вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
15 вересень 2015 р.
Йому ж так хотілось жити...
Іванна 15 вересень, 2015, 22:43
Іванна
Про лікарську недбалість часто нині йдеться у засобах масової інформації. Але не можу змовчати про це. Бо ж через людську байдужість надто рано обірвалося життя мого брата Лініка Петра.

Дев’ятого серпня, о 23 год. 20 хв., він раптово відчув біль у ділянці серця. Терміново викликали швидку, яка й забрала його у реанімаційне відділення ЦРЛ. Обширний інфаркт. Такий діагноз поставили лікарі. А ще запевнили, що вчасно надали необхідну допомогу. І це дійсно так. Тож дякуємо лікарям, які були тоді на зміні й повернули брата до життя. Але надалі стан його був нестабільним, щодня йому то кращало, то гіршало. На наші прохання відправити хворого до Луцька лікарі щоразу відмовляли, запевняли, що все буде добре.

Але про яке добро можна говорити, коли знову й знову траплялися серцеві напади? Так, наприклад, у ніч із 22 на 23 серпня його ледве повернули до життя. Працівники реанімації йому навіть натільний хрестик почепили на шию, мовляв, то його друге народження. Після цього випадку ми знову забили тривогу, почали просити, щоб брата відправили до Луцька. Цього разу отримали відповідь, що його не можна транспортувати. «Тоді викликайте бригаду лікарів з обласного центру!» - не могли заспокоїтися ми. Бо ж складалося враження, що наші лікарі надто вже чомусь бояться везти хворих до медичних закладів вищого рівня. Може, тому, що то їхній імідж псує, чи «на горіхи» одержують від керівництва. Зрештою лікар А.І.Бондар повідомив А.З.Гуку про те, що «дивні» родичі вимагають бригаду медиків з Луцька, а у хворого дивні знімки. І луцькі лікарі все-таки приїхали.

Сказали, що у брата повні легені води, тому потрібно давати сечогінні, і лише через два дні заберуть своєю швидкою до обласної лікарні. Це ми й попросили зробити А.З.Гука, коли нашому хворому полегшало. Але отримали чергову відмову. Мовляв, реанімобіль ніхто викликати не буде, а любешівською швидкою наступного дня він їде на нараду у Любомль. І лише ще через день, 27 серпня, за планом районна швидка має їхати до Луцька, тож брат як пасажир, сидячи, зможе дістатися до обласної лікарні. Після цих слів дружина не те, що плакала, а голосила. В тій швидкій і здоровому важко їхати, не кажучи вже про хворого, який пробув у реанімаційному відділенні сімнадцять днів. Невже таким чином наші лікарі хотіли отримати подяку від держави за зекономлені бюджетні кошти? Чи, може, чекали хабар? Важко повірити, що так вони вчинили би зі своїми рідними. Ці запитання нас до цього часу тривожать. Бо ж пан Бондар нас знову запевнив, що стан хворого стабільний, запросто можна везти власним транспортом, якого в нас, до речі, немає. Наші серця відчували тривогу. Тож ми за власні кошти все-таки найняли реанімобіль і повезли рідну нам людину до обласного центру. Але, напевно, вже було запізно.

На жаль, приймальне відділення обллікарні нас зустріло, як і багатьох інших пацієнтів, безпорядком і безвідповідальністю. Брата поклали до кардіологічного відділення. Після обстеження заявили, що серце слабеньке, але жити буде, легені чисті, печінка та тиск у нормі, аналізи хороші. Тоді мимоволі виникає запитання: чому ж він помер? 30 серпня він двічі підходив на пост до чергових зі скаргою, що йому погано. Але реагування так і не дочекався. Ліг на своє лікарняне ліжко і раптово помер. А йому ж було всього п’ятдесят.

Він так хотів жити…

Добре розумію, що моя стаття нічого не змінить. Та й міряти всіх однією міркою не можна. Є й хороші лікарі, які допомагають не лише ліками, а й добрим словом. Але й мовчати несила. Проходять дні, відколи не стало брата, а я все ніяк не можу змиритися з цим. Усе ставлю собі запитання: як після таких безвідповідальних вчинків ці люди мають право носити білі халати, продовжувати працювати і бути непокараними? Чи не мучить їх совість?

