вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Чат з головним міліціонером Волині

04 березень, 2013, 15:00
Чат з головним міліціонером Волині
Начальник Управління МВС України у Волинській області, полковник міліції Олександр Терещук (на фото) - гість чат-конференції інтернет-видання ВолиньPost.

серж Добрий день. Коли в четвер на Луцькому авторинку припинеться ХАОС?. Водії паркуються з порушеням ПДР. Патрульні атомобілі ДАІ відсутні. Восени задав питання патульному інспектору, який ніс службу на авторинку, про порушення правил зупинки. Він відповів що всім потрібно десь припаркуватись. Ніяких дій про припинення порушення зупинки водіями він не вчинив. Від кільця, де розвертається тролейбус до підприємства "Віта-Авто" періодично створюється затор (внаслідок порушення водіями правил зупинки). Припиніть безлад на авторинку. Якщо виписати декілька протокалів про адміністративне порушення, то інші водії будуть дотримуватись ПДР. Тай до міської казни гроші надійдуть.

Доброго дня. Розумієте, сьогодні питання авторинку дуже серйозне. Фактично авторинок не відповідає тим вимогам, яким потрібно. У вихідні й у будні також не можливо припаркуватися. Поряд там знаходиться нафтобаза.

Тому ми неодноразово зверталися до мера Луцька, до міської влади з тим, що потрібно знайти інше місце для авторинку з належною парковкою.

З приводу складання адмінпротоколів. Дійсно, інспектори ДАІ складають протоколи, але це не вирішує проблеми паркування. Та й потрібно зрозуміти водіїв, які туди приїздять. Є ринок – є попит.

Тому сподіваюся, що у найближчий час за сприяння місцевої влади ми зможемо вирішити проблеми з паркуванням авто біля авторинку.

vitaliy struk Чому за довідку про несудимість змушують платити 30 гривень в благодійний внесок "Правопорядок"? Якщо відмовляєшся платити благодійний внесок забирають швидко "Правопорядок" і дають відразу папірець, як пояснили "за консультаційні послуги" "Інфоресурс" на ту ж суму 30 гривень (за не термінову, за термінову сума збільшується), якщо ж ця довідка є безкоштовна ( і взагалі я не розумію які мені консультаційні послуги там надають, якщо я всі документи приніс самостійно). Кому в таких випадках скаржитись, якщо відмовляють видати цю довідку без оплати?

За ці довідки, які складаються в інформресурсах, дійсно на сьогодні є певна оплата – 30 грн. Але ці кошти не надходять на рахунок міськвідділу, УМВС області. Ці кошти надходять на підприємство «Інформресурси» за надання послуг. Оплачується і техніка, і канцелярське приладдя, і власне робоче місце тощо.

Fantom Доброго дня! Скажіть, як таке може бути, щоб під носом у міліції та прокуратури в центрі міста (ЦУМ) незаконно торгували валютою ? причому навіть не ховаючись ?

Доброго дня. Скажу про те, що приблизно 2 місяці тому ми збирали прес-конференцію, де розглядали, зокрема і це питання. Після цього міліція активізувала роботу щодо виявлення, затримання осіб, які незаконно торгують валютою.

Ми склали велику кількість адмінпротоколів, вилучили немалі суми як у гривні, так і у іноземній валюті.

Але, на жаль, бажаючих заробити певний дохід вистачає і сьогодні. Цю роботу ми продовжимо і в подальшому.

До речі, всі адмінпротоколи, складені міліцією, скеровуються до суду, де по них приймаються процесуальні рішення. На жаль, не завжди судді вилучають в дохід держави валюту, яка була виявлена.

pashka_mpv Доброго дня пане Олександре! Виникла така ситуація від якої страждає дуже багато студентів гуртожитку №1 ЛНТУ, що на вулиці Даньшина... Тут ходить малий циганчук на прізвисько Гага і "збиває" гроші у багатьох студентів... стало небезпечно виходити самому на вулицю коли маєш при собі велику суму грошей або на картці.... До нового року було подано на нього заяву в міліцію щось дільничі кілька раз заходили в гуртожиток, але це не дало ніяких результатів... Приїхали студенти на навчання і він знову почав забирати не меленькі суми... Велике прохання до вас, від імені студентів гуртожитку, розібратися з ситуацією що склалася!!! Дякую!

