вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Чат з Павлом Данильчуком

24 лютий, 2014, 11:00
Чат з Павлом Данильчуком
Лідер Правого сектору на Волині, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук візьме участь у чат-конференції на ВолиньPost, де відповість на питання читачів.

Сергій Рижков коли правий сектор снимет маски

Я завжди був націоналістичних переконань. Для мене незвично вдягати камуфляж. Зараз – потреба часу. Костюм вдягаю рідко – лише на сесію. Це не проблема змінювати той чи інший одяг. Правий сектор не визначається до конкретних фігур, які мають зайняти перші посади. Ті люди, які названі. Вони кращі за тих, що були до цього часу. Але поки позиції конкретної немає.

Саша Хавень за вашою персоною спостерігаю давно, з засідань міської ради... ніколи би не подумав, що ви зміните свій діловий костюм на бронік та камуфляж, що вас спонукало до таких дій? і ще одне питання чи прийме правий сектор прем'єра Порошенка або Яценюка?

Правий сектор зніме найближчим часом маски, коли революційний градус знизиться. Ми за порядок в нашому місті. Щоб структури починали працювати і їхні рядові працівники. Маски – потреби при акціях, бо люди ризикують, вони з різних середовищ. Дуже впізнавані, бізнесмени, офіцери колишні.

21042012 Шановний Павло. Чого ви з своїми побратимами вчинили самосуд над головним міліціонером? Вам владу поки ніхто не довіряв, і це позор. Ви повинні вибачитися перед волинським народом так само на колінах.

Не вважаю, що я маю просити вибачення. Більшість громади вважає, що Поліщук не має права бути на своїй посаді, ми вимагали вибачень. Він координував дії правоохоронців під час штурму управління. Є у нас інформація, що він віддавав накази про використання зброї і гранат. Також координував дії спецпідрозділу в Києві. Ніякого самосуду ми не вчиняли. Суд буде пізніше. Ми сподіваємося, буде проведене розслідування по кожному з керівників. Зокрема по Поліщуку.

Olha Buzuluk Павло, розкажи ще ти, будь ласка, як ти опинився у мертвонародженій Громадській раді з люстрації при Управлінні СБУ, а то всі кажуть по-різному, повірю лише тобі.

СБУ повідомило про створення Ради. Я приїхав, побачив людей з Майдану, яким можу довіряти. І побачив тих, яким не можна довіряти. Ідея, аби ця Громадська рада зайнялася люстрацією, зокрема лунала і від мене.

Я не проти, щоб така рада діяла, але щодо подальшої діяльності і формату ради потрібно спілкуватися. Якщо не відбудеться переформатування діяльності, долучення більшої кількості громадськості з Майдану, я не буду брати участь у засіданнях цієї ради.

На противагу цій раді Правий Сектор, Самооборона, Автомайдан та інші активісти сьогодні будуть створювати Громадський люстраційний комітет. Сьогодні о 14-ій годині оголосимо про плани та дії в межах роботи зі сторони громадськості у люстраційному процесі.Mandarinka Павло, хіба Ви вважаєте нормальним так обходитись з людьми, як сьогодні було з беркутівцями на майдані? Хіба наші хлопці за це загинули? Ми ж усі хочемо бути гідною європейською нацією! А опускаємось до таких страшних речей як приниження, знущання і т д. Іхні вибачення під примусом нікому не потрібні були! Адже це не є правдою! А ми боремось за правду, за рівність, за честь і за гідність! Щоб нас не рахували бидлом! Так і не потрібно себе так поводити! Ви дуже адекватна, розумна і щира людина, і я не очікувала, що ви допустите таку ганьбу на майдані... Мені сумно і соромно за це... ми повинні бути кращими, ніж були вони... ми не бандити і не вандали.. вони повинні відповідати - але перед чесним судом і згідно закону! Небесна сотня за це свої голови положила, а не за те щоб ми знущались над людьми!

Ніякого знущання не було, на мою думку. «Беркут» після консультування з нами прийшли добровільно. Ми запропонували їм прийти і попросити вибачення за свої дії. Бо вони там були до останнього. Щоб знизити градус злості, який накипів у людей до правоохоронних органів. Звичайно, щирість їхня – відносна. Але сам факт мав відбутися, на нашу думку. Бо наші побратими в Києві гинули, є скалічені саме представниками цього підрозділу. Багато з них до останнього мали свою позицію негативну до людей, які були на Майдані. Подивившись в очі, вони побачили настрій людей в рідному Луцьку. Без зміни людей, які керуються примітивними принципами, ми ніколи не зможемо піти в цивілізоване європейське майбутнє.

Ruda Павло, так де подівся Башкаленко? Ваш колега Ігор Гузь запевнив журналістів на прес-конференції, що Правий сектор нікого нікому не передавав! Хоча зі сцени ви повідомили зворотне.

