спорт

Сьогодні, 08:35
Волинянка – перша іноземна спортсменка, яка перемогла на чемпіонаті в США
Волинська легкоатлетка вдало виступила на юніорському чемпіонаті США з легкої атлетики.
24 червень, 01:10
Українські борчині здобули три золоті нагороди на турнірі в Італії
У четвер, 23 червня, збірна України здобула п'ять медалей на рейтинговому турнірі Matteo Pellicone з боротьби, який триває у Римі
21 червень, 05:27
Голкіпер «Волині» підсилив принципового суперника лучан
Воротар футбольного клубу "Волинь" захищатиме кольори рівненського "Вереса". "Верес" у Луцьку вважають принциповим суперником.
15 червень, 00:13
Збірна України у Лізі Націй зіграла внічию із Ірландією
Україна залишилася лідером у групі після червневих матчів.
10 червень, 05:26
Екскапітан «Волині» розповів, як росіяни розграбували його дім в Гостомелі
Колишній центральний захисник збірної України луцької «Волині» Владислав Ващук розповів, що з його будинку у Гостомелі російські окупанти вивезли усі
08 червень, 04:21
Волинські спортсменки зайняли призові місця на міжнародному турнірі
Спортсменки з Волині взяли участь у чемпіонаті Польщі з вільної боротьби серед дорослих.
04 червень, 08:35
«Старий Луцьк-Університет» став першим у Вищій лізі 2021-2022
Федерація баскетболу України ухвалила рішення про дострокове завершення сезону 2021/22.
04 червень, 07:33
Юний волинянин боровся зі старшими суперниками і переміг на Чемпіонаті Іспанії із джиу-джитсу
Волинянин Захар Гончарук – переможець відкритого Чемпіонату Іспанії із бразильського джиу-джитсу SPANISH CHAMPIONSHIP OF BJJ GI & NOGI 2022.
01 червень, 23:51
Україна перемогла Шотландію та боротиметься далі за путівку на Чемпіонат світу
Збірна України 1 червня зіграла у Глазго зійшлась у ключовій грі проти Шотландії. "Синьо-жовті" пробились у фінальний матч плей-офф відбору чемпіонату
01 червень, 04:20
Українка стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики
На чемпіонаті Європи у Тирані українські важкоатлети вже здобули 11 медалей (золотих – чотири)