вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Чат з Василем Столяром

06 червень, 2013, 14:00
Чат з Василем Столяром
Бізнесмен, депутат Волинської обласної ради, президент ФК «Волинь» Василь Столяр (на фото) - на чат-конференції інтернет-видання ВолиньPost.

Спілкування розпочнеться о 14:00.

Ставити запитання можуть лише зареєстровані користувачі.

sega Доброго дня, Василю Андрійовичу! 16 квітня цього року мною на адресу ФК "Волинь" був відправлений відкритий лист про стан справ в команді. Але на даний час жодної відповіді на нього не поступало. Хочеться, щоб Ви та футболісти його прочитали, взялися разом з Ігорем Палицею за голову і допомогали рідній команді, а не руйнували її. Розчарувала вся та ситуація, у якій опинилась "Волинь" в другій частині чемпіонату. Після осіннього відрізку лучани серйозно претендували на потрапляння в Лігу Європи, але фінансові катаклізми не просто перекреслили всі єврокубкові перспективи "Волині", а й ледь не відправили команду до Першої ліги. Невиразний виступ майже всіх футболістів колективу, який теж став розчаруванням, - був наслідком проблем саме із менеджментом. Тому моє Вам питання: яке майбутнє в команди? Дуже хочеться, щоб волинські хрести майоріли не тільки на українських стадіонах, а й за кордоном знали про нашу рідну команду. Дякую Вам за відповідь і за все те, що Ви зробили для волинського футболу! Сергій. Івано-Франківськ.

Мене «гарно» усунули від вирішення справ у клубі. Тому зараз навіть з генеральним директором Євгенією Жуховицькою я спілкуюся листами. І на всі мої запитання відповіді по суті не отримую. Дуже шкода.

Вибори закінчилися, і Палиця зник з футболу.

Юрій Учора ZIK написав: Арештовано майно фірми, яку пов’язують із президентом ФК «Волинь» На майно товариства з обмеженою відповідальністю «Феміда-Інтер», яку пов’язують із депутатом Волиньради Василем Столяром, накладено арешт. Про це йшлося 5 червня під час засідання Луцького міськрайонного суду, повідомив власкор IA ZIK. Суд розглядає справу щодо нібито ухилення від сплати податків обсягом понад 10,5 мільйона гривень. Як ви можете це прокоментувати?

Це надумана справа. Я думаю, що суд визначить вина фірма 10 мільйонів чи ні. Наголошую, я вже тривалий час не маю ніякого стосунки до фірми «Феміда-Інтер».makar Усі брудні футбольні скандали не відбили у Вас бажання робити щось для розвитку футболу Волині? чи думаєте покінчити з цією справою назавжди?

Ні, бо я голова Федерації футболу Волині. Принаймні поки що.

Саша Хавень В мене до вас таке запитання, чому ви повернулись у Фронт Змін? ? ? Як ми знаєм швичше за все Фронт Змін об'єднається з Батьківщиною. Чи вступите ви в цю фракцію?

Я ніколи не виходив з «Фронту Змін». Я є членом партії «Фронт Змін» з моменту її заснування на Волині. Так, буду вступати після об’єднання у «Батьківщину». Це моя громадянська позиція.

fanat А як ви думаєте: куди зник Палиця?

Можливо, у Швейцарію.

Наталія Гузь назвав ваш перехід до ФЗ - цвяхом у труну регіоналів. Ви теж так вважаєте?

Ні.

Журналіст Хто хотів вас усунути з посади голови Федерації футболу Волині і для чого?

Керівництво ФК «Волинь» мене хотіло усунути. А для чого треба - у них запитувати.Михайло Наход Чи спілкувались Ви з Кварцяним після того як він повернувся до тренерської роботи у "Волині"? Чи вважаєте Ви його зрадником?

Спілкувався. Зрадником не вважаю. Це людина, яка може займатися тільки футболом. Він фанатично ставиться до волинського футболу.

Yavv Ви ж розумієте, що вести війни на тому рівні, де є сьогодні Ваші опоненти – справа не зовсім вдячна. Не було думки махнути на все рукою і поїхати за кордон? Чи будете до кінця відстоювати своє?

Так, буду до кінця відстоювати своє. А за кордон – тільки у туристичну поїздку. За межами України ніколи не було бажання жити.

Юрій Так все-таки, розкажіть чесно і детально, як у ФК "Волинь" з"явився Ігор палиця? Справді цікаво, а толком ніхто нічого не розказує, тільки натяки. Хочеться усе почити від вас...

