Волинська спортсменка здобула перемогу у Греції
Волинянка Ірини Климець здобула перемогу у Греції з метання молота.
17 червень, 09:10
Волинянка виборола «золото» на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
Волинянка Марія Філюк виборола титул чемпіонки України зі спортивної ходьби на 20 кілометрів на змаганнях у Сумах.
14 червень, 19:02
«Волинь» підписала нового гравця
Другим літнім новачком нашого клубу став Євген Неплях. 26-річний гравець – вихованець дніпропетровського футболу та місцевого «Дніпра».
12 червень, 19:57
Волинські спортсмени з вадами слуху здобули 10 нагород на чемпіонаті України з кульової стрільби
На чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху волиняни виграли десять призових нагород.
12 червень, 02:10
Лучанин виборов 5 золотих медалей на чемпіонаті України
Лучанин Олександр Колодій здобув 5 золотих медалей на чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху
11 червень, 02:10
11 червень, 01:15
Круті прийоми та міцні м'язи: у центрі Луцька тренувалися «Воїни Любарта»
У рамках підготовки до ІІ Міжнародного професійного турніру з ММА «Lubart'sWarriors» у центрі Луцька бійці провели відкрите тренування.
09 червень, 20:57
Волиняни-каноїсти здобули срібні медалі на чемпіонаті Європи. ФОТО
Волиняни у складі збірної України з каное-четвірки ззобули друге місце на чемпіонаті Європи.
08 червень, 16:16
Юні волинянки здобули медалі на боксерському змаганні у Марракеші. ФОТО
Волинянки Марія Лябух та Ірина Боярин здобули медалі на гімназіаді, яка відбулася у місті Марракеш.
08 червень, 12:55