Не знаю, що заявляв Гузь. Щоб не було самосуду, що вона не розуміє, що люди вимагають звільнення, ми вирішили на пропозицію колег з опозиції, його доставити до ОДА, що ми і зробили. І передали в розпорядження опозиційних сил – ВО «Майдан» на Волині.

s.kotur1985 У Львові із міліцейських складів було викрадено 1170 одиниць боєвої вогнепальної зброї (пістолети ПМ та автомати калашникова)та набоїв до них. В представників правого сектору із Рівного ми вже її мали змогу бачити, що вона в них є. та що вони вже встигли її застосувати до мирних туристів із Білорусії. Питання чи є автоматична зброя в наявності упредставників волинського правого сектора...??? якщо так, то яка її подальша доля, чи збираєтесь її в подальшому здавати назад правоохоронним органам і чи не буде вона застосована з вашого чи без вашого відому на вулицях міста у протизаконних діях на вулицях нашого міста...???

Вогнепальна зброя у бійців ПС є. Її використовують люди, які мають дозвіл на носіння і використання. Незаконної зброї нема. Якщо була вилучена в процесі подій, вона – за межами області. Ніяким чином зброя в Луцьку і області не буде використана без мого дозволу. Бо ми за те, щоб почався процес стабілізації, структур, які мають забезпечити життєдіяльність міста та області.

s.kotur1985 Чи не здається Вам, що майдан вже починають здавати наприклад випускаючи в перший же день, без рішення суду Юлію Тимошенко (яка вже заявила, що буде балотуватись в президенти), ухвалюючи конкретний закон під одну окрему людину а не для всіх, при цьому забувши наприклад про незаконно засуджених Дмитра та Сергія Павліченків, та інших... Хіба за таке перезавантаження влади положили свою голову наші герої...???

Звичайно, ми мусимо повністю змінювати систему і приймати рішення, не вибіркові. Всі незаконно засуджені патріоти мають бути випущені, які відбувають терміни. Ми не проти звільнення Тимошенко, але і всі інші мають бути звільнені. Всі боролися за справедливий підхід у будь-якому питанні. Правий сектор буде стояти до того, коли ми побачимо, що є конкретні зміни, а не банальна зміна одних керівників та інших.

zinchuk Правий сектор Волині і сотня Самооборони «Волинська січ» - хто є хто? Ти керуєш обома?

Волинська сотня самооборони «Волинська січ» була створена місяць тому на Майдані з моєї ініціативи. До Правого Сектору їй запропонували долучитися тиждень тому. «Волинська січ» – далі в Києві, виконує завдання. Є люди, які мене замінили, координуючись зі мною.

Анонім Багато відомо і людям і Вам про корупційну діяльність Волинської прокуратури та і міської загалом направленої на придушення правоохоронної системи та громадської думки, хабарництво, колосальні доходи, писані під себе закони, КПК, закон про прокуратуру! Чи буде люстрація щодо вказаної категорії службовців???

Процес люстрації лише починається. Дуже повільно. Як на всеукраїнському, так і по регіонах. ПС на Волині першим піднімає питання люстраційних процесів. Сьогодні в кабінеті голови облради ми підняли питання. Щоб до кінця доби керівники виконавчих органів, які були призначені за час регіоналів, мають написати заяви на звільнення. Це навіть не обговорюється. Надалі ми створюємо люстраційний комітет, який має виробити чіткі механізми та критерії і пропозиції щодо люстрації в Україні та на Волині, без залучення і створення відповідних структур на Україні, цього буде зробити важко. Бо це поки що громадський рух. Щодо обрання керівництва облради – рішення сесії облради, це їхня компетенція. Ми все ж вважали, що має бути зміна керівництва. А які кандидатури запропоновані – компетенція депутатів. Якщо чиновники не будуть працювати в руслі зміни системи, будемо ставити питання про доцільність їх перебування на посадах.

xylik що за діти ходять по місту і називають себе Чорний Сектор? Люди бояться їх більше ніж гопників

Є таке неформальне угрупування. Найближчим часом я зустрінуся з їх представниками та узгодимо дії, щоб вони не викликали переляку в пересічних громадян.

Мурашка Павло, яким чином "Правий сектор" контролюватиме притягнення до відповідальності суддів, які за вказівкою влади приймали незаконні рішення про заборону проведення мирних протестів, арешти активістів і т.д.?

Щодо суддів, ми поки не виробляємо стратегії, але однозначно люстрація має торкатися всіх гілок влади і органів місцевого самоврядування. Насьогодні ми поки збираємо факти щодо конкретних персон, які вчиняли за останні роки незаконні рішення, були помічені в корупції. Якщо громадяни мають факти, хочемо їх отримати, щоб потім оперувати ними зокрема щодо представників судової системи.

gorets Шановний Павло. Справжні герої Вашої сотні стали еталоном чесності та мужності в Луцьку. Зараз починається на мою думку самий важкий етап боротьби вже в цій домашній "трясовині". Чи готові Ваші люди до цього? І по яких напрямках збираєтесь діяти?

Доводиться бути готовим. Віддаючи честь побратимам, які загинули. Буде важко, набагато простіше стояти на барикаді, ніж, коли на місці починається, зокрема, проти тебе. Але ми готові, інших варіантів нема, якщо ми хочемо змінити цю систему.

ukraine9 Павло, скажіть чи підтримуєте ви опозиційних політиків, зокрема Юлію Тимошенко та Арсенія Яценюка? Чи можете ви їм довіряти, після їхніх діянь у минулому? Окрім кризи політичної, ми маємо кризу економічну. Який шлях подолання економічної кризи ви бачите? Я сторонник створення народних комітетів на місцях і всеукраїнського, вже почав таку діяльність, як ви ставитесь до таких ідей, де народ виконує пряме управління містом та країною і може в будь-який момент зняти і переобрати народного представника? Дякую. Слава Україні!

