вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Як стати здоровим за допомогою точок на руках?

Спробуйте ці нескладні вправи і ви переконаєтеся в їх ефективності.

1. Застуда. Щоб полегшити симптоми застуди або сінної лихоманки, знайдіть «больову точку», яка знаходиться на долоні між основами середнього та безіменного пальця. Великим пальцем іншої руки протягом двох хвилин добре масажуйте цю точку круговими рухами за годинниковою стрілкою і проти. Цей масаж добре діє, якщо через синуситу у вас болить голова в області очей і носа. Щоб очистити закладений ніс, протягом декількох секунд міцно стискайте кінчики всіх пальців разом, а потім розтискайте. Повторіть рух 5-6 разів.

2. Біль у спині. Великим пальцем правої руки з сильним натиском проведіть уздовж всього великого пальця лівої руки, починаючи від самого заснування і закінчуючи кінчиком нігтя. Ця частина кисті співвідноситься з хребтом. Масажуючи її, ви допомагаєте зняти напругу і розслабити м'язи, що підтримують хребет. По черзі на обох руках кілька разів зробіть масаж цього відділу, знайдіть точку сонячного сплетіння і ніжно помасажуйте її. Це допоможе зняти напругу зі спини і всього тіла.

3. Біль у плечах. Знайдіть «точку плечей» на долоні у підстав безіменного пальця і ​​мізинця. Кінчиком великого пальця масажуйте точку по хвилині на кожній руці. Біль у плечах найчастіше пов'язана з поганою поставою, тому для початку необхідно з'ясувати, в чому причина вашої болю. Якщо ви підозрюєте, що причина в незручність робочого місця, намагайтеся твердо сидіти на стільці, щоб спинка добре підтримувала поперек. Якщо, міцно сидячи на стільці, ви все одно не дістаєте до спинки, підкладіть під спину щільну подушку.

4. Стрес. Часто коли ми нервуємо, то перебираємо що-небудь руками - це природна реакція. Щоб позбутися від стресу, під впливом якого ми знаходимося в складну хвилину, помасажуйте долоні, як показано на фото. Масажуйте також точку сонячного сплетіння, розташовану за середині долоні (див. Загальну схему). Кінчиком великого пальця круговими рухами масажуйте цю точку протягом двох-трьох хвилин.

5. Головний біль. Щоб відчути моментальне полегшення, зробіть такий простий масаж - пощупайте кінчик великого пальця і ​​визначте його найбільш чутливу точку, потім впевненим рухом іншого великого пальця масажуйте це місце. Повторіть те ж саме з іншою рукою. Якщо головний біль не проходить, то її причина, ймовірно, в проблемах зі спиною - в поганій поставі, напрузі в спині. Якщо ви часто страждаєте від головного болю, то краще проконсультуватися з лікарем, щоб виявити справжню причину проблеми.

6. Синдром роздратованого кишечника. Стимулюйте точки, що впливають на травлення, проводячи вигнуту лінію уздовж контуру долоні від основи великого пальця до мізинця. Масажуйте протягом 2 хвилин, потім повторіть те ж саме з іншою рукою. Ще один ефективний спосіб позбутися від нетравлення - стимуляція відповідних точок на ступнях. Для цього тенісний м'ячик покладіть на підлогу, наступите на нього центром ступні і катайте колами 3 хвилини.

7. Запор. Масажуйте долоню по діагоналі від основи великого пальця до мізинця - тут розташовані «точки кишечника». Масажуйте одну долоню протягом однієї хвилини, повторіть те ж саме з іншою долонею. За допомогою цих нескладних прийомів масажу можна поповнити »скарбничку» методів саморегуляції вашого здоров'я. І використовувати собі на благо лікувальну силу рук.