Упевнена, та й як сільський голова знаю, що не одне життя обірвалося завчасно через таке халатне ставлення лікарів. Але ж кінець цьому зрештою має настати. Тим більше нині, коли Україна так би мовити йде у Європу. Більше того, у нас триває війна. Наші хлопці зараз знаходяться в зоні АТО, чимало з них не повертається звідти. Вони гинуть за краще життя, за краще майбутнє кожного з нас. І водночас продовжується таке неподобство. Достатньо, що вартість ліків захмарна, так ще прості люди потерпають від халатності тих, хто давав клятву Гіппократа.

Але ж ми не вічні. І там, на небі, всім доведеться стати перед судом Господнім. А тоді кожен дасть відповідь за свої вчинки. Тож, може, про це потрібно задуматися вже нині…
12 вересень 2015 р.
Рух ЧЕСНО шукає волонтерів у Луцьку
Іванна Антонюк 12 вересень, 2015, 19:59
Іванна Антонюк
Громадський рух ЧЕСНО на Волині запрошує на тренінг для волонтерів.

Дата: 13 вересня
Час: 11:00-15:00
Місце: "ВолиньМедіа" (вул. Ковельська, 2, пов. 4).

Усіх, хто має активну громадянську позицію та прагнете долучитися до змін, що відбуваються в регіоні, запрошуємо до лав громадських активістів.

Якщо ви небайдужі до ситуації в країні та хочете, щоб місцеві вибори були максимально прозорими та справедливими, приєднуйтесь до активної команди Громадського руху ЧЕСНО на Волині.

Усіх зацікавлених просимо заповнити реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/1eNPgxfGKpMywHbHfUEuI20Mv6xDbDKCTz0G5yynuTb8/viewform або зареєструватись за телефонами:
095 110 53 48, 097 996 13 75.
26 серпень 2015 р.
На Волині презентують програму подолання неформальних платежів у лікарнях
СТОПРАК 26 серпень, 2015, 10:17
СТОПРАК
На прес-конференції 27 серпня у Луцьку представники «Інституту аналітики та адвокації» (Полтава) та Благодійного Фонду «СТОПРАК» (Луцьк) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» презентують програму подолання неформальних платежів у закладах охорони здоров’я, яка допоможе зробити діяльність благодійних фондів на їхній території максимально прозорою.

Проблема з неформальними платежами за надання медичних послуг відома чи не кожному з нас. Когось така форма розрахунків влаштовує, а інші вбачають у ній несправедливість.
На прес-конференції будуть розглянуті такі питання:
— Чим є насправді неформальні платежі у медичних закладах, зокрема — і Волині?
— Як ставляться лучани до безоплатної і страхової медицини?
— Які суми надходять у благодійні фонди при медичних закладах Волині і які суми потрапляють через них до лікарень?
Ці та інші питання будуть порушені на прес-конференції за участю:
Оксани Гичук — координатора програми «Протидія поборам за безкоштовну медичну допомогу» у Волинській області;
Олексія Сердюкова — програмного директора «Інституту аналітики та адвокації»;
Миколи Якимчука — начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради.
Мета заходу — запровадити дієві механізми для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності благодійних організацій, що діють на території закладів охорони здоров’я.
Захід відбудеться 27 серпня 2015 року, об 11:00 у приміщенні Волинського прес-клубу (м. Луцьк, вул. Шевченка, 14, Будинок вчителя).
18 серпень 2015 р.
АВТОРСЬКА ПРОГРАМА від FREEDOM)))))))
FREEDOM 18 серпень, 2015, 14:06
FREEDOM
Увага! Увага! Увага!
22-го серпня гурт FREEDOM організовує автобус у СКОЛЬМО!!!!
Ціна квитка у дві сторони 30 грн!!!
Вхід на концерт 20 грн!!!

