вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Як пікетували маєток Пшонки. ФОТО

Активісти Автомайдану завершили пікетування будинку генпрокурора України Віктора Пшонки.

Вже о 15:15 пікетувальники вирушили від маєтку до Києва, - пише нардеп Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

«Акція під вікнами Пшонки завершилася. Залишилися написи і наклейки», - йдеться у повідомленні Бригинця.

«Кат – головне слово, яке пишуть автомайданці на паркані навколо будинку Пшонки. Стіни обклеюють фото Тетяни Чорновіл після побиття з написами: Чуємо! Бачимо! Не пробачимо!
Відчуття, що в будинку живуть мерці – ніхто не дихає. Але ж вони і є мерці… мерці духу», - зазначає Бригинець у соцмережі.

«Маніфестанти були напрочуд чемними: нічого не зламали і не розбили. Навіть авто Беркута залишилося недоторканим. Зрештою, наша мета – не розбиті вікна Пшонки - а його відставка, не подряпані автівки Беркута - а його розпуск. Ми не хочемо проблем Україні, навпаки ми хочемо вирішити проблеми України, звільнивши її від ярма злочинців», - пише нардеп.

Нагадаємо, активісти Автомайдану вирушили до будинку Пшонки, аби вимагати від генпрокурора об'єктивного розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновол.

На під'їзді до будинку автомайданівці виявили, що ДАІ перекрила дорогу КамАЗами, один з яких мітингувальникам вдалося відкотити.

Як зауважив Олександр Бригинець у соцмережі, вже безпосередньо біля будинку були декілька бійців у форму Беркуту та люди в цивільному.Фото - Facebook