Моє ставлення до цих політиків неоднозначне. Щоб змінювати систему, нам треба на неї впливати. ПС буде робити все можливе для контролю, зокрема, політиків. Яким чином – обговорюватимемо, коли пройдемо шлях постреволюційний.

nata організатори, що оголошували мобілізацію на майдан не забезпечували елементарними засобами захисту хлопців, хоча гроші регулярно зносили люди на майдан - чому? хто буде нести відповідальність?

Я не знаю, хто забезпечував. Будучи в Києві, керуючи сотнею, я намагався забезпечувати хлопців елементами захисту. Але, на жаль, і вони не помогли, коли працював снайпер. Мойсей загинув, коли куля пробила бронежилет.

Galina Слава Україні! Розумію, що сьогодні найголовніше - чиновники бандити. Але маю пропозицію пізніше, в якості другорядного завдання, почати люстрацію в дитячих садках і школах. У мене поки немає дітей, але побори в цих закладах мене дратують. Я порозпитувала у своїх знайомих скільки вони здають щомісяця у "фонд школи", у "фонд класу" і т.д. В середньому по місту - це 30-40 грн. В місяць це 30000-40000 грн.(якщо в школі 1000 дітей)!!! Вікна і парти можна золоті поставити за стільки років!!! А в садочках! Завідуючі їздять на дорогих авто! На вашу думку люстрація повинна захопити ці питання? Якщо так,то як розбудити наших "лінивих" батьків?

Люстрація повинна зачепити всі сфери життя країни і привести до відповідальності всіх, хто чинив злочини.

В першу чергу, припиніть вже сьогодні давати хабарі!

Треба припиняти, де б ми не були. А факти вимагання треба повідомляти правоохоронні органи, громадськість і нас.

Olya_from_Lutsk Скажіть будь-ласка, по яким критеріям проводився набір до "Правого сектору", а також до Самооборони? Чи є якась загальна реєстрація? На рахунок наших хлопців в Києві - питань немає, низький їм уклін та глибока шана, однак, чи можна бути впевненим в адекватності тих людей, які саме зараз з битами та в масках ходять по нашому Луцьку?

Звичайно, ми запрошували всіх, хто хотів допомагати. Є випадки неадекватності, бо є різні люди. Якщо будуть себе не контролювати люди. Ми їх будемо з рядів виключати. Самооборона і ПС – структури, які будуються дуже стихійно, їх чекає етап структуризації.

Pavka Що ви думаєте з приводу потуг отримати певні крісла в новій владі таких фігур як Шиба, Гузь, Козюра? Адже тоді, коли Правий Сектор втілював в життя конкретні акції, вони закликали людей до стриманості та категорично не хотіли брати на себе будь-яку відповідальність?

Думаю, оцінку цим політикам мають дати люди. Їхнє прагнення бути на посаді – прагнення будь-якого політика. Будемо дивитися за їхніми діями. На сьогодні ПС не хоче піднімати Домоклів меч над усіма. Ми готові давати шанс, але якщо ці люди не мають негативного шлейфу. Бо інакше суспільство не зрозуміє.

Гурський Павло Петрович,чи служили ви в Армії ??

Ні, не служив.

L123456 Як ставиться твоя родина, до того, що ти робиш на майдані в Луцьку?

Переживає за мене, особливо мама. Шкода її здоров’я. Я не перший рік у громадському секторі. Вони знають мою позицію, що я можу робити і як діяти.

Кларісса Меллін Ви говорите про люстрацію, але чи є серед ваших людей ті які дійсно розуміють суть роботи тих чи інших структур? це не просто ставити підписи і світитися у ЗМІ. це працювати

В ПС є різні люди, з різними погляди, соціальним статусом, віком, бізнесмени, військові. У кожного є своє розуміння. Ми формуємо той кадровий потенціал, яким, при потребі, міг би займатися реальним керуванням на місцях. Зокрема і в силових структурах.

Анонім Привіт Павле, я є працівником карного розшуку одного із міськрай органів, з огляду на діяльність Правого сектору у мене та моїх колег виникають ряд питань, зокрема відносно людей які стоять за Вашою спиною на майдані, беруть до рук мікрофон, очолюють самооборону, вони є також колишніми працівниками міліції, які за свого керування перед теперішнім керівництвом, які і нараховували неоправдано високу заробітну платню Беркутівцям, надали їм статусу, та покинули свої пости через дискредитацію ОВС у Волинській області, так само займалися тотальним хабарництвом та придушили потуги чесних працівників міліції та неугодних позвільняли. то чи будете ви чистити свої лави, людей виводити на чисту воду які там зараз під цей шумок займають місця в ОДА, та планують подальшу свою карєру!

