вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
"Наша рідна держава краще побачить вас з ножем у грудях, ніж з пістолетом у руці" -- 100+. Точніше не скажеш!
03 січень, 2013 в 17:43
Проблема, як на мене, поставлена трохи не в тій площині. У нас атеїстом і безбожником називають тих, хто заперечує святість біблії і її головних персонажів -- Єгову (як не крути -- це імя біблійного бога)та Ісуса, на крайній випадок -- і тих, хто не сприймає і іслам, не говорячи вже про іудаїзм. Тобто, бути "віруючим", чомусь означає бути прихильником аврамічних релігій. Усе інше -- безбожжя. Якщо вже говорити про Лесю Українку -- думаю вона навряд чи була "Великою Християнкою". Освічена людина в усі часи дуже скептично ставилася до цієї релігії. До таких можна віднести і Франка, який у свій час просто познущався з старого заповіту і церковників. В принципі, які б не були переконання в Лесі Українки, ніхто і нічим не зможе принизити її геній.Однак, як на мене, її геніальність, як і геніальність російського Пушкіна обмовлена саме древнім, надзвичайно багатим язичним світосприйняттям, яким обоє були оточені з дитинства. Ніхто ж не сперечатиметься, що саме "Лісова пісня" є візитівкою Л. Українки. Де усе насичене язичництвом. Однак в Україні,чомусь, єврейські казки святі і незаперечні,а древні українські вірування -- казочки.
03 січень, 2013 в 11:30
Аж зацікавило. Де РАБ відшукав таку притчу. В біблії,наскільки памятаю нічого подібного не написано.Якщо можна -- назвіть джерело. А на загал. Такого поняття як "християнська мораль" не існує в природі. Це взаємовиключні слова.
02 січень, 2013 в 20:41
Шановний, більш недолугого прикладу "позитиву" закону Колесніченка-Ківалова я, мабуть, ще не зустрічав. Виходить, оскільки на Закарпатті після визнання угорської про російську забули, то це вже щось нормальне? Що -- українською мовою почали розмовляти, впроваджувати її чи ставитися з більшою повагою? Щодо першої частини коментаря -- бла-бла-бла. Я можу навести вам з десяток епізодів в нашій історії, в т.ч. і періоду ІІ світової, які "підтверджені документально", навіть "записані зі слів очевидців, учасників" і т.д., хоча, насправді, і це вже встановлено, їх або ж не було зовсім, або ж усе було зовсім не так, як подається офіційно. Та ви й самі при бажанні можете це зробити. Та ось, що б не шукати далеко. В моїй "колонці автора" є матеріал про спалене село Майдан. Понад півстоліття офіційна версія була "закріплена" атрибутами, відсутність яких ви мені ставите у вину. Однак це зовсім не свідчить про її правдивість. До речі. Там, внизу, ви собі дозволяєте безпідставне хамство (принаймні, я не знаю чим моя публікація могла образити особисто вас). Ну, це завжди було ознакою слабкості характеру. Можу "документально" підтвердити. Літератури, яка описує подібні відхилення, безліч.
01 січень, 2013 в 23:27
"бог" своє майно береже. А от для своїх рабів -- не дуже старається. Це його "гребе" мало
28 грудень, 2012 в 17:28