вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
27 липень 2016 р.
ПРО ВУЛИЦЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
Олександр Зегрейт 27 липень, 2016, 16:15
Олександр Зегрейт
Вчора в міській раді проходили слухання, чи то пак обговорення, проектів реконструкції центральних вулиць нашого міста. Багато було криків, експресії, намагань одних тиснути на інших.
Відомий луцькій тусовці персонаж, який свого часу приймав ванну в фойє сесійного залу міськради, з обурливими криками про розкрадання бюджету, навіть, залишив залу. Невитримало палаюче его патріота громади.
Загалом, після цієї зустрічі стало очевидним:
Міська влада “дала маху” розпочавши вирізку дерев влітку - у самий період природнього буяння рослин;
Міська ж влада виявилась заручником ситуації, яка вимагала такого тривалого погодження та експертизи всіх проектів, а відтак і достатньо пізнього початку робіт;
Знову ж мерія, дійсно провела неодноразові слухання та обговорення проектів реконструкції, а також відповідні матеріали публікувались у доступному всім форматі в мережі фейсбук;
Намагання учасників зустрічі звинуватити замовників у непрозорості процесу визначення підрядника невитримують критики та свідчать про повну некомпетентність тих, хто такі звинувачення озвучував;
Об’єктивно, центральна та історична частина міста потребують ремонту та реконструкції. Ми неможемо далі жити в XIX столітті. Обговорення мають відбуватись у фаховому, а не базарному форматі. Вчора ми всі побачили базарний формат.
Об’єктивно, реконструйована вулиця вимагає оновлення “зелені” згідно нової концепціїї її оформлення. Стара і гнила “зелень” теж має бути замінена з міркувань безпеки перрехожих;
У період післявиборчого затишшя (після листопада 2015 року), місцева публіка в особі професійних громадських діячів, дуже спрагла за всякого роду екшеном. І от з подачі Алєксєєва всі мають нову забавку – боротьбу за зелені насадження в місті;
Всі накинулись на дії однієї зі сторін (в даному випадку мерії) давнього і всім відомого протистояння, що однозначно свідчить про зацікавленість іншої сторони (БФ “Тільки разом”) в такому розвитку подій. Підтвердженням цього твердження є системний супровід “громадськосвідомих екологічних заходів” депутатами Поліщуком та Кравченком, а також активістом “Варти порядку” Волянюком;
Прошу всіх звернути увагу, що факт масового винищення зелених насаджень на території поряд зі стадіоном “Авангард”, де зводиться спорткомплекс власника БФ “Тільки разом”, професійних громадських активістів НЕЗАЦІКАВИВ!
У своєму виступі депутат Кравченко намагався відводити увагу присутніх на інші непов’язані теми. А це свідчить про використання угрупуванням, що стоїть за цим депутатом, даної ситуаційної активності для просування своїх тем. Доречі, саме ця команда й загалом ініціювала таку “громадську занепоєність”
Отже висновок великими буквами.
СИТУАЦІЯ І ГРОМАДСЬКЕ ЗАНЕПОКОЄННЯ – ТЕНДЕНЦІЙНІ. ВСІ УЧАСНИКИ ГРОМАДСЬКОГО НЕВДОВОЛЕННЯ АБО НА КАСІ В НОВОЛУЦЬКОЇ ТУСОВКИ, АБО НАМАГАЮТЬСЯ ХОЧ ЯКОСЬ ЗАСВІТИТИСЬ В ПЕРІОД ЗАТИШШЯ.
26 липень 2016 р.
Якщо турбує питання штрафу дорожньої поліції ? Адвокат Нарбут Тетяна Миколаївна
На даний момент мало інформації , про те, що більшість справ, які були подані до суду про скасування протоколу про адміністративне правопорушення та відміну штрафу за порушення правил дорожнього руху були виграшні.
На сьогодні розмір відповідних штрафів є чималий, варто звертатися до суду щодо оскарження дій дорожньої поліції, особливо в ситуації, коли Ви, на Вашу думку, не порушували правил дорожнього руху.
Для обгрунованого звернення до суду, потрібноо знати та виконати ряд обов’язкових порад, без яких виграти справу буде складно.
В разі потреби скасування адмінпротоколу та накладеного штрафу, Вам рекомендовано:
1 – Відразу ж повідомити працівника поліції, про свої наміри оскаржувати його дії в суді. Приблизно у 15% випадків поліцейські змінюють рішення щодо накладання штрафів.
2 – Дуже уважно поставитися до складення протоколу\постанови про адміністративне правопорушення. (всі поля повинні бути заповненими або прописані буквою «z».)
3 – Чітко з’ясувати та відповідно зафіксувати на яких підставах Вас було зупинено з посиланням на норму закону та яке правопорушення було вчинено відповідно до Кодексу про адміністративне правопорушення.
