вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Ідеальне та гарне тіло кожному: з'їв таблетку і забудь про спортзал

Дослідники заявили, винахід позбавить від нудного та одноманітного повторення вправ для вдосконалення фізичної форми.

Так вчені використовували мас-спектрометр, щоб проаналізувати зміни в білках скелетних м'язів після виконання вправ. В одному з експериментів взяли участь четверо здорових чоловіків, яким запропонували крутити педалі велотренажера так швидко, як вони тільки можуть. До і після тренування лікарі взяли у добровольців м'язову тканину, яка і була досліджена в мас-спектрометрі, розповів доктор Нолан Хоффман з Університету Сіднея, пише Quartz.

Фахівці вели дослідження більше трьох років, і їм вдалося відстежити більше 1000 відмінностей і отримали план м'язових реакцій на молекулярному рівні, щоб зрозуміти, як можна імітувати тренування. Результат - таблетка, яка забезпечує той же ефект протягом тривалого часу. Правда, поки вона існує лише на папері, адже карта змін дає зрозуміти, які саме речовини необхідно згенерувати, а пристрій та хімічні компоненти, які воно буде дозувати, поки знаходяться у стадії розробки і буде готове не раніше, ніж через десять років.

Що ж, технологія майбутнього покликана допомогти не тільки людям, які в тренажерний зал ходили б заради досягнення краси тіла. Вона може стати ефективним інструментом для лікування пацієнтів зі зниженою фізичною активністю і допоможе тим людям, які займатися на звичайних тренажерах або практикувати інші види фізичних навантажень з якихось причин не можуть.