вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

У Македонії програбували туристів з України

Двох українських туристів пограбували в Македонії.

Жертвами збройного нападу стали викладач одного із київських вищих навчальних закладів Павло Салига та його супутниця Мар'яна Микитюк, - пише Gazeta.ua.

Вони розповіли, що під час подорожі по Македонії зупинились на одну ніч біля озера Мавровське, що розташоване недалеко від македонського міста Гостивар.

"Ми розклали намет, повечеряли. Раптом почули, як до озера під'їхала машина. З неї вийшли двоє чоловіків з ліхтариками й рушили до нас", - зазначив Павло.

Незнайомці спробували зав'язати розмову із українськими туристами італійською мовою, але порозумітись один з одним так і не змогли.

"З їхньої поведінки стало зрозуміло, що вони від нас чогось хочуть. Мені спочатку чоловіки видались працівниками якоїсь служби — чи то рибінспекції, чи то екологічної. Подумав, що вимагають, аби ми забрались з берега. Тому я почав збирати намет. Натомість чоловіки замахали руками — мовляв, лишайтесь, ми нічого проти вашої присутності не маємо", - розповів Павло.

Коли мандрівники вже лягли спати, незнайомці повернулись до намету й зажадали, аби ті вийшли. Після цього вони почали ритись у речах українців, знайшли гаманець.

"У гаманці лежало 400 доларів і банківські картки. Вони дістали готівку. Я спробував вирвати у них гроші, але "інспектори" загрозливо наставили на мене пістолет", - повідомив Павло.

"Крім грошей, вони більше нічого не взяли — ані документів, ані фотоапарат, ані мобільні телефони. Найбільше обурило те, що, йдучи від нас до своєї машини, вони голосно реготали", - згадала Мар'яна.

Українські туристи до місцевої поліції не звертались — вирішили, що це лише затримає їхню подорож, а гроші все одно не поверне.