вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Знаменитий радянський кінорежисер - у важкому стані

Знаменитий радянський кінорежисер Ельдар Рязанов цими вихідними потрапив до лікарні з інфарктом.

Наразі Ельдар Олександрович перебуває у Науковому центрі серцево-судинної хірургії імені Бакулєва в Москві. Лікарі діагностували у 87-річного режисера набряк легенів. Стан Рязанова оцінюється як важкий, - пише ІА ZIK.

Легендарному режисеру стало зле в суботу ввечері. Він був у своєму будинку в селищі Ватутинки. Швидку допомогу Ельдару Рязанову викликали родичі.

Зауважимо, що у листопаді минулого року Рязанов проходив обстеження у Науковому центрі серцево-судинної хірургії імені Бакулєва. Однак за інформацією ЗМІ, Рязанов ліг тоді до лікарні з інсультом.

Ельдар Рязанов є автором таких радянських стрічок, як «Іронія долі або з легкою парою», «Службовий роман», «Бережися автомобіля» та багато інших.

Зауважимо, Рязанов виступає проти російської інтервенції в Україну. Також відома його фраза про Путіна: «Я очень многие поступки Ельцина одобряю. Но единственное, что я не могу ему простить, это то, что он назначил такого преемника..., который, во-первых, просто поднял опять, так сказать, то, что было отодвинуто историей - слой этих жадных, страшных, темных людей, которые представляли у нас самые страшные, злые силы, за которыми стоят толпы казненных, окровавленных и так далее, и так далее. Вот, чего я простить ему не могу, к сожалению».