Коли закінчилося перше коло першості України Першої Ліги, представник від Палиці запропонував мені зустрітися. Я зустрівся. Обговорили умови співпраці. Коли «Волинь» вийшла до Прем’єр-Ліги, ми разом з Віталієм Кварцяним зустрілися з Палицею, ще раз обговорили всі умови. Домовилися зрештою. А потім вони порушили ці домовленості, звільнивши Кварцяного і решту футбольних фахівців.Ігор Алєксєєв Доброго дня. Пане Василь так виглядає,що в усіх Ваших футбольних,бізнесових,політичних й т.д проблемах завжди є винні.Хто завгодно але не Ви.В футболі - лиходії,в бізнесі - лиходії,в політиці - лиходії а чи не вважаєте Ви що можливо самі особисто щось не так робите в цьому житті ось і наслідки? Дякую за відповідь.

Я прожив півжиття. І чогось вже досягнув. І у футболі, і у бізнесі. Я у футболі з 2000-го року. І можна чітко проаналізувати, як я займався ним. Місто Луцьк багато хто знає саме завдяки футбольному клубу «Волинь». А взагалі я вважаю, що не помиляється той, хто нічого не робить.Саша Хавень Чому ви не балатувались в верховну раду в вас були великі шанси на перемогу

А у мене була домовленість з Палицею не балотуватися.

tan4ik "Вибори закінчилися, і Палиця зник з футболу" -- що це означає? Таке враження, що Палиця зник не лише з футболу, а й з міста!

Усі ЗМІ пишуть про те, що клуб має численні борги. Може, у ваших словах є правда.

Михайло Шелеп Пане Василь, а навіщо Вам політика, навіщо депутатство? ну реально, це ж стільки клопоту і мороки. чи може політика Вам допомагає якось робити свій бізнес?

Це моя громадянська позиція. Ну, а хто буде захищати мову, скажімо? Регіони?..

Юрій Моклиця Пане Василю, порадьте будь ласка цікаві місця для відпочинку близько до Луцька, де можна відпочити від міста чи провести змагання для дітей, молоді... враховуючи те, що найцікавіший природній обєкт в околицях міста (Гаразджинські кар'єри) з якогось моменту стали недоступні простим людям. Чи плануєте ви свою політичну карєру якось-колись повязати з рекреацією, туризмом і відпочинком?

Позавчора у гаразджанському кар’єрі були студенти із біологічного факультету СНУ. Їх було близько 200 людей. А взимку люди катаються на лижах там, на санках. До речі, 5 травня місцеві діти знайшли 15 снарядів та бомб часів Першої світової. Про який туризм ми говоримо?Журналіст Ви пишете: Палиця не виконав домовленостей, зокрема, звільнивши Кварцяного. Тим не менше Кварцняний був кандидатом в нардепи і знявся, закликаючи голосувати за Палицю. Як так вийшло?

Спитайте Кварцяного. Я тут при чому?

oksana.lutsk На яку розвязку цього конфлікту Ви сподіваєтеся? Які умови задовільнили б особисто ВАС?

Якщо ви про конфлікт в ФК "Волинь", то все - згідно чинного законодавства. Я в грудні 2012 року написав заяву на вихід із учасників товариства і чекаю поки учасники прочитають мою заяву.

Саша Хавень В інтернеті ходять слухи,що в волині буде новий власник це правда? Скільки відсотків акцій фк волинь належить вам?

Мені належить 25%. Про нового власника я нічого не знаю.

Михайло Наход Чому Ви вирішили повернутись у фракцію "Фронт змін"?

Тому що група «Нова Волинь», до якої я входив, не голосувала за питання про державну мову і Волинську трагедію. І всі мої запити як депутата ігнорували.Тетяна Грішина Василь Андрійович, у чому сила: в правді чи в грошах?

У правді. Без сумнівів. Якщо ти колись щось зробив нечесно - це рано чи пізно стане відомо. І за це ти і твоя родина будуть відповідати перед Богом.

Mirna Як ви ставитеся до ультрас, до їхніх націоналістичних гасел і часто хуліганських дій?

До хуліганства ставлюся погано. А от той їхній дух – це гарно. Вони ж не матеріалісти, вони щиро вболівають! Треба їх підтримувати, бо вони підтримують спорт!

Фанат-Спорта Биатлона-И-Футбола-И-Др Чи не хотіли би ви плюнути на фк волинь і зробити новий футбольний проект скажімо створити нову команду на волині, в ковелі вже давно кажуть що хочуть в 2 лігу

Нема з ким. А Ковель хай сам собі вирішує.

