вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
03 квітень 2015 р.
Хабар? Поляна? Фуршет?
Жертва реклами 03 квітень, 2015, 10:51
Жертва реклами
Або якось інакше? Як ви називаєте безкінечні пакети на екзамени: вчителям, комісії, адміністрації - після 4-го класу, після 9-го, після 11-го? І чи таке прийнято в простих школах? Чи це така ознака "гімназійності"?
З іншого боку: якщо у вас на роботі аврал - комісія, ревізія - вас там годують?пригощають?задобрюють?
02 квітень 2015 р.
29 березень 2015 р.
Герої справжні, я вже знаю - хто!
Юрій Щербик 29 березень, 2015, 13:44
Юрій Щербик
Коли в листах читаю: "Ви - герої!
Бо стоїте на захисті країни" -
Я бачу інше: старшу вже людину,
В старій, холодній хаті. Ще зимою -

Просила в Бога смерті... Не забрав...
То вже й змирилась, що нехай слабкій -
Ще треба жити... Як на мене, в бій -
Простіше: зброю маєш, хрест "поклав",

Де ворог знаєш, знаєш - де підмога,
І "свій патрон", якщо вже доведеться...
Людині ж, вдома, без війни - живеться-
Як десь в полоні. Страх лише й тривога,

За день прийдешній: що він принесе?
Чи хліб, чи ліки - виростуть в ціні?
Лиш календар церковний, на стіні -
Втішає душу! Мабуть, ще не все,

Що мало бути - сталось. Совість кличе,
До храму, у суботу поминальну!
Щоб тих згадати, хто у вічність дальню-
Вже відійшов... Багато їх... Зазвичай,

У скриньку, що для воїнів АТО,
Ту гривню - що не зайва - вона вкине...
Помолитися за всіх, за Україну!
- Герої справжні, я вже знаю - хто!
Ю.Щербик.
27 березень 2015 р.
Не час до мовного розбрату
Богдан Климчук 27 березень, 2015, 21:32
Богдан Климчук

