вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

Сажнєв балотуватиметься до ВР? А хто це?

Ось таку новину баба Зіна побачила на сайті Під прицілом і просто офігіла...

Молодіжний активіст, голова громадської ініціативи «АнтиКримінальнийМоніторинг» Андрій Сажнєв заявив про те, що він буде балотуватись до Верховної Ради України, під час чергових парламентських виборів. Про це він повідомив інтернет-виданню «Під прицілом».

«Ми як тиша перед бурею, як передвісники нового бунту. Ми виросли з їхнього однотипного одягу. Ми як крах їхніх надій на суспільство сліпих та неуків. У нас нова кров що кипить потоком знань. У нас дуже довго намагалися відняти нашу свободу помінявши її на уявний спокій і брехню за брехнею, щоб ми забули назавжди як думати головою. Але скоро прийдемо ми і принесемо за собою новий день. Тому я буду балотуватись до Верховної ради і вести молодь в парламент», - заявив Андрій Сажнєв.

Таким чином, він закликав всіх молодих лідерів з різних областей балотуватися до Верховної Ради України і ламати стереотипи нинішньої влади.

Анадрій Сажнєв має намір балотуватись по мажоритарному округу № 22 однак, від якої політичної сили залишається таємницею.

«Одне можу сказати, мною зацікавилися також молоді перспективні люди з Києва, які дають значну фінансову підтримку. Вони просуватимуть мене від свого партійного осередку в місті Луцьку. Загалом можу зазначити, що це близько 250 тисяч гривень», - повідомив Андрій Сажнєв.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №22
У голосуванні взяло участь 3 913 виборців.

Сажнєв Андрій Ігорович - 17

20 місце з 21-го кандидата (не рахуючи "кандидата" "Не підтримую жодного кандидата").

http://www.volynnews.com/news/city/iaku_luchany_holosuvaly_za_deputativ-mazhorytarnykiv_povnyy_spysok/

Ну що ж, успіхів!
Відповісти
Андрію ви аналізували ситуацію як проходила передвиборча моя компанія??? ви бачили що я не використовував не яких коштів і не рвався для того щоб пройти до міської ради??? а ось ви і ваша Свобода використовувала масово ресурсів для того а би пройти різниця між мною і вами це те що ви за гроші приходите до влади а я буду ламати стереотипи і старатися якомога менше використовувати грошових ресурсів а може і взагалі не використовувати а ті гроші що виділяються відати у благодійність.
Різниця між мною і вами це те що ви купуєте своїх виборців а я НІ... так що вдачі вам і успіхів. Андрій Сажнєв
Відповісти
...не використовував не яких коштів
...використовувала масово ресурсів
...для того а би пройти
...так що вдачі вам
Комами у тексті і не пахне.
Шановний пане Сажнєв, а як з такою граматикою Ви закони писати збираєтесь?
Відповісти
Відповідаю це просто коментарі і на даній проблемі коми і таке інше в коментарях не заморочуюсь
Відповісти
Очевидно , хтось хоче провести своїх людей до складу дільничних виборчих комісій, ось і використовує молодого кандидата в депутати Сажнева. Зважаючи на його буйну вдачу ніхто не здивується якщо він буде оприлюднювати компромат на серйозних кандидатів, зібраний людьми з Києва, що фінансують його кампанію. Сажнева висувають не для того, щоб він виграв кампанію, а для того щоб його вустами мочити серйозних кандидатів на виборах.
Відповісти
Ага, пам'ятаю одного кандидата, жодних виборів не пропускав, Сашком ніби його кликали. Втомився мабуть - прийшло нове "посажньове" покоління, котре в контексті проблем гендерної рівності перейме досвід й організує не одне видовище типу: "Гендерна краса соціальної статі"
Відповісти
"... пам'ятаю одного кандидата, жодних виборів не пропускав, Сашком ніби його кликали"
Ви про любителя круп?
Відповісти
В того хоч гроші були, а цей халявщик
Відповісти
Там жеш вже один Ляшко є, до якого чоловіки домагались ... та сама стежина???)))))))
Відповісти
Сажнєв - гроза Свободи. Протистояння інтелектуалів: Сажнєв проти Вітіва. Чи встоїть Вітів під ударами молодого політика? Про це ми можемо взнати, подивившись новий блокбастер "Кандидат 2012. Бій титанів".
Відповісти