Не треба все плутати. Хто є в ОДА, і працівники колишні органів. Не треба путати з ПС. У нас таких людей немає, їх не залучаємо до ПС. Зустрічне питання: якщо у вас є конкретні факти, просимо нам надавати. Готові почути ваші пропозиції.

d.desert Доброго дня, дякую за можливість поспілкуватися. дійсно є наболілі питання на даний час. 1. Скажіть будь - ласка, Ви православний? 2.Тисячі жителів Волині,вірних прихожан православної церкви Московського Патріархату турбує подальша доля церкви, починають цитую "гнати московьких попів геть" , також ситуація в Києво - Печерській Лаврі досить не спокійна, чого чекати. можете прокоментувати

Так, я православний. У мене немає зауважень до інших конфесій. Я за єдину українську церкву. ПС не втручається в релігійні питання і не буде втручатися найближчим часом.

Luck Доброго дня! скажіть, якщо є бажання приєднатися до "Правого сектора", як це можуть зробити окремі громадські об'єднання?

Сконтактувати з нами. Ми – в Палаці культури Луцька, там штаб ПС. Готові спілкуватися з організаціями і конкретними громадянами.

yusmalЧому у день штурму УМВС відпустили беркут зі зброєю в автобусі? Чому "СБУ ні при чім"? (як це ні при чім?). Наскільки тісно волинський правий сектор співпрацює з всеукраїнською організацією?

Бачили, яка ситуація була критична. Була ймовірність використання вогнепальної зброї. Ми зупинили штурм і домовилися з керівництвом міліції про виведення Беркутівців через задній двір. Бо вони дуже боялися. Нині всі Беркутівці попросили вибачення.

Щодо СБУ. СБУ виконувала певні функції. Ми хочемо вимагати, щоб СБУ нам надала певні факти, чим вона займалася, але на Волині основні структури переслідування – прокуратура та міліція. Тому гнів людей – на ці структури. І в СБУ також мають відбутися люстраційні процеси.

Щодо співпраці з Правим сектором всеукраїнським. Загальна стратегія узгоджується, але динаміка питань дуже велика, дрібні питання – приймаємо рішення самостійно.

Дмитро Чірков Доброго дня, Павло. Цікавить, яку роль Правий Сектор планує виконавувати надалі на Волині? Чи планують члени ПС займати посади місцевої влади? Яким чином буде здійснюватись контроль над роботою виконавчої влади Волині?

Розумію, що сьогодні є багато питань до ПС, але ми тиждень тільки діємо на Волині. Я бачу, що наше завдання – стабілізувати ситуацію в області та Луцьку, щоб всі структури запрацювали, міліція виходила на роботу, патрулювала, будемо надавати своїх людей. Люди мають відчути безпеку, і ПС буде цього домагатися. На пізнішому етапі буде актуальне питання, чи будемо входити у владу.

Dimkin31 Доброго дня. Гуляючи нашим містом, особливо в центрі, бачу багато молодиків у камуфляжній формі, з масками і обов'язково з битою/палицею/гумовим кийком у РУКАХ. Наскільки Я розумію - це представники організації Правий Сектор, які слідкують за порядком на вулицях. В цих рядах дуже багато молоді, від ультрас і спортсменів - до не зовсім адекватних людей. у зв'язку з цим виникає питання: чи знають вони, що наприклад під час затримання когось вони повинні пред'являти якийсь документ, який засвідчує їх особу. Якщо так - то який саме документ вони повинні пред'явити? Чому їхні лиця заховані? За яким критерієм йде набір у Ваші лави? Чи перевіряєте Ви їхнє минуле (наявність притягнень до відповідальності і т.д..)? Ви особисто у разі чого несете відповідальність за дії своїх підопічних?

Ми починаємо структуризацію ПС на Волині. Після революційних подій будемо наводити візуалізацію ПС на Волині і в Луцьку. Щоб ніхто не діяв під виглядом ПС, а такі випадки є, за декілька днів представники силового блоку матимуть конкретні знаки розпізнавання, посвідчення ПС і без масок. На це треба декілька днів.

Я несу відповідальність за дії ПС на Волині. Але зараз це не є юридична структура, а неформальний громадський рух. Зараз будемо конкретизувати, хто є ПС, а хто ним не є на Волині, щоб ніхто не міг прикриватися маркою ПС і вчиняти безкарні дії, зокрема кримінальні.

Dumok Слава Україні!!!!! Героям СЛАВА!!! У мене такі питання: 1)Знаю що серед "Правий сектор" є економісти, чи будите ви проводити консультації, щодо економічних реформ, та суспільно - економічного стану в Україні, чи плануєте у цій сфері ставити якісь вимоги? 2) Чи розглядаєте варіанти офіційного оформлення ПРАВОГО СЕКТОРУ, як суспільно - державного підрозділу, з можливістю співпраці з державними органами усіх рівнів? Які подалші плани ПРАВОГО СЕКТОРУ? І ще хотів подякувати, без вас жертв могло бути набагато більше, а мирна демонстрація могла закінчитися з іншим результатом! ДЯКУЄМО ВАМ! ІМЕНА ГЕРОЇВ, НАВІКИ ЗАКАРБУЮТЬСЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, І БУДУТЬ СЛАВОЮ НА ВСІ ВІКИ!!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!

