Правила   Реклама   Контакти

спорт

24 жовтень, 02:16
Луцькі волейболістки знову «всуху» перемогли суперниць
Волейбольний клуб "Волинь-Університет-ОДЮСШ" з розгромним рахунком переміг суперниць із Житомира.
23 жовтень, 22:28
Лучанин встановив рекорд України з плавання
Юний луцький плавець Максим Ткачук встановив рекорд України з плавання на дистанції 100 метрів.
20 жовтень, 23:21
«Динамо» мінімально поступилося «Барселоні»
Київське "Динамо" з мінімальним рахунком програло "Барселоні" в третьому матчі групового етапу Ліги чемпіонів 2021/22 рр.
20 жовтень, 22:59
Волиняни виграли «Кубок Нескорених»
Команда з Волині взяла участь у Всеукраїнському турнірі з мініфутболу серед учасників АТО/ООС із пораненнями "Кубок Нескорених".
20 жовтень, 22:19
Футбольний легіонер з Грузії розповів про дружбу з волинянином Михаликом
Грузинський футболіст, який "перебрався" до найпрестижнішого українського футбольного дивізіону, розповів, що товаришує з волинянином.
07 жовтень, 10:30
БК «Інвестор» продовжує фінансувати ФК «Любарт»*
БК “Інвестор” продовжила співпрацю з ФК “Любарт” та залишається генеральним спонсором команди.
04 жовтень, 19:18
Волинська спортсменка виборола низку нагород на чемпіонатах з дзюдо
Спортсменка відділення дзюдо КЗ "ДЮСШ №2 Луцької міської ради" [b]Карина Вінничук[/b] виборола низку нагород.
02 жовтень, 01:13
Волинські волейболістки підсилилися екскапітаном конкурентів
Волейбольний клуб «Волинь-Університет-ОДЮСШ» перед початком нового сезону Суперліги підсилилися новим гравцем.
30 вересень, 11:55
Волинські велосипедисти привезли медалі з чемпіонату України з маунтенбайку. ФОТО
22–26 вересня 2021 року в Рівне відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту крос-кантрі на короткому крузі (маунтенбайк)