4 – Обов’язково в протоколі\постанові зазначити свою позицію стосовно дорожньго інциденту.
5 – При наявності свідків – зафіксувати їх дані в протокол\постанову, окремо для себе зберегти їх контактні дані.
6 – Бажано відразу ж написати скаргу на дії працівника поліції.
7 – Обов*язково у протоколі\постанові про скоєння адмінпорушення зробити відмітку (окремий запис) про клопотання стосовно ознайомлення з матеріалами судового провадження.
8 – Відразу ж потрібно вирішувати питання про складання судових документів щодо оскарження адмінпротоколу та штрафу – (у вас всього 10 днів на подачу документів).
9 – Додатково рекомендовано консультацію адвоката.
10 – Підготовлені матеріали та документи власноруч подавайте до канцелярії суду та отримайте відмітку про їх отримання судом (на Ваших копіях позовної заяви).
11 – Систематично відстежуйте, на яку дату та годину призначили Вашу справу до розгляду та хто її буде розглядати на порталі судової влади України (court.gov.ua).
12 – Попередньо вивчіть матеріали судового провадження по вашій справі, у разі не згоди – обов’язково письмово пишіть відповідне заперечення.
13 – Всі докази, які у Вас є по справі обов’язково долучіть до матеріалів справи, склавши відповідне клопотання.
14 – У день судового засідання, обов’язково прийдіть на слухання та представте вашу позицію. Тут є одна дуже чудова перевага – опоненти, працівники поліції, на подібні справи не завжди ходять, тож ви зможете безперешкодно довести свої аргументи.
Ну, і найголовніша порада – не бійтесь! Суддя не страшний, а лише посередник між сторонами, яким потрібно довести свою правоту і, як правило, служителі Феміди прислуховується до обґрунтованої позиції та ухвалюють відповідні рішення.
15 липень 2016 р.
Крок в Європу!
Tanya 15 липень, 2016, 09:12
Tanya
Жителі 55 району протягом останніх двох тижнів просто обурені злісним не виконання своїх обов’язків перевізником міста Луцьк. А саме з 01.07.2016 року, як стало відомо змінився перевізник на 23 маршруті. Такого нахабного не виконання обов’язків, який даний перевізник взяв на себе відносно не давно по тендеру в м. Луцьк мабуть давно не було. Для початку варто наголосити, що даний маршрут є важливий, так як він є єдиним маршрутним транспортним засобом, який ходить по вул. Карпенка Карого. Мешканці, які проживають на даній вулиці та в наближених районах просто не мають можливості вибрати іншого Перевізника, якого вибрала, можна навіть сказати проштовхнула конкурсна комісія. По відомим нам даним, періодичність даного маршруту кожні 12 хвилин, проте уже другий тиждень маршрут грубо порушує даний графік на пів години і більше, наприклад на вулиці Карпенка-Карого час прибуття на зупинку приблизно 7:30, 7:45, 8:00 і т.д. Проте, другий тиждень його не має не в 7:30, не в 7:45, а прибуває після 8:00. Мешканці даних районів позбавлені можливості вчасно добиратися до роботи, та крім того водії даного маршруту, які приходять із запізненням дозволяють собі ще і хамити пасажирам, які є фактично клієнтами даного Перевізника. Звертаю увагу мешканців міста Луцька, якщо ми хочемо рухати в сторону Європи, такі ситуації є не припустимими. Якщо Луцька міська рада чи тендерна комісія насаджує мешканцям міста Луцька певних Перевізників, то повинна брати на себе відповідальність за них і приймати міри. Виникає питання з якою метою було змінювати попереднього Перевізника, який виконував свої обов’язки належним чином? Не можу говорити про мотиви зміни Перевізника, так як це мені достеменно не відомо, але хочу, щоб мешканці Луцька поважали себе і відстоювали свої права на отримання належних послуг. Ми ж , як пасажири виконуємо свої обов’язки, навіть після підвищення тарифів, що мало покращити якість послуги. Ми ж не заходимо в маршрутку і не кажемо я зараз не заплачу, тому що я спішила і забула гроші, або мене затримали і я не встигла на свою маршрутку, а Вам платити не буду. Давайте поважати себе, якщо Перевізник і Луцька міська рада взяла на себе певні зобов’язання нехай виконує і контролює.
11 липень 2016 р.
30 червень 2016 р.
CG Meetup. Вперше у Луцьку майстер-клас у сфері комп'ютерної графіки
niko_ghost 30 червень, 2016, 14:34
niko_ghostВперше у Луцьку!!!

АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ: м.Луцьк, БЦ “Директорія” (4 поверх).
ПОЧАТОК: 11:00

– Найкращі проекти від майстрів та їх розробка (секрети та тонкощі роботи);
– Цікаві історії з досвіду роботи у сфері CG;
– Показові рендери та проекти з середини;
– Поради від професіоналів та відповіді на ваші запитання.

Виступи спікерів:
– ОЛЕКСІЙ СЕГОДІН (арт-директор/дизайнер);
– МИКОЛА КУШНІРУК (моушндизайнер);
– ОЛЕКСАНДР КЛІМУК (3D-дизайнер);
– МИКОЛА РОМАНЮК (3D-візуалізатор).

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ЛИШЕ – 30грн;
РЕЄСТРАЦІЯ:
https://docs.google.com/forms/d/1vLgRqob2m36BpcF26OUUYTI7Kly2bgstFMatgPB2f2o

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!
Детаьна інформація:

https://www.facebook.com/events/201717103562466/?notif_t=plan_user_joined¬if_id=1466855836371423
23 червень 2016 р.
Слоуфуд: поспішати треба помалу
tasty 23 червень, 2016, 15:19
tasty
Чи є у людства шанси на повноцінне і здорове харчування? Чи можемо ми в умовах постійної нестачі часу дозволити собі здорову їжу? Як правило, перше виключає друге. Та альтернатива фаст-фуду є. І ідея її – більш ніж приваблива.

Якщо замислитися, то те, як ми усі харчувалися до появи фаст-фуду, і було нормальне, повноцінне, правильне харчування. Нескінченне прискорення темпу життя нав’язує нам дефіцит часу і, як наслідок, потребу у швидкій їжі. Наслідки зловживання фаст-фудом відомі всім.

Ідея створення антиподу шкідливій їжі прийшла людям, не байдужим до культури харчування. Не дивно, що джерела його – у Італії. Не дарма Елізабет, героїня відомого роману, саме у Римі відчула смак життя і справжню насолоду від їжі. Саме там наприкінці 80-х років минулого століття виник рух слоуфуд.

Основних ідей декілька. Перш за все, це їжа, створена з натуральних, місцевих, сезонних продуктів. По-друге, мінімізовано термічний вплив задля збереження усіх корисних речовин та вітамінів. Як правило, найчастіше використовується парова або гриль-обробка. З цієї ж причини неприпустимим є використання заморожених продуктів, шкідливих домішок, ароматизаторів та інших синтетичних приправ. По-третє, про попередню обробку хімікатами продуктів в процесі вирощування не може бути й мови.

Природньо, що в індустрії фаст-фуду усе налаштовано так, аби якнайшвидше забезпечити клієнта смачною стравою. Але слоуфуд покликаний нагодувати не просто смачно, але й корисно, хай навіть процес приготування займе трішки більше часу. Та й взагалі їсти, за поглядами слоуфудівців, слід поволі. Ще професор Преображенський у безсмертному «Собачому серці» говорив «… Не читайте за обідом радянських газет», а оскільки інших тоді не було, значить «…ніяких і не читайте!» Думка зрозуміла – для здоров’я та гарного травлення процес їжі повинен супроводжуватись приємними емоціями.

