спорт

30 жовтень, 2023, 18:57
Судді вкрали фінал у кікбоксерки з Луцька
Лучанка Анастасія Коновальчук стала бронзовою призеркою Всесвітніх ігор з єдиноборств — World Combat Games 2023 у Саудівській Аравії
23 жовтень, 2023, 11:07
Збірна Волині посіла перше місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби
На командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих і молоді на 20 кілометрів тріумфувала збірна Волині
19 жовтень, 2023, 08:25
Боровся і з важчими на 50 кілограм: лучанин – бронзовий призер чемпіонату світу із сумо. ФОТО
Спортсмен з обласного центру Волині Євген Макаров взяв участь у чемпіонаті світу з сумо та завоював звання бронзового призера.
18 жовтень, 2023, 22:37
«Старий Луцьк» у Києві переміг «Кривбас»
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» вдало розпочала бабл у Києві і перемогла суперника з Кривого Рогу.
17 жовтень, 2023, 05:28
Луцька велогонщиця здобула срібло на змаганнях з маунтенбайку в Греції
Спортсменка з Луцька Яна Беломоіна посіла друге місце на змаганнях з маунтинбайку Salamina Epic MTB races 2023, які тривали п'ять днів. Велогонщиця зм
13 жовтень, 2023, 08:35
Кікбоксерка з Волині Анастасія Коновальчук готується до Всесвітніх ігор з єдиноборств
Майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, спортсменка Анастасія Коновальчук, яка представляє Волинь, готується до Всесвітніх ігор з єдиноборств
12 жовтень, 2023, 12:47
Волинянин виборов «бронзу» на Кубку України
На змаганнях на Кубок України із гирьового спорту волинянин Віктор Смичук посів третє місце
10 жовтень, 2023, 18:22
Юний боксер із Волині тріумфував на міжнародному турнірі
Спортсмен з Володимира Глєб Іванчук отримав першість на міжнародному турнірі з боксу — International boxing tournament EUBC SARAJEVO TROPHY
03 жовтень, 2023, 14:18
На міжнародному матчі з боксу в Луцьку для ЗСУ зібрали майже 30 тисяч
Під час міжнародної боксерської матчевої зустріч збірних команд Волині та Люблінського воєводства для потреб Збройних сил України зібрали 30 тис грн
02 жовтень, 2023, 04:47