У нас є різні люди. ПС має на меті мати всіх спеціалістів, щоб не бути вузькопрофільним. ПС буде перетворюватися на певну суспільну структуру. Поки рано говорити, у якому вигляді. ПС не має припиняти своєї роботи. Маємо боронити принципи, зі які люди помирали на Майдані.

VSC. Добрый день. Считаете ли вы, что к нарушителям законов можно применять незаконные методы?

В революційній ситуації - так.

Маруся Чого Мойсея поховали на меморіалі,а не на його малій батьківщині???

Точно не скажу, але, мабуть, це було спільне рішення родини, влади і громади. Думаю, це правильно, щоб наш Меморіал перетворювався і змінював свій образ совкізму, ставав місцем пам’яті для українців, які загинули в різний час у конфліктах. Могила Мойсея – зміна в свідомості людей цього місця.

ДехтярМаксим Слава Україні! Я, як активний учасник мітингів (у ряди Правого Сектору не записаний), але разом із Правим Сектором завжди був на передовій у Луцьку, пікетував військові частини разом з вами, вхожу до самооборони Луцьку у патрулюванні вулиць вночі і ввечері, сторонник національного альянсу (також разом з ними пікетував прокуратуру і суди). Сьогодні зранку дзвонить моя мати, яка працює в департаменті соціальної політики Луцької міської ради і каже, що прийшла листівка (приклеєна на департамент) про люстрацію, вона розплакалась, так поясніть причому тут департамент?

Розберемося, чи представники ПС ці листівки розносив. Їх розносили по органах виконавчої влади. Може, це випадково, або це провокація.

s.kotur1985 Щойно ви всім повідомили, що незаконної зброї у вас не має, а вся вилучена зброя в процесі подій за межами області. Як ви поясните, що зараз біля ОДА стоять люди в масках та автоматами калашникова, дозвіл на ноіння яких вони не мають права так як автоматична зброя в Україні заборонена. Про це навіть Волинь пост опублікував статю із фотографіями http://www.volynpost.com/news/28061-volynsku-oblradu-ohoroniayut-lyudy-z-rushnyciamy-foto

Люди біля ОДА – мають дозвіл на носіння зброї.

m.maryanchyk Слава Україні! В мене до вас таке питання. Ходили слухи, що в Луцьк приїжджали 1-2 автобуси з тітушками. Вони були в нашому місті?

Ми їх не знайшли. Це була провокація, швидше всього.

Сергій Шаповал Зараз багато говорять про можливий розпуск ДАЇ, а на місце колишніх працівників планують набрати автомайданівців. Очевидно, що спецпідрозділ "Беркут" припиняє своє існування. Чи не будуть набирати в новий спецпідрозділ бійців "Правого сектору"? За аналогією.

Наша вимога – щоб Беркут був розформований і більше ніколи не існував. У перспективі люди, долучені до Автомайдану, будуть долучені до ДАІ – я за це.Sanya Aleks Планувалась поїздка на Шацьк,на бази яника та азарова,коли вдбудеться..?є багато бажаючих приєднатись....

Стежте за нашими анонсами, повідомимо.

saha Добрий день. Маю до вас два запитання: 1. Чому так погано було організовано виїзд активістів з Луцька, люди записувались і два, три дні не могли вийхати, були змушені добиратися власними силами і на власних авто.По приїді в Київ організації нуль, керуючі Волинською сотнею абсолютно не організовували приїзд і подальші дії активістів, на відміну від наших львівських побратимів, де для кожного були певні задачі??? 2. Чи збирається правий сектор повертати в державну власнісь награбовене чиновниками на Волині, наприклад розкішний комплекс Януковича меншого на Світязі ур. Гряда, де будинки з фінсько дерева, площатка для гелікоптера, і окремо побудована декілько кілометрова дорога???

Награбоване має повертати не ПС, ми не є орган державний, який має такі функції. Маємо добитися роботи органів, які зможуть проводити розслідування. І по висновках уже тих органів передавати майно. Громада має вирішувати, що далі з ним робити. Це не робота ПС.

Кларісса Меллін деякі люди не розуміють дій ПС. рішення від ПС Ви приймаєте одноособово чи колективно? Наскільки важливо для Вас відчувати підтримку друзів-рідних-близьких і чи ви її отримуєте?

Підтримка людей дуже важлива. Розумієш, що боротьба – недаремна. Все відбувалося дуже спонтанно і швидко. Але я ні про які свої дії не шкодую. Є ряд рішень, які я приймаю одноосібно, інші – колективно з керівництвом ПС на Волині.

devim Павло, виходячи з націоналістичних поглядів ПС та ваших особистих, хотів би дізнатися якої політики ви будете притримуватися стосовно російськомовного населення Луцька та області, яке підтримує зміни в країні, але не притримується право радикальних та край націоналістичних поглядів?

Здається, ця революція вичерпала це питання... Ніхто не дивиться на мову. В ПС відсотків 40 – російськомовні. Ми за процес українізації, але добровільний. Думаю, революція сприяла переходу людей на українську мову. Є багато українських націоналістів російськомовних.oleole шановний павло дайте відповідь будьте ласкаві на два питання.1 Як ПС буде повертати амуніцію взяту у ВВ 2. Де зараз Парака

1.Амунція пішла на потреби революції і зараз на Майдані.