Міжнародній організації Slow Food на сьогодні більше 27 років. Її представники пропагують здорове харчування з місцевих продуктів, зберігаючи національний колорит та повертаючись до добре знайомих страв. Нарешті з’являється розуміння того, наскільки важливою є культура харчування. Школярам усе частіше проводять екскурсії на виробництва та заводи, де вони знайомляться з технологіями. Популярності набирають найрізноманітніші кулінарні майстер-класи та дитячі курси, на яких діти засвоюють основні ідеї, правила та тенденції правильного приготування їжі.

Основними завданнями слоуфуду є виховання культури харчування та смаку, співпраця з місцевими фермерами та виробниками якісних продуктів, організація ярмарок як місцевого, так і міжнародного характеру.

Серед більш ніж 150 країн світу, в яких функціонує своє представництво Slow Food, є й Україна. Це ще раз підкреслює те, що, залучивши наші багаті природні ресурси та співпрацюючи зі щирими та чесними фермерами й селянами, побудова індустрії українського слоуфуду є більш, ніж реальною.
21 червень 2016 р.
Відшкодування шкоди, завданої внаслідок нападу собаки
Луцький МЦ з надання БВПД 21 червень, 2016, 15:56
Луцький МЦ з надання БВПД
Нормативна база
1. Цивільний кодекс України
2. Кодекс України про адміністративні правопорушення
3. Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження»
Постанова Кабінету Міністрів України від 09 липня 2002 року № 944 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам»
4. Правила тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктів Української РСР, затверджені Міністерством житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством охорони здоров'я УРСР від 17 червня 1980 року
5. Постанова Пленуму Верховного Суду України від 27 березня 1992 року № 6 «Про практику розгляду судами цивільних справ за позовами про відшкодування шкоди»

Яка шкода може бути відшкодована
Особа має право вимагати відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок нападу собаки у випадку, якщо мало місце пошкодження її особистого майна (одяг тощо), а також, якщо внаслідок такого нападу їй було завдано каліцтво, інше ушкодження здоров’я (статті 1167, 1187, 1195 Цивільного кодексу України).

Підстава відшкодування шкоди
Заподіяння особі шкоди (нанесення тілесних ушкоджень, пошкодження майна) службовою собакою або собакою бійцівської породи, утримання яких відноситься до джерела підвищеної небезпеки (стаття 1187 Цивільного кодексу України). Інші домашні тварини не визнаються такими, що створюють підвищену небезпеку (судова практика).

Важливо!
Перелік порід собак, які відносяться до бійцівських законодавством не встановлено.
В правилах утримання домашніх тварин, які встановлюються органами місцевого самоврядування, як правило, міститься перелік порід собак, визнаних як потенційно небезпечні. Власники таких собак повинні в установленому порядку укласти договір обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам (постанова Кабінету Міністрів України від 09 липня 2002 року № 944 «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам»).

Куди звернутися
Шкода, завдана внаслідок нападу службової собаки або собаки бійцівської породи відшкодовується в добровільному або судовому порядку.
Позовна заява про відшкодування майнової шкоди подається в порядку цивільного судочинства до районних, районних у містах, міських та міськрайонних судів за зареєстрованим місцем проживанням або перебуванням відповідача.

Вартість
За подання позовної заяви у справах про відшкодування шкоди, завданої внаслідок нападу собаки, якщо особі було завдано каліцтво, інше ушкодження здоров’я, позивач звільняється від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях (стаття 5 Закону України «Про судовий збір»).
У випадку, якщо в позовній заяві міститься вимога про відшкодування майнової шкоди, яка обґрунтовується пошкодження особистих речей, позивачем сплачується судовий збір у розмірі 1 відсоток ціни позову, але не менше 0,4 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 5 розмірів мінімальної заробітної плати (пункт 1 частини першої статті 2 Закону України «Про судовий збір»).

