поезія. Вхід вільний!
29 травень 2015 р.
Як викрадають гроші з кредитних карток у клієнтів ПриватБанка?....
Fyzntn 29 травень, 2015, 15:22
Fyzntn
Ще місяць тому я міг би вступити у дискусію і захищати добре ім’я ПриватБанка. Проте, читайте далі…
20.05.2015 р. я опинився в досить складній для себе ситуації, адже зранку о 5 год. без мого відома з моєї кредитної картки ПриватБанка було перераховано на мою ж інтернет карту ПриватБанк в сумі 12600,00 грн. (+комісія банку 504,00 грн.), а потім двома платежами в сумі 5561,43 грн. та 6673,72 грн. на інтернет-магазин W.QIWI.RU.. Свою кредитну картку я нікому не передавав, ПІН-код не розголошував, а вказані кошти було вилучено з картки у нічний час, коли я та члени моєї сім’ї спали. Я зі своєї сторони цього ж дня 07:20 год. зателефонував за номером 3700 і заблокував ці картки і у відділенні банку - отримав нові. Працівники банку пообіцяли провести розслідування по даному факту та з’ясувати причину неправомірного зняття моїх коштів. Але саме цікаве те, що згідно виписки по моєму рахунку від 22.05.2015р. , залишок коштів після операції на Інтернет карті становив 12248,25 (завірена виписка на руках). Проте уже 25.05.2015 р. згідно виписки з Банку – сума залишку після операції лише 13,10 грн. Таким чином, «Приватбанк», маючи ще 20.05.2015 р. в наявності інформацію від клієнта про незаконне списання коштів, дозволив провести платіж з інтернет- карти на W.QIWI.RU.
Станом на сьогоднішній день ПриватБанк офіційно не повідомив про причини незаконного зняття коштів з мого рахунку. При розмові по телефоні з представником служби безпеки банку довелося почути таку відповідь:
- Переказ коштів був через мій «Приват24», причому приходили 19 смс і дзвінки на мій телефон і я всі операції підтверджував (хоча це не правда – я нічого не підтверджував!!!!)
- ПриватБанк вважає, що я не все говорю, і щось приховую, а також, я сам винен у тому, що хтось отримав доступ до моїх даних, мені потрібно було краще слідкувати за цим. І тепер, мені доведеться самому погасити усі борги перед банком(зняття коштів невідомими мені особами, комісії при цих переказах?!?!?).
Також зараз в міліції ведеться досудове слідство про скоєння крадіжки.
Тепер чекаю на офіційний лист з відповіддю від ПриватБанку, який, я вже здогадуюся, буде негативним для мене.
Тому після цього всього вирішив розірвати стосунки із ПриватБанком і не довіряти йому будь-які свої особисті кошти.
Так, що майте на увазі, якщо ви опинитесь в такій ситуації, будьте готові, що в кінцевому результаті вам доведеться за усе відповідати!!!
Ну, що ж будемо тепер боротися за свої права, адже причиною списання моїх кредитних коштів можуть бути як дії шахраїв, так і безпосередньо неправомірні дії ПриватБанку.
З повагою, Макарчук А.П.28 травень 2015 р.
Як лучани можуть змінити енергосистему України: запрошуємо на екомарафон
Forever Autumn 28 травень, 2015, 13:33
Forever Autumn
Еко-вікенд «hack4energy Lutsk» - марафон для активних лучан, зацікавлених у розвитку та поширенні проектів, програм та продуктів, які дозволять економити ресурси. Захід відбувається 19-20-21 червня 2015 року в рамках всеукраїнського марафону Hack4energy, спрямованого на створення рішень, які дозволять спільними зусиллями стабілізувати енергосистему України.

У Луцьку ж відбудеться триденний табір для зацікавлених в енергоефективності свого дому\села\міста\країни, п
27 травень 2015 р.
Голосуй за FREEDOM на Схід Рок 2015!!!
FREEDOM 27 травень, 2015, 11:32
FREEDOM

Привіт усім шанувальникам літніх рок фестів!!!!
Гурт FREEDOM хоче порадувати усіх своєю музикою.
У нас з"явилась можливість потрапити на самий БОМБЕЗНИЙ фест http://vk.com/cxid_pok Схід Рок , який відбудеться 22-23 серпня у м.Тростянці!!!
Нам потрібна ваша підтримка!!!
Все дуже просто:
1. Переходите за посиланням: vk.cc/3ORJv9
2) Голосуєте за "FREEDOM"
3) Пишете в коментарях "FREEDOM"

http://vk.com/freedomlutsk

«ДНР». Терпіння закінчується
Наталія Романюк 27 травень, 2015, 10:17
Наталія Романюк
«Люди ще перелякані, але вже починають висловлювати своє невдоволення в обличчя окупантам»

Тим, хто засуджує людей, які залишились у Донецьку, хочу сказати: трошки подумайте, перш ніж щось говорити. Ця історія сталась нещодавно. Можу розповісти без прикрас, як воно було.

Потрапив я на «Текстильник» (це район Донецька), треба було проїхати у маршрутці №58 від вулиці Пінтера до автостанції «Трудовська». Їхало, в основному, жіноцтво пенсійного віку з сумками. Мабуть, отримали гуманітарку. Було й декілька молодиків років під тридцять. На «Текстильнику» в маршрутку увійшли в камуфляжі троє п’яних в димину «ополченців». Двоє взагалі ледь тримались на ногах, а третій перебував в агресивному стані.

Сивушний дух наповнив салон. Люди лише відводили очі, прикидаючись, що нічого не помічають. Та не помітити було неможливо, бо рідні представники «русского мира» почали проявляти агресію. Жертвою стали чоловіки.