2.За інформацією, він на місці. Щойно передзвонили, ПС поїхав перевірити. Має написати заяву на звільнення.

Тихо Браге Слава Україні! Скажіть чи буде люстрація застосована до колишніх прокурорів Луцька та Волині та губернаторів Волині усіх і в обов'язкову порядку ? Ви повинні напевне знати скільки "доброго" наробили Гіль Решетник Клімчук Француз Бондар Башкаленко ? Дуже вже хочеться побачити їх маєтки. Може там є частина розікраного золото валютного резерву ? Чому прокуратура заздалегідь так організовано залишила приміщення це співпраця з правим сектором є якісь домовленості ? Слава Небесній сотні! Не зрадьте їх пам'ять !

Ніяких домовленостей немає і не було з будь-якою силовою структурою. Вони підозрювали, що Луцьк може повстати. Мабуть, вони прогнозували і покинули приміщення. Щодо люстрації всіх і вся, треба піднімати справу конкретно. Механізму люстрації поки немає. Бажано на державному рівні його затвердити і створити орган. ПС готовий бути третьої силою, яка допомагатиме. Треба все випрацювати, а тоді запускати. Напрацювати громадою, далі запустити в державу. Має бути конкретний орган, який мають очолити люди, що були на Майдані.

alexmat1982 Доброго дня Павло.Поясніть будь-ласка,чи знаєте ви,хто такий ,,Саша Бєлий,,.Якщо знаєте,то яку роль він відіграє у русі ,,Правий сектор,,.Просто серед людей ходить багато незрозумілих чуток!!!

Сашко Білий – це Олександр Музичко, лідер ПС в Рівненській області. Я координую з ним свої дії. Він - координатор ПС на Західній Україні.За правду. Проти тітушок і гітлірушок Що за хлопці штурмували Управління ОВС, бо я особисто бачив і чув, що вони розмовляють російською, а після штурму група цих людей поїхали в невідомому напрямку?

Мені такий факт не відомий. В Луцьку є російськомовні громадяни, залучені в протестні рухи. Ніяких організованих заїжджих груп не було, такі факти мені не відомі.

lioha Чому ви під час штурму обласного управління міліції попалили особові справи, спалили кабінет, понищили майно. За це хто буде відповідати?

Потрібно розбиратися, що там справді відбувалося, хто там що нищив. Зважаючи, що це був штурм, використовувалися різні засоби з різних сторін, важко сказати, що сталося. ПС допомагав наводити порядок і гасити пожежу.

андрон В ЗМІ висвітлена інформація відносно того, що кожна людина може затримувати "тітушок" та міліціонерів-злочинців. Як визначити чи цей міліціонер злочинець чи ні?

Не знаю, хто це визначав. Як можна ідентифікувати міліціонер це, чи тітушко. Судження дуже хибне, на мою думку.

nata Ініційована Вами люстрація полягає у звільненні всіх нинішніх керівників органів виконавчої влади області? В разі звільнення керівництва чи відомо хто буде займати посади? Хто буде обирати/визначати людей на звільненні посади? Якщо так - назвіть прізвища, будь-ласка.

Ми сьогодні вимагаємо до кінця доби написати заяви, подати в кабінет голови ОДА. Це перший етап. Коли будуть звільнені, має початися люстраційний процес. Поки будуть очолювати заступники. Треба ставити питання на державному рівні обрання і підзвітності голови ОДА, щоб громада могла на це впливати.

Sanya Aleks У Володимирі-Волинському ще досі сидить смотрящий мент за курниками з Харкова,міська рада закриває на це очі,в громади нічого не получається,у відставку не йде,потрібно їх ВСІХ гнати в шию...може допоможете?

Може і допоможемо.

VSC. Павел, вы позиционируете себя революционером, скажите вы изучали опыт революций? Вы понимаете куда может завести революционные игры людей с оружием в руках и ничем не ограниченной властью? (Напомню, вы одобряете незаконные методы во время революционной ситуации.)

Я знайомий з різними ситуаціями в інших країнах, але завдання будь-якої революції – зміна влади в системи. На кожному етапі можна використовувати різні методи. Зараз період використання вогнепальної зброї має завершитися. Але це не означає, що треба скласти зброю, бо немає ще стабілізації. Коли злочинці будуть посаджені, має наступити етап мирного врегулювання.Андрій Ратне Павло, розкажіть про позицію Правого Сектору щодо блокування роботи районних державних адміністрацій (Зараз заблоковано Старовижівську). Як ви знаєте, райдержадміністрації здійснюють кординацію роботи багатьох установ, які забезпечують життєдіяльність населення (різні виплати і багато іншого). Замість голів і заступників, які звільнилися і будуть звільнятися вже потрібні на їх місця інші керівники (або виконавчі комітети в районних радах), бо ж люди почнуть шукати винного, коли припинятиметься робота на місцях.

Там немає захоплення нашими представниками. Керівники мають написати заяви на звільнення, щоб знизити градус недовіри до виконавчої влади.