Наталія Як оцінюєте перспективи Фрону Змін на Волині під кервництвом Гузя?

Триває переговорний процес. А що Гузь? Він принаймні дійсно патріот Волині. Амбіційний молодий політик.

VSC. На фоне конфликта с Палицей, у Вас не возникает опасение за свою жизнь и жизнь близких Вам людей?

Якщо щось погане станеться, то Бог йому суддя.

Волинський щит Поясніть будь-ласка, чому питання мови, яке повинні вирішувати депутати Верховної ради, є для вас принциповим, а питання величезного дерибану комунального майна, землі, надр рідного краю, яким давно і впевнено займаються місцеві депутати всіх сил і політичних кольорів, є не таким важливим? Чи є принципова різниця між словами "красти" і "воровать"? :)

Якщо ти патріот, то повинен це розуміти. Читайте книги про основи державності, про важливість цього. Красти – це українською, воровать – це російською. Ніякої різниці!Olha Buzuluk Сьогодні День журналіста. Побажайте щось небанальне журналістам.

Завжди попереджайте, коли включаєте диктофон ;-)

VSC. Прокомментируйте открытие уголовных дел во Фемиде. Они не связаны с давлением людей Палицы на Вас?

Они связаны с моей политической позицией.

Фанат-Спорта Биатлона-И-Футбола-И-Др В яку політичну силу ніколи б не вступили і чому

Ніколи б не вступив у Громадянську Асамблею Молодіжних Неонацистів (Об'єднану) ;-)

Наталія Багато розмов про Палицю і про політику. А цікавить ваша думка як бізнесмена. Який бізнес-клмат на Волині? тут легко робити бізнес?

Звісно важко

Фанат-Спорта Биатлона-И-Футбола-И-Др це правда що палеця мав будувати новий стадіон, чи це чутки? Що з цим не склалося?

Правда.

А чому не склалося треба запитувати у Палиці. На мою думку, вибори закінчилися. Навіщо тепер стадіон?

Olha Buzuluk Ви самі працюєте над своїм іміджем та стилем чи хтось допомагає? Прес-секретар, піар-менеджер, кохана людина?)))

Сам.

Тетяна Грішина Публічні люди, в тому числі і ви, користуються містичними різними талісманами чи вдаються до послуг екстрасенсів?

Я поважаю народну медицину. Читаю Авіценну.

WerWolf Як Ви прокоментуєте опис майна на Рожищенському консервному заводі ?

У мене вже запитували, чи важко будувати на Волині бізнес. От вам і приклад. Починаєш щось робити – всім відразу стає цікаво.tan4ik На яких умовах Ви надаєте офіс для обласної партії "Батьківщина"??

А я не надаю офісу «Батьківщині». Я надаю офіс баранам, козам, кроликам і півням =)))

футбік Що корисного ви зробили, керуючи федерацією футболу Волині?

Я витратив 300 тисяч доларів. Як думаєте, це дало якусь користь?!

Тетяна Грішина Уявіть, що у вас зникли усі ваші гроші. Ваші дії.

Буду розводити баранів, кіз, кроликів і півнів :-)

Журналіст Чи маєте ще спільний бізнес з Палицею, крім ФК "Волинь"

Ні.

футбік Василь Андрійович! Після того, як ваш давній партнер по ФК "Волинь" Віталій Кварцяний фактично вас зрадив, адже почав співпрацювати з вашим "недругом" Ігорем Палицею, які на сьогодні у вас з Кварцом стосунки? Чи підтримуєте ви його ідею повернення у ФК і чи не зміниться ваше ставлення до "Волині" після його повернення?

Ставлення не зміниться. Волинський футбол він не зрадив. Стосунки у нас добрі.

Andreyka Пане Столяр. Поділіться якщо не секрет, у яку суму обходиться утримання футбольного клубу прем'єр-ліги?

До 2010 року я витратив 72 мільйони доларів на клуб.

Mirna Ким ви мріяли стати у дитинстві?

Військовим. Бо батько був війським. До речі, він мене і відговорив.

футбік Чому зняли з автомобіля номера "Волинь"?

Від гріха подаліКБО 02 Деякі місцеві бізнесмени про Вас відгукуються не погано. Кого з луцьких бізнесменів Ви назвете порядними, чесними, кому не байдужий Луцьк?