Перелік та зразки необхідних документів
До позовної заяви, оформленої відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України, додаються докази, що обґрунтовують позовні вимоги (напад собаки), наприклад: довідка травмпункту, в якій зафіксовано характер нанесених тілесних ушкоджень і вид наданої медичної допомоги; копія картки звернення за антирабічною допомогою (форма № 045/о); висновок фахівця в галузі судової медицини, що встановлює тяжкість тілесних ушкоджень; копія протоколу про адміністративне правопорушення; квитанції за придбані лікарські препарати, бинти тощо; фото/відео нападу собаки; квитанції за ремонт пошкоджених речей або докази вартості речей; прізвище, ім’я, по батькові, контактні дані свідків тощо.

Строки розгляду питання
Цивільна справа розглядається судом протягом розумного строку, але не більше 2 місяців з дня відкриття провадження справі.

Порядок оскарження
Особа у випадку прийняття судом рішення про відмову у задоволенні її позовних вимог щодо відшкодування майнової шкоди має право протягом 10 днів з дня проголошення рішення подати апеляційну скаргу до суду апеляційної інстанції через суд, який ухвалив таке рішення.

Адміністративна відповідальність
За порушення правил тримання собак і котів особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності (стаття 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Підготовлено працівниками Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332)77-07-17
15 червень 2016 р.
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує
Луцький МЦ з надання БВПД 15 червень, 2016, 10:21
Луцький МЦ з надання БВПД
Довіреність на автомобіль чи договір купівлі-продажу

Звертаючись до нотаріуса за оформленням довіреності на розпорядження автомобілем, клієнти часто помилково розцінюють це як оформлення договору купівлі-продажу авто.

Згідно з положенням ст. 244 Цивільного кодексу України довіреністю є письмовий документ, який видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. Головна відмінність генеральної довіреності на розпорядження транспортним засобом від договору купівлі-продажу полягає в тому, що видача довіреності не несе за собою переходу права власності на автомобіль. Власник автомобіля (довіритель) лише уповноважує іншу особу (представника) продати автомобіль та вчинити ряд дій, пов’язаних з продажем транспортного засобу (зняти автомобіль з обліку, отримати транзитні номери, укласти договір купівлі-продажу, одержати грошові кошти тощо).

Представник довірителя виступає, так би мовити, посередником між продавцем і покупцем транспортного засобу. Довіреність – це односторонній правочин, що фіксує межі повноважень представника, який, діючи на підставі довіреності, створює права та обов'язки безпосередньо для довірителя. Для видачі довіреності не потрібна присутність іншої особи, представника.

Договір купівлі-продажу – правочин, укладений між двома або більше сторонами, за яким одна сторона (продавець) передає майно другій стороні (покупцю), а покупець приймає майно і зобов’язується сплатити за нього певну грошову суму. При укладенні договору купівлі-продажу мають бути присутні обидві сторони.

Неприємності в результаті видачі генеральної довіреності на продаж автомобіля можуть бути, як і для власника, так і для потенційного покупця. Власник автомобіля не може бути застрахований від штрафів або інших незаконних дій з використанням транспортного засобу представником по генеральній довіреності. Мнимий покупець, який купує автомобіль по довіреності має ризик, що дія генеральної довіреності може бути припинена в будь-який момент довірителем, тобто власником автомобіля, і для цього зовсім не обов’язкова згода довіреної особи.

Стаття 249 Цивільного кодексу України зобов’язує довірителя лише повідомити довірену особу про припинення дії довіреності. В такому випадку дії довірителя призведуть до повернення автомобіля законному власникові.

Ще одним із ризиків для мнимого покупця є припинення довіреності в разі смерті особи, яка видала довіреність. В такому випадку спадкоємці власника автомобіля можуть пред`явити позов про повернення автомобіля, який, як зазначалося вище, залишається власністю продавця після видачі довіреності.

Іншим ризиком для Покупця є випадок, коли представник по довіреності через певний час вирішує зняти автомобіль з обліку, а виявляється, що на транспортний засіб накладено арешт. Уникнути такої проблеми не завжди можна, тому що на момент видачі довіреності власником автомобіля такого арешту може і не бути, а в майбутньому, в передбачених законодавством випадках, він може бути накладений на належне власнику майно.

Помилковим є твердження, що можна перевірити наявність арешту на автомобіль на час видачі довіреності і спокійно користуватися автомобілем, сподіваючись, що в майбутньому не виникне ніяких проблем.

