Правила   Реклама   Контакти

спорт

23 жовтень, 05:20
Волинська спортсменка привезла «срібло» з чемпіонату світу з кікбоксингу. ФОТО
Збірна України повернулася із чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA. Першість відбувалася протягом 15-19 жовтня у м. Корк, Ірландія.
22 жовтень, 02:34
Волинська ДЮСШ - переможець чемпіонату України. ФОТО
Волинські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України серед ДЮСШ зі спортивної ходьби.
21 жовтень, 23:36
«Волинь» 30 років тому стала чемпіоном України
Луцька «Волинь» святкує річницю свого чемпіонства в українській зоні Другої ліги СРСР.
21 жовтень, 22:59
Волиняни допомогли збірній України вибороти срібло міжнародного турніру
Волиняни вдало виступили на міжнародному турнірі із кіокушинкайкан карате.
21 жовтень, 17:31
Волинянин виборов «бронзу» на престижних змаганнях з тхеквондо
Волинянин Артем Сергієнко виборов «бронзу» на Відкритому Кубку України із тхеквондо ВТФ серед юніорів та кадетів у Івано-Франківську.
21 жовтень, 01:32
Волинський тенісист привіз нагороди з турніру
Нововолинський тенісист Ярослав Божко посів призові місця з турніру, який відбувався в місті Стрий Львівської області.
19 жовтень, 18:56
Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з жиму лежачи, її тренував лучанин
Оксана Ведмідь з міста Дніпро стала абсолютною чемпіонкою Європи з жиму лежачи, який проходить у фінському місті Тампере.
18 жовтень, 08:50
Волинянин виборов «золото» на чемпіонаті Європи з карате
Студент Луцького НТУ виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи з карате.
18 жовтень, 01:22
Голкіпер «Динамо» переніс складну операцію і «вилетів» на тривалий термін
Голкіпер «Динамо» переніс операцію з видалення міжхребцевої грижі. Денис Бойко буде відновлюватися до шести тижнів
12 жовтень, 21:26
У місті на Волині відбулися змагання з дзюдо. ФОТО
Перші міські змагання з дзюдо у місті відбулися 12-го жовтня у спортивному комплексі “Олімп”. Участь у них взяли близько 20-ти вихованців місцевого кл