Правила   Реклама   Контакти

спорт

24 травень, 13:40
Волинянка здобула «срібло» на чемпіонаті Європи з вільної боротьби
Ковельчанка Ольга Падошик посіла друге місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження
23 травень, 12:05
Волинянин здобув «золото» на Кубку України з веслування
Волинянин Олександр Яцюк виборов золоту нагороду на Кубку України з веслування на байдарках і каное серед юніорів, який відбувся у Дніпрі
22 травень, 19:21
Матч «Волині» проти «Карпат» із Луцька перенесли до Львова
Матч 31-го туру Української прем’єр-ліги, в якому «Волинь» прийматиме «Карпати», відбудеться у Львові
22 травень, 12:01
Волинська легкоатлетка поїде на чемпіонат світу
Волинська легкоатлетка Ірина Климець поїде на чемпіонат світу у Лондон
22 травень, 07:48
Українська тенісистка побила національний рекорд
Перша ракетка України і 11-й номер світового рейтингу Еліна Світоліна виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі
22 травень, 07:05
Волинянин виграв Кубок Європи
27-річний волинський скороход Іван Банзерук переміг на Кубку Європи з легкої атлетики
17 травень, 22:56
«Шахтар» виграв Кубок України
Донецький Шахтар святкував перемогу в матчі з київським Динамо за Кубок України.
12 травень, 21:39
«Волинь» вилітає з Прем'єр-Ліги
Секретар ФФУ Ігор Грищенко повідомив, що вчора ФІФА надіслала лист з вимогою зняти з "Волині" 6 очок.
10 травень, 18:00
Волиняни на Універсіаді вибороли 4 «золота»
У Луцьку на стадіоні «Авангард» відбулася ХІІІ Універсіада України. Для багатьох спортсменів ці змагання стали першим етапом сезону
07 травень, 02:02
У «рейтингу вихованців» «Волинь» обійшла «Барселону» і «Баварію»
Вихованці Волині грають за свою команду частіше, ніж футболісти Атлетіка, який відомий на весь світ своєю ставкою виключно на басков.