Алфьоров, Кропива, Козюра, Бровін, Токарський, Пилипюк. Це ті, які відразу спадають на думку, з ким я знайомий.

tan4ik "Я надаю офіс баранам, козам, кроликам і півням =)))" - розшифруйте, будь ласка!

У мене є особисте селянське господарство.

Тетяна Грішина Скільки грошей ви удень витрачаєте на себе? І чи знаєте ви скільки грошей у вас зараз у гаманці?

Витрачаю стільки, скільки потрібно. В кишені у мене 500 гривень.

Yavv Є щось таке, що за будь-яких обставин, обов'язково піднімає Вам настрій?

Є, звісно! Гарний фільм, вдале полювання, хороша компанія, веселий анекдот!

Фанат-Спорта Биатлона-И-Футбола-И-Др поясніть в чому причини тушкування депутатів від опозиції?

Бо на них здійснюється великий адміністративний тиск через органи прокуратури, податкової і міліції.

Mirna Назвіть своїх улюблених футболістів і футбольних тренерів. Маю на увазі світових.

Світових тренерів ніяких би не виділяв. А от серед футболістів мені найбільше подобається Мессі.

футбік Розкрийте таємницю: хто з футболістів при вас отримував найбільшу зарплату. Якщо прізвище не можна назвати, то тоді будь ласка тільки суму)))

Напевно, тисяч 40 доларів. Прізвищ говорити не буду, бо це некоректно щодо футболістів.

Журнаілст В інтерв"ю порталу "4 влада" ви казали, що в кабінеті прокурора області Андрія Параки дають вказівки пресувати ваш бізнес. Це справді так?

Так, це дійсно так.

Volynianyn І все-таки! Чому Палиця купив команду, якщо він її не хоче фінансувати??? Невже це яму настільки помогло на виборах?

Це питання до Палиці.

Тетяна Ви обіцяли якось блокувати трибуну Волиньради, якщо від вас не відстануть прокуратура і податківці. Невже відстали? Бо блокування не було

Начальник податкової звільнився. Побачимо, як буде поводити себе новий керівник.КБО 02 Хто доглядає за Вашими сімейними автомобілями Лехус РІКС 98, Аутлендер ХЛ 111, БМВ Х5 5500 чи то 0055?

За сімейними доглядаю я сам. А перераховані авто не мають до мене ніякого стосунку.

VSC. Ваш ответ:"До 2010 року я витратив 72 мільйони доларів на клуб" - это ведь надо было их заработать? А налоги заплатили? Только не надо рассказывать про нашу налоговую систему, я и сам в курсе))) Просто ответьте, да или нет)))

А как же без налогов?

футбік Найбільша невдача "Волині" на трансферному ринку. Кого хотіли підписати, але так і не вдалось? Чи вели коли-небудь перемовини із теперішніми зірками, які через якісь причини не захотіли їхати грати в Луцьк?

Воротар Ісса Ндойє – це невдале трансферне рішення, як виявилося. А з нинішніми зірками теж вели перемовини. От Тарас Михалик. Нам не вистачило півдняVSC. Зарплата футболиста 40 тыс дол? В год около полумиллиона, в гривнах это районе 5 миллионов. Налоговая зачислила их в список легальных украинских миллионеров?

От для цього і не пишеться прізвище.

Остап Ваш улюблений алькогольний напій? Що саме з трофеїв запам'яталось на полюванні? Чи вірите що Кварцяний при новому стадіоні за 2-3 вийде до ЛЄ?

Улюблених нема, але надаю перевагу горілці.

Трофей – кабан!

Якщо будуть виконані всі вимоги Кварцяного, то йому новий стадіон не потрібен. Він і так виведе команду в єврокубки.

футбік Чи колекціонуєте ви футболки футболістів?

Ні.футбік Улюблене кафе Василя Столяра в Луцьку?

Те, яке сам збудував :-)

Mirna У яких країнах ви бували? Де вам найбільше сподобалося? Де ще хочете побувати?

Багато де бував. Не перераховуватиму. Все цікаво! От як порівнювати Париж, Прагу, Відень, Будапешт, Рим? А от з українських міст мені подобається Кам’янець-Подільський, Львів. Але найбільше подобається в Луцьку. У нас дуже гарне місто. І взагалі Волинь – це справжня перлина, повірте мені!

tan4ik "Те, яке сам збудував :-)" - це яке?

Камелот

VSC. А тут про планы на будущее никто еще не спрашивал? Василий, что будете делать завтра, послезавтра?

Женюсь!

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0