Я сьогодні дам розпорядження, направлю туди працівників, щоб вони цю проблему вирішили.

А з керівництвом університетів приблизно до кінця місяця ми спробуємо зустрітися і обговорити інші проблеми безпеки студентів, безпеки їхнього навчання та проживання в області, в Луцьку зокрема.

Бонавентура Луцький Чи можете Ви особисто або ваша структура повпливати на ДАІ, щоб вулиця Лесі Українки НАРЕШТІ СТАЛА ПІШОХІДНОЮ!!! І щоб завантаження/розвантаження товару магазинів відбувалося зранку чи ввечері до масової появи людей на вулиці. Ну, будь ласка!!

Дякую за питання. Воно актуальне. На сьогодні вулиця Лесі Українки є пішохідною. Право заїзду автотранспорту мають лише мешканці будинків і офісів, які проживають та працюють на цій території та ті, хто працюють на території Старого ринку.

Але, на жаль, цих осіб дуже багато. І тому вулиця постійно завантажена.

З цього приводу неодноразово ми зверталися до мерії.

І зараз також готуємо листа для того, щоб встановити певні обмежувачі руху. Я маю на увазі не дорожні знаки, а металеві конструкції, вмонтовані в ґрунт, які будуть підніматися і опускатися лише для того транспорту, який має дозвіл на заїзд.

Для цього працівники ДАІ готують припис, яким зобов’яжуть органи влади здійснити ці заходи.

Оксана З Нового року в м. Луцьку відбулася серія підпалів автомобілів. Наскільки мені відомо станом на даний час паліїв не знайдено і не притягнено до відповідальності. Все місто знає хто стоїть за серією підпалів авто, хто їх замовник та виконавець, от тільки правоохоронним органам нічого не відомо. Складається таке враження, що повертають 90 ті роки. Зараз безкарно палять, а завтра почнуть вбивати. Прокоментуйте будь ласка. Скажіть, чому на даний час не встановлено осіб, які винні в підпалі автомобілів?

Загалом з приводу підпалів. Протягом цього року на території Волині зареєстровано 5 автомобілів, які згоріли. Так, підпал автомобіля у Володимирі-Волинському розкрито. Встановлені особи, які здійснили цей злочин. Їм оголошено підозру про скоєння злочину.

Проводиться досудове розслідування. Найближчим часом справу спрямують до суду.

Турбує інше. Працювали протягом двох місяців. Оперативним шляхом встановили злочинців. На жаль, останні сьогодні не перебувають в СІЗО, а знаходяться на особистому зобов’язанні (це те, що раніше називалося підпискою про невиїзд). Таке рішення прийняв суд.

За одним із підпалів проводилися експертизи, які показали, що автомобіль згорів внаслідок короткого замикання електропроводки. За рештою скоєних злочинів, пов’язаних з підпалами, міліція нині працює. Є певна інформація, яку ми відпрацьовуємо. У найближчий час вона стане відома громадськості й ЗМІ.

серж На питання щодо довідок яке задав vitaliy struk. Власне робоче місце оплачується заробітною платою. Щодо плати техніки: мені потрібно довідка, але в якому форматі мені всерівно (чи це буде написано рукою прописом чи відруковано на принтері). На довідку потрібно 1 листок формату А4. Я принесу 2 листа формату А 4 і надам свою ручку щоб ваш працівник написав мені довідку. Чи нададуть мені довідку безкоштовно? До речі в законодавстві України ніде не прописано що має буди підприємство "Інформресурси". Хто власник Інформресурс, кому вигідно щоб функціонувало таке підприємство?