Анонім Чи відомо Вам про погрози підприємцям, працівникам торгових точок, на ринках міста спаленням товарів, грабежу у випадку якщо вони не нададуть грошову допомогу майдану? Як ви відноситеся до цього?

Негативно ставлюся. Це безпредєл і злочинні дії. Не можна таким займатися, яка б це благородна мета не була.maks111 Доброго дня. надіюсь це все буде проходити по районах теж? а то змін в себе я не бачу!!!! всі при владі і залишились.

Ми теж сподіваємося, що зміни в районах відбуватимуться.

L123456 В правий сектор, входять неповнолітні, і чи повинні Ви як керівник нести за це відповідальність?

Ми працюємо лише з повнолітніми людьми.

L123456 Згідно Конституції України, ви не мали права принижувати виконавців на майдані, а ти як депутат Міської ради повинен про це знати, відповідати і чинити дії,згідно чинного законодавства, я адвокат і буду змушений звернутись з позовом до Суду на Ваші протиправні дії. Вам владу поки ніхто недовіряв, і це позор.Чи написав ти Заяву на звільнення?

Ми не принижували людей, ми вимагали в представників спецпідрозділу «Беркут» просити пробачення. Ми вважаємо, що вони не мали права бути на Майдані в той час, коли там били людей, стріляли в них. «Беркут» причетний до злочинної влади. Можливо, хтось вважає, що ми неправі, але цей час – революційний, і події, які відбуваються, мають так само революційний характер. Якщо хтось хоче подати на мене до суду – подавайте. Як то кажуть, Бог в поміч.

І я як депутат міської ради не пишу заяви на звільнення, я можу скласти свої повноваження. Такого я не робив, тому що не вважаю це за потрібне. За депутатський мандат я не тримаюся і, якщо потрібно буде скласти повноваження, зроблю це.

roman.petruk.7 Мене хвилює пан Бондар і пан Коюзра. Якими методами не допустити їх до перебирання на себе функцій влади.
Це питання треба ставити де пана Бондаря та пана Козюри.

Dumok Павло, як ви вважаєте, що буде якщо історія повториться, я маю на увазі політиків які прийшли на зміну, повторять ситуацію з "помаранчевою" революцією, і нас всіх знову ошукають!? ЩО буде тоді??? ПС як ви ставитеся до членів ПР які засуджують Януковича, хоча не так давно в голос говорили протилежне!? І як правельно, на вашу думку, вийти з цього положення?

Якщо чесно, такий процес вже відбувається. І ми повинні пам’ятати, якою дорогою ціною нам даються ці перші паростки перемоги, через кров загиблих на Майдані хлопців, сотні травмованих, тому всі ми маємо об'єднуватися, щоб не допустити помилок 2004 року.

А до членів ПР, які зараз засуджують дії Януковича, ставимося негативно.

nata чи плануєте брати участь у майбутніх територіальних виборах на Волині?

Це питання ми будемо піднімати лише потому, як «Правий сектор» доб’ється хоч якогось завершення етапу революції. Тому що наші переконання - це не зміна лише перших осіб держави, а зміна системи вцілому. Опісля цього ПС вирішить, яким чином він переформатовуватиметься в ту чи іншу інституцію, громадську чи політичну.

Sanya Aleks У Володимирі-Волинському ще досі сидить смотрящий мент за курниками з Харкова,міська рада закриває на це очі,в громади нічого не получається,у відставку не йде,потрібно їх ВСІХ гнати в шию...може допоможете?

Шкода, що громада нічого не може, тому що зараз такі речі потрібно брати в свої руки, самоорганізовуватися і такі неприпустимі речі викорінити. Якщо до нас будуть конкретні звернення громадян, деякі вже є, то ПС готовий долучитися і допомогти громаді, щоб представників злочинної влади там не було.

Михайло Шелеп Павло, будь певен, свідомі волиняни з тобою. Разом і до кінця!

Дякую, Михайле!

БУВбув шкода що ви в армії неслужили.тоді мабуть непаплюжили б зараз камуфляж.ще не пізно.можливо призветесь?

Дякую за пораду.

maybutnye_skoro чому януковича знайшли а він не на лаві підсудних???

Хіба його знайшли? Я вважаю, що він має бути на лаві підсудних.

mikimausa Як ПС ставиться до пенсійної реформи що відбулася??

Негативно. Вона буде відмінена.

Egor Danilchyk Чи знаєш про продаж наркотиків, які контролюються нашою міліцією, навіть, на теперишній час? Щось буде робитися з цим?

Чув, що таке відбувається. Точних фактів не знаю. Пізніше слідство має встановлювати факти фришувань, зловживань їхнього начальства, але, звісно, це буде згодом.

21042012 Павло а ти не думаеш що з тобою можуть зробити так само,як ти вчинив вчора на майдані в Луцьку???

Зі мною можуть будь-що зробити. Життя – непередбачувана штука.

21042012 Скажіть будь-ласка Павло на яку ви посаду будете претендувати на Волині у владі? Чи будуть люди з Правого Сектору на Волині претендувати на владні місця? Хто фінансує Правий Сектор на Волині.