Також можуть виникнути проблеми при передачі грошових коштів. В той час, коли при купівлі-продажу транспортного засобу в правочині зазначається вартість продажу, то при оформленні довіреності таке не передбачається.

Отож, продаючи чи купуючи автомобіль, кожен має для себе вирішити, як правильно оформити правочин, враховуючи всі можливі наслідки.
13 червень 2016 р.
Міжконфесійна спільна молитва за Україну в Локачах
anna.kunitcka 13 червень, 2016, 01:18
anna.kunitcka
12.06.2016 р. о 14 годині, на площі біля Локачинської райдержадміністрації відбулась зустріч представників всіх релігійних конфесій для спільної молитви за Україну. Так як, саме через молитву до Бога священики, просвітери та пастори вбачали вихід із кризи.

Перманентна криза, підживлена трьохрічною неоголошеною війною, охоплює політичну, економічну, соціальну та духовну сфери суспільно-політичного та економічного життя нашої країни. Найглибшою і найнебезпечнішою для суспільства є криза в духовній сфері. Саме тут спостерігаємо невпевненість переважної більшості населення , особливо молоді, в завтрашньому дні, втрата політичних і соціальних орієнтирів, ідеалів. Негативно впливають на почуття людей і такі чинники, як тотальне перекреслення радянського періоду в історії України, протиставлення старшого покоління, яке начебто нічого корисного не зробило молодшому; міжконфесійні конфлікти; поширення правового нігілізму, безвідповідальності, зростання злочинності, процвітання пияцтва,наркоманії, розбещеності, корупції. Спостерігається криза світогляду, суті і змісту повсякденного буття, формується ідеологія, отруєна несприйняттям дійсності. До цього слід додати деструктивний вплив на духовну сферу, який справляє наростання ідеологічного авторитаризму, монополізація владними структурами преси, радіо. Телебачення, поява заборонених зон для критики, а також обмеженість, зрідненість інформаційної сфери. Стурбованість ситуацією в Україні та настроями населення спонукала духовних наставників різних конфесій до об'єднання для спільної молитви. Недаремно ж говорять: «Як тривога, то до Бога». Їхні виступи окреслювали ситуацію, що склалася та несли в собі підтримку морального, духовного та національного духу населення. А, також, були націлені на подолання байдужості і апатії в людей. Підсилені виступи були посиланнями з Євангелії, як єдиного незаангажованого і немонополізованого ніким джерела інформації. Найчастіше звучало слово МИР, якого у завершальній спільній молитві просили у Бога всі присутні. Подай,Господи!
31 травень 2016 р.
Компанії, які займаються розробкою інформаційних систем, запрошують до участі в тендерах у Волинській області
ГУС Волинь 31 травень, 2016, 10:28
ГУС Волинь
Запрошення компаній, які займаються розробкою інформаційних систем? до участі в тендерах у Волинській області
Проект: «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Субпроект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей у Волинській області»
Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для проведення комплексу заходів, які є складовою загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.
Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендері для розробки медичної інформаційної системи «Реєстр індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області».
Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:
o мати досвід розробки та підтримки інформаційних систем не менш ніж 5 років;
o мати досвід розробки та підтримки саме медичних інформаційних систем не менш ніж 2 роки;
o мати досвід успішного впровадження інформаційних систем в закладах охорони здоров'я;
Бажано:
o мати досвід участі у проектах, які фінансуються міжнародними організаціями.
Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).
Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за нижчезазначеною адресою та за тел. (050) 907-68-56.
Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 20.06.2016 року на адресу:
Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту: [email protected]
29 травень 2016 р.
Півсотні будівельників зацікавилися семінаром Світового банку щодо особливостей тендерних закупівель
ГУС Волинь 29 травень, 2016, 20:57
ГУС Волинь
У семінарі щодо процедур Світового Банку із закупівель будівельних робіт за участі фахівців цієї організації та представників МОЗ у межах проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» взяли участь 23 фірми відповідного профілю. Захід відбувся 25 травня у Рівному.
П'ятдесят представників будівельних компаній прибули до Рівного, аби послухати про особливості закупівель ремонтних і будівельних робіт Світовим банком від експерта цієї міжнародної організації з питань закупівель Ірини Шмельової. Захід зорганізували для того, аби охочі в подальшому виконувати будівельні роботи в рамках реалізації субпроектів на Волині і Рівненщині знали, до чого їм варто бути готовими і як діяти, коли будуть оголошені відповідні тендери.
Зацікавлення до участі у такому семінарі виявили переважно забудовники з Волині, Рівненщини, Львівщини та Києва.
«Оскільки проект реалізовується в рамках міжнародного договору – а міжнародні договори превалюють в Україні над законодавством країни – то використовуються для закупівель правила Світового банку. Закупівлі здійснюватимуться обласною адміністрацією, а наглядатиме за правильністю застосування всіх процедур Світовий банк», – розповіла експерт Світового банку з питань закупівель Ірина Шмельова.
Як наголошували присутні, результати втілення проекту Світового банку та МОЗ, реалізація якого проходитиме у 2015-2020 роках, можна буде побачити за кілька років. Адже важливо, що основний акцент – на сільську медицину, яка потребує суттєвого покращення та модернізації.
«Нам важливо, щоб участь у тендерах, які ми будемо проводити, взяли якомога більше будівельних компаній, що, на нашу думку, дозволить отримати якісні послуги за конкурентною ціною. І семінар був спрямований на те, щоб ознайомити представників будівельних компаній із процедурами закупівель Світового банку, адже більшість з них за цими процедурами ще не працювали», – прокоментував подію керівник групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області Сергій Рибачок.
Представники будівельних компаній, які приїхали до Рівного на семінар, вже не перший рік працюють на цьому ринку. Усі вони хочуть спробувати взяти участь у тендерах проекту Світового банку на Рівненщині та Волині.
«Ми маємо досвід будівництва як промислових різних споруд, так і інфраструктурних та житлових. Ми можемо будувати все. Тому хочемо послухати і, звичайно, спробувати виграти тендер. Хочемо дізнатися правила участі у тендерах та поглибити знання у законодавстві щодо використання коштів різних грантових структур», – розповіла представник однієї з будівельних компаній Луцька Ірина Патлашинська.
Як наголошували представники фірм, вони приїхали, щоб дізнатися щось нове, застосувати його в роботі (зокрема і з документацією) та взяти участь у тендері. Тож після семінару представники будівельних компаній, які зацікавленні у співпраці зі Світовим банком і готові надати якісні послуги за конкурентною ціною, зможуть правильно підготувати необхідні документи, які потрібні для участі у конкурсі.