Ми ще раз повернулися до питання видачі довідок про судимість. Давайте я це питання вивчу досконало, і тоді я буду готовий прийняти вас особисто. Або ж підготуйте інформаційний запит, у якому вам надам вичерпну відповідь.

pashka_mpv І ще одна порада на рахунок студентів гуртожитку. Багато хто боїться розповідати про ці пригоди.... Але на нашу думку було б доцільно пройтися по всіх кімнатах і опитати мешканців для оцінки ситуації... Наприклад на нашій секції за цей навчальний рік постраждало до 10 осіб Дякую!

Шановні студенти, сьогодні працівники міліції будуть у гуртожитку, поспілкуються з вами. Анонімність гарантую. Будьте ви активніші. Більше того, після завершення чату на ВолиньPost, я особисто виїду до гуртожитку. Готовий з вами поспілкуватися. Повторюся: анонімність гарантую.

Mirna У міліції часто змінюють керівників, переводять в різні області. Такі ротації завжди на користь? От не повірю, що завжди. Буває, призначають керівником міліції людину, яка в тій області не жила ніколи. От як швидко увійти в курс справ?

Дякую за питання. Доповідаю: в курс справ увійшов повністю, проблем не маю. Все краще від попередників продовжую.

Головне моє завдання – мешканці Волині, Луцька зокрема, повинні мати можливість безпечно жити, працювати, відпочивати.

Віталій_29 Ви любите дивитися художні фільми-детективи чи серіали про бандитів? Вам подобається? Що там правда, а що - вигадка? Який фільм чи серіал про міліцію - найправдивіший?

Часу на перегляд відео, художніх фільмів не так багато. Але відверто скажу: мені подобаються радянські фільми, у яких показують роботу міліції. От скажімо, всі пам’ятають кіногероя дільничного Аніскіна, кожен вислів якого – як догма. Подобається мені фільм «Берегись автомобиля». У вільний час люблю читати художню літературу – детективи Чейза та інші. Читаю із захватом.

Волинський щит Доброго дня, пане Олександре! Історична частина міста і Державний історико-культурний заповідник в м.Луцьку вже багато років є полігоном для корупційних зловживань і грубих порушень закону. Йде незаконна приватизація особливо-цінних державних земель (34 ділянки), зміна цільового призначення, величезні зловживання з коштами бюджету, руйнування пам'яток... Все старе місто це суцільна незаконна забудова. Громадськість міста постійно піднімає ці питання. Нині організована ціла громадянська кампанія "Волинський щит", до якою долучаються історики, журналісти, небайдужі лучани. Матеріали неодноразово направлялись в УМВС, в тому числі і повідомлення про злочини. Посадові особи МВ УМВС м.Луцька їх грубо ігнорують. Повідомлення про злочини, в порушення вимог КПК, не вносяться до реєстру. Грабунок і знищення Старого міста продовжується, хоча це компетенція саме вашого відомства. Чи готові Ви особисто втрутитись в цю ганебну ситуацію і зупинити процес знищення волинської історії та зустрітись з представниками громади по цьому питанню? Дякуємо!

Дякую за питання. Я готовий зустрітися з представниками волинської громади, а також з представниками вашої організації «Волинський щит». Ми зможемо обговорити всі питання, які ви мені сформулювали.

Щодо інформації, яку ви озвучили, мовляв, у Луцькому міськвідділі ваші заяви не реєструються та не вносяться до єдиного реєстру, то з цим готовий розібратися та прийняти рішення відносно працівників, які здійснили це порушення.

Але на сьогодні, з прийняттям нового КПК, всі заяви у підрозділах міліції Волинської області реєструються і вносяться до журналу єдиного обліку. У подальшому по них приймаються процесуальні рішення. Укриття від реєстрації є злочином. Готовий розібратися.