Бажаючим знати деталі звертатись до Артура Черчика http://vk.com/arturcherchyk
Нам потрібні рок-н-рольні люди, які хочуть гарно повеселитись разом з нами.

Не пропустіть унікальної можливості почути першими нові хіти від FREEDOM!!!!
http://vk.com/id45454502
10 серпень 2015 р.
ЛУЦЬКИЙ ГУРТ ГОТУЄ НОВИЙ КЛІП!!!
FREEDOM 10 серпень, 2015, 11:29
FREEDOM
Луцький гурт «FREEDOM» готується до виходу нового кліпу на пісню «Dancin' All Night». Робота над відео ще триває.Попрацювати над новим кліпом музиканти запросили оператора та режисера Володимира Штуня. Частину відео знімали у фотостудії «HOME PLACE». У зйомках взяли участь дівчата з «Diamond Stars» разом з керівником Анною Рекретюк.


Світлинами у мережі поділився луцький фотограф Ярослав Близнюк.


04 серпень 2015 р.
На тренінгу в Луцьку навчали самореалізації
Фонд місцевого розвитку 04 серпень, 2015, 20:30
Фонд місцевого розвитку
Що таке самореалізація та які сфери життя охоплює? Як ми реалізуємося в групі та поодинці? Що дозволяє нам рухатись вперед, а що ні? Для чого нам самореалізація та як її використовувати?

Усі ці питання були розглянуті під час психологічного тренінгу «Самопізнання та самореалізація», який відбувся 3 серпня у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.

Провела тренінг Надія Загорська, практикуючий спеціаліст з 2011 року, лікар-психолог, працює за напрямками арт-терапія та гештальттерапія.

Вона знайшла час для кожного з 14 учасників, через різноманітні психологічні вправи виявляла певні психологічні бар'єри і допомагала їх визнати та побороти, віднаходила лідерські здібності, формувала навички роботи в команді. На захід прийшли люди різного віку та соціального статусу, частина, здавалося б, уже реалізували себе в житті. Та кожному у певні моменти життя потрібні орієнтири.
Цей тренінг показав, що у лучан є потреба у зустрічах такого формату.

Тому організатори заходу, луцький осередок ГО "Самопоміч" під керівництвом Тараса Яковлева, вирішили і надалі проводити подібні тренінги, зокрема щодо стресостійкості та управління конфліктними ситуаціями. Всі деталі можна дізнатися на сторінці громадського об’єднання https://www.facebook.com/SamopomichVolyn?fref=ts.29 липень 2015 р.
У Луцьку – тренінг «Самопізнання та самореалізація»
nation7 29 липень, 2015, 11:44
nation7
3 серпня, о 14:00, у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) відбудеться тренінг «Самопізнання та самореалізація».

Суть заходу: Що таке самореалізація та які сфери життя охоплює? Як ми реалізуємося в групі та поодинці? Що дозволяє нам рухатись вперед, а що ні? Для чого нам самореалізація та як її використовувати?

Лектор – Надія Загорська, практикуючий спеціаліст з 2011 року, лікар-психолог, працює за напрямками арт-терапія та гештальттерапія.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам каву-брейк та роздаткові матеріали. Участь безкоштовна.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету http://goo.gl/forms/hiZIiH51sG до 1 серпня. 2 серпня учасникам прийде підтвердження на електронну пошту. Увага! Кількість місць обмежена.

За детальною інформацією звертайтесь: [email protected], 098 712 33 73.

Організовують захід луцьке представництво ГО «Самопоміч» під керівництвом Тараса Яковлева.

24 липень 2015 р.
Сольний концерт GOSPEL PEOPLE
Lena 24 липень, 2015, 15:00
Lena


Вхід вільний

http://vk.com/gpinlutsk
«Як зробити ціну не важливою для Клієнта» - майстер-клас Анастасії Владичинської у Луцьку
Olha Buzuluk 24 липень, 2015, 09:57
Olha Buzuluk
29 липня у Луцьку відбудеться майстер-клас єдиного сертифікованого консультанта з управління сервісом у Східній Європі, викладача Києво-Могилянської Бізнес Школи Анастасії Владичинської. Подія відбудеться о 18.30 в рекреаційному комплексі біля Луцька. Тема зустрічі: "Як зробити ціну неважливою для Клієнта".

