вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

У Криму депутат побив сімейну пару. ВІДЕО

http://gazeta.ua/
У Керчі начальник місцевого водоканалу напав на подружжя.

Керченська сімейна пара ‒ Юлія та Олег Мироненки заявили про те, що начальник місцевого водоканалу, депутат міської ради Василь Остапенко побив їх у власному кабінеті і пошкодив мобільний телефон. На доказ подружжя надало фото і відео інциденту, ‒ пише Gazeta.ua.

За словами подружжя, 28 серпня в приватний будинок до 75- річної матері Олега Мироненка прийшла працівник водоканалу, яка зірвала пломбу на лічильнику. Вона заявила, що пенсіонерка повинна за свої гроші провести перевірку лічильника, а поки вона не буде користуватися водою.

Подружжя розповіло, що в 2011 році перевірку лічильника вже проводили за гроші, а за нормами це потрібно робити кожні 4 роки. Згідно з "Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної, гарячої води та водовідведення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, перевірку лічильника зобов'язаний виконувати виконавець послуг. У даному випадку ‒ водоканал.

«Як моя 75- річна мама полізе в яму діставати лічильник, тим більше, що вона не повинна робити це за свій рахунок?!», ‒ обурюється Олег Мироненко.

За його словами, разом з дружиною вони вирушили у водоканал, щоб з'ясувати ситуацію. "Начальник водоканалу Василь Остапенко відправив нас до юриста. Юрист не змогла дати виразну відповідь на це питання", ‒ каже подружжя.

Коли подружжя повернулося в кабінет до Остапенка, Олег Мироненко знімав бесіду на мобільний телефон. За словами подружньої пари, начальник водоканалу накинувся на чоловіка і почав бити його кулаком.

"Юлія кинулася рознімати бійку, за що отримала від Остапенка кілька ударів кулаком по обличчю і голові", ‒ розповідає чоловік жінки.

На місце бійки викликали медиків. У "швидкій допомозі" підтвердили, що медики вчора дійсно приїжджали в будівлю водоканалу, щоб надати дівчині допомогу. Міліція, яка, за словами подружжя, добиралася на виклик годину, приїхала вже в лікарню, де сім'я дала свідчення.

Вчора Юлія зняла побої. Міліція відкрила кримінальне провадження за ст. 125 ч. 1 КК України ( умисне легке тілесне ушкодження).

Журналісти намагалися зв'язатися з Василем Остапенком, проте ні на мобільний, ні на стаціонарний номер начальника водоканалу додзвонитися не вдалося.