БУНТАР Доброго дня! Знайомий навчався в одній з автошкіл міста Луцька. Скаржиться, що НЕ МОЖЛИВО здати екзамен в ДАІ, не давши хабаря!!! якщо здав тести, то обов'язково завалять на водінні !!! всі шукають можливість заплатити, а не вчити! а потім виникають аварії на дорогах... ЯК З ЦИМ БОРОТИСЬ????

У нас є телефон довіри: 74-21-20. Працює цілодобово. Про всі такі факти повідомляйте нам. Реакція миттєва. Більше того, щодо окремих автошкіл, які збирали у своїх учнів кошти, уже порушені кримінальні провадження, окремі з них спрямовані до суду. Щодо інших проводяться досудові розслідування.

серж Вертаємось до проблеми авторинку. Багато автомобілів розташовані в охоронній зоні ПЛ 110 кВ. Згідно правил охорони електричних мереж затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 209 від 04.03.1997 р. охорона зона встановлюються уздовж лінії електропередачі - у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань 20 м для ПЛ 110 кВ. Згідно Закону про Міліцію, основним завданням міліції є забезпечення особистої безпеки громадян. Прокуратура повинна вести агляд за додержанням і правильним застосуванням законів Кабінетом Міністрів України, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, органами державного і господарського управління та контролю, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими Радами, їх виконавчими органами, військовими частинами, політичними партіями, громадськими організаціями, масовими рухами, підприємствами, установами і організаціями, незалежно від форм власності, підпорядкованості та приналежності, посадовими особами та громадянами здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами. Подайте звернення у прокуратуру щоб перевірили як автопарксервіс дотримується згаданої вище постанови про охорону електричних мереж. Ви уявляєте які будуть наслідки коли буде обрив проводу ПЛ 110 кВ??? Прошу прийняти міри щодо дотримання законодавства України.

Ви в праві написати заяву до прокуратури, до органів влади, в тому числі і до міліції.

Михайло Шелеп Як функціонує громадська рада при обласному управлінні МВС? Чи Ви знаєте хто до неї входить та чи відвідуєте її засідання? Чи використовуєте в своїй роботі пропозиції цієї громради?

Дякую за питання. В УМВС області є Громадська рада. За час моєї роботи в УМВС області відбулося одне засідання.

На превеликий жаль, у зв’язку зі службовими обов’язками я не був присутній на цьому засіданні. Тому з повним складом членів Громадської ради не знайомий.

Коли буде наступне засідання, візьму участь в цьому зібранні.

Готовий тісно співпрацювати з цим активним громадським органом, до складу якого входять керівники провідних інститутів громадянського суспільства Волинської області. Від нашої спільної співпраці ми тільки виграємо. Багато є проблем, на які, я надіюся, вони мені відкриють очі. А я особисто, колегія УМВС, керівництво будемо вирішувати їх.

Ярослава Скажіть, яким є Ваше ставлення до відновлення медвитверезників, як одного із засобів боротьби з алкоголізмом та чи підтримуєте Ви заборону торгівлі спиртним у нічний час?

Відверто: у мене особисто ставлення до функціонування медвитверезників позитивне. На сьогодні в державі потрібна структура, яка зможе певним чином лікувати людей, хворих на алкоголізм.

Можливо, вони повинні діяти не під егідою МВС, як раніше, а підпорядковуватися Міністерству охорони здоров’я. Можливо, там навіть не повинні працювати правоохоронці, а якась інша приватна, скажімо, охоронна компанія. Послуги надавати повинні медичні працівники. Але ця проблема існує. І на державному рівні її потрібно вирішувати.

Торгівля спиртними напоями у нічний час повинна бути заборонена. Тому я схвально до цього ставлюся. І все буду робити, щоб так було.