Довідково:
Для інформації зацікавленим особам додаємо стандартну версію (шаблон) типової документації конкурсних торгів на закупівлю невеликих будівельних робіт (Процедура: Національні конкурсні торги). Це допоможе зрозуміти вцілому кваліфікаійні вимоги до учасників. Наголошуємо, що англійська версія документації має перевагу над українською, тож у разі розбіжностей та непорозумінь до уваги буде братись трактування документів саме англійською мовою.
Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку у Волинській області уточнює, що запитання щодо втілення проекту Світового банку на Волині можна висилати на електронну адресу: [email protected] або ж звертатися до консультанта з закупівель групи управління субпроектом у Волинській області Нестеренка Ігоря за телефоном (050) 907-68-56.
21 травень 2016 р.
Шукають організації, які надають послуги конференц-сервісу
ГУС Волинь 21 травень, 2016, 18:41
ГУС Волинь
Запрошення організацій, які надають послуги конференц-сервісу, до участі в тендерах у Волинській областi
Проект: «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»
Субпроект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей у Волинській області»
Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для оплати послуг конференц-сервісу в рамках проведення навчальних модулів для медичного персоналу та науково-практичної конференції.
Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для надання послуг конференц-сервісу.
Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:
* доведений досвід в організації навчальних заходів, конференцій тощо не менш ніж 4 роки;
* наявність власних ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходів (управлінський та обслуговуючий персонал, технічні засоби, тощо).
Бажано:
* мати досвід роботи в міжнародних проектах або співпраці з міжнародними організаціями.
Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).
Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за зазначеною нижче адресою та за тел. (050) 907-68-56.
Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 03.06.2016 року на адресу:
Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту: [email protected]