спорт

28 липень, 2023, 06:31
Волинська штангістка встановила рекорд Європи
Представниця Волині на чемпіонаті Європи з важкої атлетики Катерина Малащук показала хороші результати та навіть встановила рекорд.
27 липень, 2023, 15:45
Українську шаблістку дискваліфікували з ЧС за відмову тиснути руку росіянці
Харлан на старті турніру перемогла росіянку Анну Смірнову.
20 липень, 2023, 06:31
Лужний пригадав, як Кварцяний позичав у нього гроші на автобус для «Волині»
Відомий в Україні та світі футболіст Олег Лужний пригадав час, коли грав у Луцьку під керівництвом тренера-ювіляра Віталія Кварцяного.
18 липень, 2023, 08:35
Школяр з Луцька встановив світовий рекорд з жиму лежачи у США
Учень КЗЗСО "Луцький ліцей 27 Луцької міської ради" вдало виступив на чемпіонаті світу з пауерліфтингу.
17 липень, 2023, 04:47
Юні волиняни – срібні призери всеукраїнської спартакіади з пляжного волейболу
На змагання, які тривали з 13 по 16 липня у місті Хмельницькому, приїхало 49 учасників з 11 областей України
16 липень, 2023, 15:52
«Він не людина для мене», – Ярмоленко про уродженця Луцька Тимощука
Вінгер київського Динамо Андрій Ярмоленко пригадав своєю розмову з Анатолієм Тимощуком на початку військової агресії Росії. Лідер збірної України нама
16 липень, 2023, 07:33
Волиняни привезли з Кубка України 11 медалей різного гатунку
Спортсмени, які на Кубка України з легкої атлетики представляли Волинську область, завоювали 11 медалей різного ґатунку.
15 липень, 2023, 21:49
Волинська метальниця стала найкращою на Кубку України. ФОТО, ВІДЕО
Метальники, які представляли на всеукраїнському рівні Волинську область, показали хороший результат на Кубку України.
13 липень, 2023, 03:13
На легкоатлетичному турнірі у Чехії лучанин здобув дві медалі
Лучанин Ерік Костриця на міжнародному легкоатлетичному турнірі в Чехії здобув золоту та срібну медалі
12 липень, 2023, 08:35