БУНТАР біля торгового центру "Гостинець" (прп. Соборності) продають ПОСЕРЕД вулиці САМОГОН!!! жіночки працюють позмінно з рання і до пізнього вечора і нікому до них нема діла! правда десь їх ніби пресанули міліціонери, то почали ховатись поблизу Гостинця! Чи відомий Вам цей факт? В тюрму їх!

Частково про ці факти мені відомо. Працівники міліції наведуть там порядок. Питання ставлю на контроль.

БУНТАР що чути по справі Валерія Чернякова? Хто його підстрелив?

По справі депутата Чернякова я неодноразово говорив про те, що порушене кримінальне провадження. Відпрацьовується декілька версій.

КБО 02 Ви ставите план підлеглим (розкриття злочинів)?

Відверто кажу про те, що плану про розкриття злочинів не ставлю, але вимагаю від них, щоб тяжкі, особливо тяжкі, резонансні та інші злочини розкривалися. Тому що злочинці своїми діями породжують безкарність і в кожному злочині є порушення певних прав, свобод людей.

Сьогодні відсоток розкриття злочинів невеликий, але я все роблю для того, щоб цю роботу покращити.

Михайло Шелеп ДАІ зобовязане реагувати на ями на дорогах приписами для місцевих органів влади. скільки таких приписів було зроблено в Луцьку за останній місяць і чи взагалі даішники таке роблять?

За недоліки на дорогах, що загрожували безпеці дорожнього руху, вже у цьому році складено 90 адміністративних протоколів, в тому числі на посадових осіб дорожніх, комунальних та залізничних організацій. На усунення недоліків направлено 90 приписів та 234 вимоги ДАІ.

гарон Спиртним як торговали так і торгують зокрема в магазині продукти що на відродження біля привату і я не повірю що наші участкові не знають просто напевно щось мають зтого тут на лице факт корупції або бездіяльності

Повірте мені, я не впевнений в тому, що дільничні, які там працюють, про це не знають. Тому буде проведена перевірка за даним фактом.

VSC. Какие есть шансы на возвращение у бывших работников областного управления, уволенных при Вашем предшественнике. Среди них было много достойных людей, много лет проработавших в области, выросших от лейтенантских погон.

З приводу поновлення на роботу в ОВС, то ця робота нами проводиться. На жаль, не всіх ми можемо сьогодні працевлаштувати. Але з професіоналами, офіцерами, які віддані справі, готовий особисто поспілкуватися та прийняти рішення.

Наталія Гарбар Доброго дня шановний Генерале. Хочу запитати поради, куди я ще можу звернутись за допомогою, у вирышенны мого питання про шахрайство. Справа тягнеться вже 2 роки. Тыльки за допомогою генерала Ходирєва вдалось заставити нашу міліцію порушити кримінальну справу, але, як тільки генерал, пішов, зноі її спустили на "гальма". В цій справі фігурують працівники ДСБЕЗ і її, як хто може так і гальмує. Можна з вами зустрітись і щоб ВИ, ще попробували розібратись в цьому "міліцейському свавіллю".

Шановна Наталія, не генерал, а полковник. Я завтра вас чекаю на прийом, який розпочнеться о 16:00. Ви вже записані.

Тетяна Грішина Чи дійшло слідство остаточного висновку чому загинув екс-депутат Нікітюк: його вбили чи це було самогубство?

З приводу смерті Нікітюка матеріали вивчалися мною. Відповідно до них прийнято законне процесуальне рішення.

Ivo Які обставини вбивства бізнесмена Олега Бахматенка?

Тільки сьогодні у мене були тележурналісти. Я їм давав інтерв’ю. Його ви можете отримати у прес-службі УМВС. Крім того, у найближчий час за нашою хорошою традицією в УМВС області відбудеться прес-конференція з представниками ЗМІ, де ми зможемо більше конкретно обговорити ці питання. ''

А щодо вбивства, то 27 лютого до Луцького міського відділу звернулася жінка у зв’язку з тим, що її старший брат зник безвісти. Заява була зареєстрована в єдиний облік, порушене кримінальне провадження за статтею 146 КК. 28 лютого до Луцького міськвідділу з’явився підприємець, який зізнався у скоєнні вбивства. Порушене кримінальне провадження за статтею 115, частина перша. Останній арештований. Проводиться досудове слідство.