Анастасія Владичинська — міжнародний консультант з сервісу. З 2005 року змінює рівень сервісу в Україні та Росії. Єдиний сертифікований консультант з управління сервісом у Східній Європі, партнер компанії TheDijulius Group, США (Клієнти: Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino’s Pizza, Hallmark). В Україні Анастасія працює з банками, IT компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями. Основний напрямок - комплексна побудова системи сервісу в компаніях та робота з існуючими Клієнтами замість постійного пошуку нових.

Під час майстер-класу Анастасія Владичинська говоритиме з бізнес-спільнотою Волині на такі теми:
- Коли Клієнту нецікава ціна?
- Як системно перевищувати очікування Клієнта?
- Як персоніфікувати Клієнтський досвід?
- Як створити систему сервісу в компанії?
- Що таке секретний сервіс?

Участь у майстер-класі безкоштовна за умови попередньої реєстрацїі.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА МАЙСТЕР-КЛАС

Організатори події – Києво-Могилянська Бізнес Школа та бізнес-спільнота Smart People.

Початок зустрічі: 29 липня о 18:30.

Тривалість події: 2 години.

Місце проведення: рекреаційний комплекс по вул. Рівненська 135, с. Струмівка, Луцький район.


21 липень 2015 р.
Як керувати проектами – тренінг в Луцьку
nation7 21 липень, 2015, 10:52
nation7
У суботу, 18 липня, в приміщенні Волинської обласної бібліотеки ім. Олени Пчілки луцький осередок ГО "Самопоміч" під керівництвом Тараса Яковлева провів тренінг із проектного менеджменту. Протягом дня 20 учасників пізнавали секрети творення проектів від одного з найвідоміших громадських діячів Волині, керівника ВОГО «Фонд місцевого розвитку» Петра Верзуна.

Після знайомства учасникам запропонували дефініціювати поняття «проект». Як виявилося, це слово має доволі широке значення: «Впродовж життя ми реалізовуємо певні проекти: курсова, дипломна, дисертація, весілля, купівля будинку, діти» - сказав Петро Верзун. Тому навички проектного менеджменту, безперечно, потрібні усім.
Основну увагу тренер приділив питанню співпраці з «донорами» - грантодавцями. «Пам’ятайте: донора потрібно поважати», - зазначив Петро Верзун. Він виділив фактори, на які, в першу чергу, звертають увагу грантодавці, поділився секретом, як домогтися, щоб саме ваш проект обрали.

«Справжній успіх – це, коли тобі телефонують грантодавці і пропонують написати проект на певну суму. Але це треба заслужити», - додав лектор.

В першій половині тренінгу учасники отримали теоретичну інформацію про життєвий цикл проекту, розробку концепції проекту та написання проектної заявки.

В другій половині заходу для того, щоб учасники мали змогу використати отримані знання на практиці, їх поділили на дві команди, кожна з який створила власний проект. Перший проект був спрямований на покращення надання адміністративних послуг у Луцьку, другий – на зменшення кількості стихійних ринків. Після представлення проектів тренер проаналізував проект кожної команди та дав поради, як його вдосконалити.

Також тренінг відвідав і керівник луцького осередку ГО «Самопоміч» Тарас Яковлев. Він привітав усіх присутніх, подякував їм за активність та закликав подати власні проекти на конкурс соціальних проектів від Луцької міської ради. Наприкінці заходу Тарас Яковлев вручив сертифікат всім учасникам.