Чи претендуватиме ПС - питання пізнішого часу, зараз ми його не піднімаємо. Головне завдання – це відсторонення від владної верхівки тих людей, які були представниками злочинної влади. Це по-перше. Якщо ми бачитимемо, що немає гідних кандидатів, то спільно з нашими партнерами, людьми які побували в середовищі Майдану, вироблятимемо спільні пропозиції щодо оголювання тих чи інших владних структур.

Гурський беркута щиро вчора вибачались?

Думаю, що деякі бійці просили вибачення щиро, я в цьому впевнений. Проте більшість, все-таки, нещиро. Для багатьох з них це насправді була важлива зустріч. Багато хто говорить, що це було якесь приниження людської гідності, але багато з них, приїхавши, не усвідомлювали того, до чого вони були причетні насправді. До того підрозділу, який, можливо, не їхніми руками, але чинив страшні дії і викликав величезний супротив суспільства. Для них було дуже важливо побачити очі цих людей, їхні реакції і їхні запитання.

nata чи вважає правий сектор заклик до "мирного наступу" пасткою для майдану?

Мирного наступу вже нема. Думаю, «Правий сектор» вже довів, що лише конкретні радикальні вимоги можуть призвести до реальних результатів. Лише завдяки радикальним діям наших бійців Янукович зараз не президент. А представники інших структур нехай роблять для себе висновки.

mikimausa Можна дізнатися твоє особисте ставлення до Юлії Тимошенко?

Жінка, політик, репресована.

ksjyshuk Кого, ви особисто, вважаєте достойним бути обраним на пост нового президента України?

Я однозначно думаю, що це має бути людина із середовища Майдану. Людина з тих лідерів, які реально керували. Для мене це Дмитро Ярош та Андрій Парубій.

Luck знаючи різних людей, які належали як до опозиційних так і вже екс-провладної партій, всюди є ті, які не заслуговують навіть близько бути біля керма області чи держави вцілому. чи згодні Ви зі мною? як будете таких фільтрувати?

Для цього ми створили громадський люстраційний комітет. З числа тих структур, які я вже називав, зараз ми приймаємо положення про діяльність цього комітету, меморандум його дій, на найближчому Віче ми його оголосимо. На Віче ми запропонуємо затвердити склад люстраційного комітету, його раду. Він пропонуватиме певні люстраційні механізми в області, можливо, навіть і для України під час ухвалення закону про люстрацію. Діяльність цього комітету носитиме суто рекомендаційний характер. Тобто ми, «Правий сектор» і люстрацій ний комітет, не є і не можемо бути державними органами.

nata ще одне запитання: організатори, що оголошували мобілізацію на майдан не забезпечували елементарними засобами захисту хлопців, хоча гроші регулярно зносили люди на майдан - чому? хто буде нести відповідальність?

Питання до організаторів Майдану.

Анонім Багато відомо і людям і Вам про корупційну діяльність Волинської прокуратури та і міської загалом направленої на придушення правоохоронної системи та громадської думки, хабарництво, колосальні доходи, писані під себе закони, КПК, закон про прокуратуру! Чи буде люстрація щодо вказаної категорії службовців???

Думаю, що люстрація має бути застосована до всіх категорій службовців.

L123456 Вчора на майдані питали в кожного беркутівця, де він живе, а де живеш ти?

На час революції я живу на Майдані.

Serg Gorelikov Доброго дня! Якими будуть ваші плани для відбудови Волинської землі??? Коротенько 1,,, 2,,, 3,,,

Глобальні плани.

t.ukrayinka Чи будуть покарані ГАІ за тиск на автомайдан?

Мусять бути покарані.

Люмпен Як плануєте боротися з хабарями і чи є гарнатія,що нові ставленики які прийдуть до влади не братимуть хабарі? Бо дивлюся на цього Вітера і він щось не внушає мені ні довіри ні високого інтелекту. Можливо краще б Пирожика чи Гузя поставити?

Може воно й так. Це депутати обирали, кого призначати на посаду голови облради. Питання хабара стоїть не лише зі сторони того, хто бере, а й того, хто дає. Кожен громадянин має поставити собі конкретне питання: чи я буду давати хабарі, чи я не буду давати хабарі.

Yavv Багато хлопців Волинської сотні - із НацАльянсу?

Частина – представники НацАльянсу.

volyn_2014 А чи не здається вам, що ви на себе забагато берете?

Можливо й так.

kuherman Чи е представники правого сектора в Ковелі і як найти?

Є люди, які охочі долучитися до ПС в Ковелі, але поки там немає керівника і структуризованого колективу.

iraGuzenko Павло, правда, що Аваков якимсь чином тисне на Правий сектор? Чи будете стимулювати його працювати в правильному руслі? Я так розумію, ЦВК взято під охорону з метою недопущення в майбутньому якихось махінацій? Чому, на Вашу думку, смикаеться новоспечений міністр МВД?

Мені про це невідомо.

Ольга Б. Ви маєте дівчину? Плануєте сім'ю?

Під час революції немає часу на дівчат. Сім'ю планую.

Саша Хавень Як так трапилось, що башкаленко зник? чому ви не відвезли його в підвал, як обіцяли?

Башкаленка ми віддали в руки опозиційних партій. Що вони далі з ним робили – мені невідомо.

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0