Коваль 15 лютого в школі-інтернат (правничий ліцей) викладач Ольховий побив ученицю, а зараз ходить та насміхається, що йому нічого не загрожує, бо Дудич-директор дружить з міліцейським начальством. Не боїтеся, що Ваше покривання таких методів виховання призведе до випуску не правників, а садистів, котрих до знущання привчали з дитинства?

До всякого насилля у мене ставлення однозначно негативне. З приводу отримання тілесних ушкоджень десятикласницею зі школи-інтернату, то мені це відомо: у Луцький міськвідділ від батька потерпілої надійшла заява. За цим фактом слідчими порушене кримінальне провадження за статтею 125, частина перша. Проводиться досудове слідство, в ході якого будуть встановлені всі обставини цієї події.

З керівництвом навчального закладу особистих дружніх стосунків не маю, не знайомий. Але найближчим часом спробую відвідати цей заклад.

Волинський щит Щодо заданого попереднього питання про ситуацію з культурною спадщиною Волині і Луцька. Коли і як фахівці і представники громади зможуть зустрітись з вами, пане Олександре. Щоб питання набуло практичності, призначте будь-ласка день і годину зустрічі. Ще раз дякуємо і надіємось на плідну співпрацю!

Завтра, у вівторок, у мене буде особистий прийом. Початок о 16:00. Тому чекаю вас в УМВС України у Волинській області за адресою: вулиця Винниченка, 11.

Михайло Шелеп чи є в міліції правонаступність і контроль за документообігом? приклад, осінню минулого року (ще до Вашого призначення) подав заяву імя начальника обласного управління МВС щодо виборчих порушень. на одне була відписка з прокуратури (куди передали справу) а по іншому мовчок...

Шановний Михайле, у нас є певні структурні підрозділи, які займаються документообігом. З приводу відповіді вам готовий поспілкуватися з вами особисто або надати відповідь письмово.

Тетяна Грішина Як ви ставитеся до легалізації вогнепальної зброї? Скільки волинян мають право використовувати таку зброю?

Питання легалізації дуже дискусійне. Моя особиста думка: я би не озброював населення. На сьогодні у нас є певні відомчі нормативні документи, які регламентують порядок придбання вогнепальної зброї, і міліція діє лише відповідно до їх вимог.

Коли спостерігаєш, як у країнах, де легалізована зброя, гинуть невинні люди, стає моторошно. Тому це питання потрібно досконало вивчати.

Більше того, якщо громадянин України має бажання придбати зброю для особистої безпеки, то в установленому порядку він може це зробити.

oksana.lutsk За останні 5 днів троє моїх знайомих постраждали від рук "кишенькових злодіїв", які орудують в міському транстпорті. Сьогодні скарживався на втрату гаманця й один з депутатів обласної ради. Чи часто таких крадіїв виявляє міліція?

Шановна Оксано, шановні мешканці, щодо всіх фактів крадіжок, кишенькових крадіжок, прошу вас негайно звертатися до міліції. Це сприятиме тому, що міліція за гарячими слідами буде розкривати ці злочини. Проблему кишенькових крадіжок знаємо, над цим працюємо.

sashok_kostuk Доброго дня, звертаюся до вас від імені УСІХ студентів Луцького НТУ які проживають в гуртожитку #1 .В студентів майже кожного дня місцева "Гопота" вібирає немалі суми розміром від 100 грн, студентит зверталися у МВС міста Луцьк, результату немає(((

Шановні студенти, прямо з редакції, після завершення чату, виїжджаю до вас.

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0