вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Григорій Пустовіт
Дата реєстрації: 02 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Григорій Пустовіт
Луцьк
29 березень 1960 р.
секретар Луцької міської ради, голова Луцької міської організації ВО "Батьківщина"
Шановний читачу 2, Ви саме втілення Нострадамуса та баби Ванги, просто зразок ідеальної реінкарнації. Буду відвертим, я шокований Вашою прозорливістю. Я й сам не знав, що у мене виникла «сверблячка» до, як Ви з пошаною та благоговінням пишете та ще й з великої літери, «Владного» корита. А тепер вже буду знати. Видно, що ця «сверблячка» примушує мене писати про відверті ляпи, які допускають в ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТАХ Луцької міської ради. І Ви дуже влучно підмітили, що, пишучи блоги у «Волиньпості», я розраховую виключно на те, щоб їх прочитала Юлія Тимошенко. Видно Ви чудово знаєте раз так пишете, що Юлія Володимирівна кожен свій робочий день розпочинає з ознайомлення з блогами на «Волиньпості». Мене зупинити можете лише Ви та Ваші побратими з міської ради – не допускайте відвертих ляпів в документах, посадіть мене на голодний пайок, не дайте мені про що писати.
24 вересень, 2016 в 12:26
"вікторе", це ж не рівень дискусії. По-перше, на "ти" я з Вами не переходив, по-друге, Ви ж не автор цієї Програми щоб бути таким ображеним. До речі, слово "бездна" без лапок вживає саме та людина, що написала Програму.
22 вересень, 2016 в 18:03
Про філологічні ляпи та тавтологію Ви правильно підмітили - це я цитую документи міської ради. Крім того, Ви пишете, що щось не зрозуміли. Наприклад?
22 вересень, 2016 в 08:58
До речі, в слові "став" я допустив помилку, звичайно має бути написано "стан". Навмисно не редагую написане. Наперед вибачаюсь за помилку. Сподіваюсь, що й Ви навчитесь визнавати помилки)))
14 січень, 2016 в 19:02
Шановні опоненти! Ви так самовіддано захищаєте в коментах Миколу Ярославовича, що це викликає лише повагу. Але я ж не критикую Миколу Ярославовича, не переводьте на нього всі стрілки, хоча і відповідальності з нього за став справ у міській раді ніхто не знімає. Я всього лише висвітлив непрофесіоналізм, халявництво, відсутність будь-якого бажання зробити хоч щось якісно з боку авторів Програми. Але у Вас є всі шанси по-справжньому захистити Миколу Ярославовича і його авторитет: створюйте документи грамотно, обдумано, продуманно, у відповідності до вимог законів та інших нормативних документів. Я на сьогодні є депутатом і мій обов'язок вказувати на помилки і прорахунки у той спосіб, який я вважаю за потрібний. Все що я написав у блозі, на жаль, правда. Сподіваюсь, що Ви зробите все аби у майбутньому не дати мені підстав писати подібні блоги. Щиро зичу у цій справі Вам успіху!
14 січень, 2016 в 18:56
попередня 1 2 3 4