Мій російськомовний побратим самооборонівець Дмитро Шума уже більше року щодня збирає кошти бійцям на схід біля Там Таму, інший Дмитро Сандалов постійно клеїть бронежилети, каски, ремонтує техніку, а ще є російськомовні, які збирають сухпайки, служать в Айдарі, Азові тощо... І в половини штабу Самооборони прізвища закінчуються на -ов та й на Майдані поруч завжди стояли російськомовні.
Тому коли побачив оце фото Тетяни Грішиної перша думка була - провокація.
Однак вияснив, що замовник даного білборду - рухівець Олександр Харченко. Звернувся до нього з пропозицією розмістити заклики щодо бойкотування російського виробника, допомоги воякам, оскільки, такого роду сюжети в час війни на сході сприятимуть лише розпалюванню ворожнечі та даватимуть приводи для спекуляції ворожим ЗМІ, але нажаль лишився непочутим.
Людина не розуміє, що хоча й вислів має право на існування, наразі не варто вішати такі заклики.
Університети - для студентів! Інформаційний відділ Луцького НТУ
25 березня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті відбувся регіональний семінар Української Асамблеї Студентського Самоврядування (УАСС) «Участь студентів у забезпеч
26 березень 2015 р.
«Адвокатське самоврядування та шляхи розвитку безоплатної вторинної правової допомоги» - круглий стіл на Волині
olja 26 березень, 2015, 17:14
olja
Волинським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено відкриту експертну дискусію у співпраці з відокремленим підрозділом ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» у форматі круглого столу на тему: «Адвокатське самоврядування та шляхи розвитку безоплатної вторинної правової допомоги»
Дата проведення і час: 21 березня 2015 року об 11:00
Місце проведення: м. Луцьк, вул. Винниченка, 67, зал для засідань.
Метою даного заходу було обговорення проблемних питань, що можуть виникати при взаємодії між системою надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатурою, стимулювання регіональних ініціатив, спрямованих на реалізацію Меморандуму про співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України, а також поглиблення співпраці між органами адвокатського самоврядування та Волинським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Участь в круглому столі взяли:
Директор Волинського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ростислав Руденко, заступник директора Волинського обласного центру з надання БВПД Євгеній Блащук, головний спеціаліст відділу забезпечення якості надання пр
21 березень 2015 р.
Казки від Сашка Лірника дітям з обмеженими можливостями
kvak30 21 березень, 2015, 01:57
kvak30
19 березня дітки з обмеженими можливостями, які навчаються в Крупівському НРЦ для дітей з вадами зору отримали надзвичайно приємний подарунок. Адже до них завітав відомий казкар Лірник Сашко, якого дітки дуже люблять, адже вони слухали його диски, дивились програми, які він веде на Українському телебаченні. Коли по школі поширювали анонс, що має приїхати Сашко Лірник, то дітки казали, що вони не вірять, бо мовляв як це таке може бути, казали, що він не приїде. А він таки взяв і приїхав. О 10 годині ранку актовий зал Крупівського НРЦ для дітей з вадами зору був заповнений вщерть, адже на захід завітали як учні, так і весь персонал, який працює в НРЦ, а також прийшла незряча молодь, яка об’єднана в Волинському осередку ВМГО інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», власне ця організація спільно з Крупівським НРЦ для дітей з вадами зору і організувала данну зустріч. Як тільки Сашко Лірник вийшов на сцену в залі запанувала повна тиша, адже дітки нашорошено слухали казкаря. Сашко не лише розповідав казки, а і залучав дітей до театрального дійства, бо кожна казка супроводжувалась грою сашка з дітьми. Діти грали ролі персонажів казок, тим самим вони були не лише слухачами і глядачами, а і повноправними учасниками дійства. А особливо захоплені були незрячі дітки, адже вони аж ніяк не очікували, що до них підійде Сашко і за руку поведе і запропонує виконати роль в казці. Дві години тривала зустріч казкаря з дітками, а опісля всі бажаючі могли придбати книгу з казками, отримати автограф від Сашка Лірника і головне поспілкуватись з казкарем, адже спілкування це те, чого найбільше прагнуть дітки, в яких є вада зору.
В другій половині дня відбувся ще один виступ Лірника Сашка в Рожищенській дитячій бібліотеці, де були зібрані дітки з різними вадами здоров’я.
Ця зустріч була би неможливою без допомоги Луцьк експрес. Вони відгукуються на кожну акцію, яку проводить Генерація успішної дії і тут вони погодились виступити перевізником. Олександр Пиза це співорганізатор акції, який на протязі цілого дня супроводжував і допомагав нам в проведенні акції, саме він домовився з Рожищенською бібліотекою, аби вона зібрала діток на зустріч з Лірником Сашком.
Сподіваюсь, що дітки з обмеженими можливостями не раз ще зустрінуться з казкарем і інші відомі люди будуть їздити і до таких дітей, а не лише виступати в аудиторіях, які можуть заплатити. Бо всі ми ходимо під Богом, але часто про це забуваємо.
20 березень 2015 р.
Як вам такий Коломойський? ВІДЕО
Анатолій Котлюк 20 березень, 2015, 11:56
Анатолій Котлюк
УВАГА! НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА

19 березень 2015 р.
СТУРБОВАНІ ПРОФСПІЛКИ
Віталій Котумай 19 березень, 2015, 16:51
Віталій Котумай
На минулому тижні відбувся БРИФІНГ керівників галузевих профспілок області. Основний меседж зібрання – нас уряд проігнорував при прийнятті рішення про зміну тарифів на оплату комунальних послуг. І ми стурбовані... Ми дуже стурбовані. Ми хвилюємося за наших людей.
Я десь це вже чув. Канцлер Німеччини була стурбована, коли москалі загарбали Крим. Потім вона була дуже стурбована, коли російські найманці вбивають наших дітей на сході України.. Тепер вона надзвичайно стурбована, що бандити не дотримуються домовленностей, які самі підписали. І який толк від цієї стурбованності?
Тепер по суті. Ваша стурбованість тарифів не змінить. Потрібно виходити із реалій життя. Чому б Федерації Профспілок Волині не організувати волонтерів зі студентів вузів, які б займалися оформленням документів на отримання субсидій рядовим членам профспілок, пенсіонерам? Чому б не закріпити за кожним районом голів галузевих обкомів профспілок, які б спільно з представниками ЗМІ контролювали б роботу бюрократів на місцях, де будуть, певно, відфутболювати ці документи на пільги, тому що не там кома поставлена. І взагалі просто допомагати людям. Людям за чий рахунок вони утримуються. Конкретним людям.
Ось де має проявлятися стурбованість.
17 березень 2015 р.
Електромобіль - майбутнє чи вже сучасне України?
Микола Гніздюк 17 березень, 2015, 14:44
Микола Гніздюк
Знайшов сьогодні в інтернеті дуже цікаву думку Тетяни Чорновол. Поважаю її як активну діячку часів Євромайдану, знаю, що вона і в Луцьку була. Але думаю, її заява з приводу поданого нижче є абсолютно непрофесійною.

