вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Володимир Данилюк
Дата реєстрації: 16 травень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Володимир Данилюк
Заслужений журналіст украни, головний редактор "Волинської газети"
Григорію, Ваші аргументи варті уваги. А ті, хто намагається вас образити за те, що сповідуєте іншу, ніж вони, думку, варті лише зневаги...
21 листопад, 2013 в 02:21
Коли політики починають розповідати про "Правду" та "Справедливість", то це те саме, що компартійна газета "Правда" розповідала про "Справедливість радянського правосуддя" у боротьбі з "українським буржуазним націоналізмом".
21 листопад, 2013 в 02:21
Панове, я за Вас радий! За "заввіділом нагород", "Вибіркову невибірковість", "Оксану" і - особливо - за "Колегу". Хтось із Вас згадав про 37-ий рік... Та НКВД просто плакати має, що не мало в своєму розпорядженні таких "стукачів"-анонімників! Мало того, неодноразові згадки про якісь сексуальні збочення та садистські розправи може свідчити, що анонімність уже не псевдо, а діагноз! Хіба важко представитися та висловити свої аргументи за чи проти того чи іншого речення, а не якесь матюччя з арсеналу ворожбитів? Хіба складно на думку відповісти аргументом, а не плюваком? Подібне відбувається тоді, коли зовні люди ніби люди, а насправді всередині - шарікови. А найгірше, коли вони думають, що ніхто не знає, хто насправді ховається за "відділами" та "колегами"... Не соромно при зустрічі руку подавати?
21 листопад, 2013 в 02:20
Пані Оксано, звідки стільки жовчі? Я ж просив для обміну думками, по-перше, називати своє ім'я та прізвище. По-друге,може,Ви мене хочете переплутати зі своїм чоловіком, у якого якісь розлади, а від того - і в Вас? По-третє, в мене не голова "химерно рижа", а тільки волосся на ній русяве. По-четверте, у Вас відсутнє власне авто, раз ви так радієте, коли горить автомобіль у когось іншого? Далі: а Ви реально знаєте, скільки насправді наші медики отримують щомісяця? Ви дуже задоволені рівнем обслуговування в поліклініках, лікарнях і аптеках? І, нарешті, накази востаннє я віддавав іншим або виконував сам ще весною 1986-го, коли служив в армії, коли на місці нинішнього Київського майдану, до речі, була стара споруда якогось ЖЕКу і... частина кладовища. Щодо Вашого стилю фіксації думок з допомогою клавіатури: Ви так само неграмотно пишете слово "пакращення", як і не ставите розділових знаків. Але, незважаючи на все вище викладене, я щиро дякую Вашій Анонімності за черговий постріл з-за рогу з гвинтівки із кривим дулом. Ви - активні, і це радує... Головне, що Ви - не одні. Ви та Вам подібні мають здатність збиратися докупи, як у відомому всім дітям мультфільмі.
21 листопад, 2013 в 02:20