вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

У Луцьку відбудеться зустріч з Євгеном Сверстюком - 2 жовтня

2 жовтня о 14.00 год. у приміщенні Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) відбудеться зустріч з публіцистом, літературознавцем, дисидентом, учасником національно-демократичного руху, одним з інтелектуальних лідерів країни Євгеном Олександровичем Сверстюком.

Захід організовує Волинська обласна громадська організація «Фонд місцевого розвитку» в рамках проекту «Діалог з успішними громадськими діячами» за підтримки Благодійного Фонду "Богдана Гаврилишина".

Тема зустрічі – «Нові виклики перед громадянським суспільством та перспективи його розвитку».

Євген Сверстюк презентує в Луцьку «Ініціативу «Першого грудня», мета якої - сприяти оздоровленню українського суспільства, об’єднаного спільними духовними вартостями, здатного творити моральну політику, справедливу економіку та соціальне благо під гаслом «Вільна людина у вільній країні».

Учасники зустрічі подискутують на тему, чи можлива успішна громадська діяльність в Україні і що для цього потрібно. Також Євген Олександрович презентує свої книги, які можна буде придбати після зустрічі: «Шевченко поза часом», «Не мир, а меч», «На хвилях свободи». Автограф-сесія розпочнеться о 16.00 год.

Запрошуємо до цікавого, змістовного та відвертого діалогу з Євгеном Сверстюком!

***
Метою проекту «Діалог з успішними громадськими діячами», що здійснюється ВОГО «Фонд місцевого розвитку» за підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина», є спонукання представників громадського сектору і журналістів Волині до активної діяльності й гуртування задля розвитку своєї країни й свого регіону й посилення таким чином їхньої ролі в суспільстві.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 2
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Насамперед пані Олю, хочу доповнити, що ми волиняни повинні гордитись, що маємо свого земляка-волинянина, який відноситься до моральних авторитетів нації! Хто не знає, то відмічу, що Євген Сверстюк народився на Горохівщині...
А щодо ідей, які намагається до нас донести Євген Олександрович спільно з іншими учасниками Ініціативи "Першого Грудня", то у мене враження, що ми для них ще не доросли... і напевне вже не доростемо ((( адже якщо на сьогодні учитель у школі продає майбутнє своїх дітей за 200 грн чи вікна у школі, то такий учитель ніколи не зможе виховати дітей, для яких гідність буде понад усе!
А власне учасники Ініціативи основну роль для побудови держави відносять молоді!
Відповісти
Євген Сверстюк - один з найшляхетніших співвітчизників, «завдяки яким українська культура серед лихоліть, злигоднів, розгулів національної зради й відступництва не втратила і, сподіваймося, не втратить своєї самобутності, духовного потенціалу й морального авторитету», - так писала Михайлина Коцюбинська про Євгена Сверстюка в літературно-критичній статті «Крізь велику призму». Постать. Наш земляк, наш сучасник, наша гордість! Останній раз слухав його виступ в Затурцях 2007 року біля погруддя Вячеслава Липинського на місці сімейної усипальниці видатного філософа до 125-річчя від дня його народження. Така була ситуація, що влада не могла не надати йому слово і, очевидно, пошкодувала про це. На фоні розуму і ораторського мистецтва Сверстюка про аналіз політичної ситуації в державі і стану інтелігенції або того, що від неї залишилось, обласні і районні чиновнички мали дуже жалюгідний вигляд. Не зігнувся в мордовських таборах, пройшов крізь усе. Пишаймося!
Відповісти