Ну, вчитайтеся самі: "Народный депутат от партии «Народный фронт» Татьяна Чорновил на днях заявила, что отменять налог на электромобили в Украине нет смысла по одной простой причине: в Украине нет электромобилей."

Хіба можна такими заявами і діями під корінь рубати цю тендітну і ще не розвинену, але перспективу галузь? Уявіть собі ту суму, яку Україна кожен день тратить москалям на паливо! І це при тому, що реально є технології. які на сьогодні дозволять принципиово змінити підхід до енерговитратності. Вважаю питання енергобезпеки країни стратегічним! Ось що каже Чорновол:

На уточняющий вопрос, считает ли Татьяна, что в Украине совсем нет электромобилей, или страна их просто не производит, Татьяна Чорновил, ответила:

«Да, я считаю, что в Украине совсем нет электромобилей. Потому что, чтобы электромобили могли существовать, необходима сеть заправок, где электромобили могли бы заправляться. Я не знаю про такую сеть. Я вообще не знаю про существование электромобилей. Речь может идти про один, два, три автомобиля. И мы будем сейчас обсуждать один, два или три автомобиля? Это очень сильно влияет на жизнь страны?»

Также Татьяна Чорновил отметила, что она не знает, платят ли владельцы электромобилей налог.

«Я не знаю о таком нюансе. Но даже если он и есть, то он несущественный, потому как электротранспорт у нас вообще не развит. Чтобы он развивался, для этого нужен не только электромобиль. Нужна сеть электрозаправок»

Журналист спросила народного депутата, на считает ли она, что инфраструктура существовала бы, если бы они (депутаты — прим. Autogeek) отменили ввозную пошлину.

«Нет, я так не считаю. Я, например, очень хотела бы иметь электромобиль. Но чтобы я могла иметь электромобиль, в этой стране должно произойти много изменений, должен появиться сервис для этих автомобилей. В частности, этот автомобиль нужно заряжать от электросети. Я, например, живу под Киевом, в 15 км от Киева, под аэропортом Борисполь. У меня электросеть такая, что вечером не работает микроволновка, она просто не тянет. То есть, я не смогу иметь электромобиль, потому что я просто не смогу заряжать его дома. Потому что наша электросеть очень изношена. Настолько, что от электроэнергии часто отключаются старые села. не выдерживают трансформаторы, не выдерживают сети. Это проблема человека, который живет в 15 км от Киева. А что будет у тех, кто живет дальше?»

По мнению Татьяны Чорновил, для того, чтобы электротранспорт в стране получил развитие, необходимо выполнить несколько условий.

«Первое — нужно привести в порядок наши электросети. Второе — нужно заинтересовать бизнес, который бы построил сеть электрозаправок, мог бы производить замену аккумуляторов и т.п. Это очень большой объем работ. Это не решится отменой какой-то пошлины на ввоз одного или двух электромобилей. У нас их не будут покупать, потому что у нас нет возможности их обслуживать», — сказала она.

Как верно подметил сооснователь Tesla Club Ukraine Назар Шымоне-Давыда у себя на страничке в Facebook, жаль, что Татьяна Чорновил, которая вообще не компетентна в этих вопросах, начинает раздавать комментарии.

1. Если у нее не работает микроволновка, то это не из-за слабой энергосистемы Украины, а из-за «работоспособности» электрика.
2. В Украине уже есть сотни электромобилей.
3. Только наша сеть насчитывает 38 зарядок, которые покрывают пока что базовые потребности Украины.
4. Как политик в Верховной Раде может говорить про Украину оборотами типа «В этой стране должно произойти…». Зачем она тогда, если «в этой стране», что-то должно произойти?

ДО РЕЧІ!!! А ви знаєте про існування вітряка неподалік Луцька? Ці всі речі - поряд і навіть не в майбтньому, а в нашому сьогоденні - треба не прогавити його...
16 березень 2015 р.
Новий інформаційний портал?
Журналіст 16 березень, 2015, 18:06
Журналіст
Ходять чутки, що в Луцьку скоро буде ще один інформаційний ресурс з дуже великим бюджетом. А власники грошовиті хлопці.
Цікаво хто ж це в нас появився такий грошовитий на Волині?