«Що, м'ясо жерете, у футболках ходите, а ми там на бойових», – почав менш п’яний.
Його товариш, ледь повертаючи язиком, проварнякав: «Щось ми вас там на бойових не бачили...».

Перший ледь не з кулаками накинувся: «Чому ми повинні вас там захищати? Хоч би хто банку тушонки подав, пацани там голодні сидять».

Народ довго мовчав... А потім люди, особливо пенсіонерки, просто озвіріли:
«Нажралися, сволочі!»
«Як ви нас уже дістали!»
«Хто вас сюди кликав?»
Особливо цікаво було почути, куди ті мали собі засунути «ружжо», «бо я зараз сама це зроблю».

П’яниці вмить протверезіли. Втім, цього разу до самосуду не дійшло. «Ополченці» просто вилетіли з автобусу, а вслід полетіла банка «кільки». І побажання нею подавитись.

Я не вірив своїм вухам і очам... Стільки неприхованої злості в бік «захисників» у Донецьку я не сподівався побачити.

У Донецьку роздратування зростає. Так що після відходу російських окупантів проблем з реінтеграцією в українське суспільство не виникне – особливо, якщо це супроводжуватиметься поверненням благ цивілізації

Мій товариш сказав наступне, коли я розповів цю історію: «Такі зараз справжні настрої в Донецьку, роздратування зростає. Так що після відходу російських окупантів проблем з реінтеграцією в українське суспільство не виникне – особливо, якщо це супроводжуватиметься поверненням благ цивілізації, таких як банкомати та українські ціни на продукти».

Не можу не погодитись, бо якось проглянув «ДНРівський» «офіційний» сайт і здригнувся. Люди волають до Захарченка, а відповіді немає.

От, наприклад, пише Наталія:
Ми, жителі Донецька, розуміємо, що в даний час ідуть військові дії, але нам хотілося б хоч якось оздоровити наших дітей!

«Ми, жителі Донецька, розуміємо, що в даний час ідуть військові дії, але нам хотілося б хоч якось оздоровити наших дітей! Минуле літо просиділи в підвалах під обстрілами. Сподіваємося, в цьому році буде спокійніше – і звертаємося до Вас з проханням: допоможіть організувати, привести в порядок Донецьке море. Це єдине місце, куди ми зможемо повести дітей. Дуже сподіваємося на Ваше розуміння».

Або ось таке пише Оксана:
Допоможіть одиноким матерям Новоазовська, 500 гривень ми отримали в листопаді, і все. Після цього ні виплат, ні гуманітарної допомоги
«Допоможіть одиноким матерям Новоазовська, 500 гривень ми отримали в листопаді, і все. Після цього ні виплат, ні гуманітарної допомоги. Як бути нам? Всі категорії отримують, а нас годують обіцянками. Допоможіть нашим діткам, справедливості у нашому місті немає. Ви наша остання надія, я від імені 400 осіб дуже вас прошу допомогти».

Женя Шаріпова пише:
Я багатодітна мама, виховую шестеро дітей. Мені не вистачає грошей, щоб вставити вікна і двері. Їх вибило 13 вересня 2014 року
«Шановний Захарченко, допоможіть мені, будь ласка, соціальною допомогою. Я багатодітна мама, виховую шестеро дітей, старша дочка навчається в медучилищі на контракті, і я виплачую їй навчання. Чоловік працює на шахті. Мені не вистачає грошей, щоб вставити вікна і двері. Їх вибило 13 вересня 2014 року. Якщо можете, допоможіть мені хоча б на половину вартості вікон. Прошу допомогти».

Згадую, що Захарченко ще до зими клявся засклити розбиті вікна, а весною почати відбудовувати житло. Про це вже й не згадують.
Віка Овчаренко взагалі налаштована агресивно:
Коли Ви підпишете розпорядження на виплату аліментів? Платять пенсії, зарплати, а аліменти не вираховують

«Шановний пане Захарченко! Підкажіть, будь ласка, коли Ви підпишете розпорядження на виплату аліментів? Платять пенсії, зарплати, а аліменти не вираховують. І що робити дітям – як жити? 500 гривень неможливо отримати, оскільки дитина в домову вписана, але не прописана, і вона є бомжем. Чому в цій «республіці» так ставляться до дітей?»

Як бачите, терпіння закінчується. Люди перелякані, але вже починають добиватись свого. І не отримавши, озлоблюються.
26 травень 2015 р.
Круглий стіл на тему: «Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні місцевих виборів»
ЦПГІ_ЛУЦЬК 26 травень, 2015, 12:30
ЦПГІ_ЛУЦЬК
«29» травня 2015 року о 09.30 в приміщенні конференц-зали «ВолиньМедіа» (м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, 4-ий поверх, офіс 7) відбудеться круглий стіл на тему «Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад».

В ході круглого столу обговорюватимуться основні аспекти розвитку Державного реєстру, міжнародні практики публічного контролю за веденням реєстрів. Одним з основних завдань зустрічі є обговорення питання відкритості Державного реєстру та контролю за складанням списків виборців: які персональні дані Державного реєстру виборців повинні бути відкритими для суб’єктів виборчого процесу та яким чином це можливо забезпечити?
До участі в обговоренні запрошуються представники органів ведення Державного реєстру виборців, представники влади, громадські організації, політичні партії, ЗМІ та всі зацікавлені в темі дискусії.

Круглий стіл проводився в рамках кампанії «Кожен голос важливий» ініційованої Центром підтримки громадських ініціатив в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» в партнерстві з Міжнародним Республіканським Інститутом за фінансової підтримки уряду Канади та впроваджується за участю департаменту міжнародних справ, торгівлі та розвитку.