15 липень 2015 р.
Свобода слова у небезпеці
Роман Патріот 15 липень, 2015, 08:52
Роман Патріот
Під час Революції Гідності Україна відстояла свої законні права на свободу слова та думки. Сьогодні, завдяки подвигу тисяч героїв, ми можемо вільно говорити правду, отримувати об’єктивну та неупереджену вказівками режиму Януковича інформацію про суспільно-політичне життя нашої держави, обговорювати рішення та діяльність представників органів влади та правоохоронних структур. Але чи все так добре насправді? Чи дійсно нам завжди подається правдива інформація?

Читаючи новини я ловлю себе на думці: «Невже дійсно все так погано? Невже абсолютно всі чиновники недостойні своїх посад? Та бути такого не може!». Так, під час осмислення такої інформації на думку приходить банальна істина: «Кожен хоче бути ближче до «корита», незалежно від партійної приналежності та ідеології. При цьому, окремі політикани не гидують використанням як методів чорного піару, так і «кишенькових» журналістів (не в образу професіоналам цієї справи), які в гонитві за високими рейтингами вдаються до різного роду «жовтих» сенсацій, отриманих із сумнівних джерел». Погодьтесь, в умовах інформаційної війни з російським агресором, такі новини є просто знахідкою для антиукраїнської пропаганди. Навіть вигадувати нічого не треба. Власне, таким чином, в суспільстві і формується думка, що в Україні все стає тільки гірше і вже завтра реанімувати «пацієнта» буде пізно.

Ні, я не кажу, що ситуація в державі ідеальна, а дії органів влади не повинні піддаватися критиці. Однак, невже публікація негативних матеріалів є уділом наших засобів масової інформації. Написали, що хтось десь бере хабарі – і все? Свій обов’язок виконали? На мою думку, повинна бути організована дієва схема з перевірки та реагування на такого роду інформацію. Наприклад, стало журналісту відомо, про те що, у місті «А» посадова особа зловживає службовим становищем – разом із статтею нехай напише заяву про правопорушення в прокуратуру/СБУ/міліцію – це ж не важко! Скажете, що там все «замажуть»? Нехай закликає громаду/громадські організації/політичні партії контролювати перевірку поданої заяви та висвітлює її хід – під час Революції Гідності було доведено, що це дуже, навіть, можливо і досить дієво! Для того й існують ЗМІ, щоб показувати населенню де і на кого треба вплинути. Якщо перевірка виявила порушення – винуватець повинен бути покараний згідно чинного законодавства, не виявила – вибачились і забули. Ось так я це бачу. Читати голослівні звинувачення без будь-яких фактів та доказів бридко, і навіть страшно. У такий спосіб кого завгодно можна полити брудом, і нехай виправдовується. Але чи варто відволікати увагу посадовців саме на таку діяльність, мотивовану амбіціями, переважно, ницих пройдох?

Я, як справжній патріот, сподіваюсь на свідомість наших громадян і вірю в те, що Україна зможе стати зразком громадянського суспільства, а не перетвориться у розсадник пліток та брехні.
13 липень 2015 р.
У Луцьку - майстер-клас з проектного менеджменту
nation7 13 липень, 2015, 12:31
nation7
18 липня у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) відбудеться майстер-клас з проектного менеджменту для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій. Захід триватиме з 10 до 17 год.

Суть заходу: під час проведення майстер-класу учасники візьмуть участь у навчально-тренінговому курсі з проектного менеджменту (робота над ідеєю, написання, адміністрування проектів, інформаційна кампанія, спілкування з грантодавцями, пошук партнерів та фінансування).

Лектор - громадський діяч Петро Верзун, навчався у Варшавському університеті, Інституті соціальної політики на стипендії Л. Кірклянда, голова ВОГО «Фонд місцевого розвитку», голова Громадської ради при міському голові Луцька.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам обід, каву-брейк, роздаткові матеріали. Участь безкоштовна.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету http://goo.gl/forms/oVHKjl2bRI до 16 липня. 17 липня відібрані учасники отримають підтвердження. Увага! Кількість місць обмежена.

За детальною інформацією звертайтесь: [email protected], 098 712 33 73.

Організовують захід луцьке представництво ГО «Самопоміч» під керівництвом Тараса Яковлева.