вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
ivan.myrka
Дата реєстрації: 06 березень 2014 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Іван Мирка
Луцьк
21 липень 1980 р.
"зняли старий асфальт, провели вирівнювання основи, нанесли дорожню розмітку та уклали нове дорожнє покриття" Друзі,зважаючи на те що на фото є розмітка то мабуть вони всетаки спочатку уклали нове покриття,а потім нанесли дорожню розмітку.
06 вересень, 2014 в 14:49
Приберіть деякі фото, не будьте "ційво"
05 вересень, 2014 в 18:49
Насправді я і уяви не мав що робиться в Києві. Тому парканувшись неподалік майдану я попав на самий початок суботника. Прийшов Кличко і відразу стадо спраглих журналістів, зівак та "найпростіших" обліпило мера. Почути промову можна було потім по "тєліку". Вздовж тротуару на вулиці Хрещатик вишикувались вантажівки і очолив їх навантажувач. Кияни хто в чому був почали скупчуватись біля гір сміття-барикад. Фотографувались, розгублено дивились то один на одного то на свій одяг. Якось інтуітивно і цілком логічно ніби по команді почались зїжатись до них вантажівки і поволі кожен хто хтів міг вкинути бодай одного ската чи доску. Під вечір а це година 16та вже все набрало більш системний характер та й видно що кияни працювали в "робочому" одягу. П.С. Мабуть саме такою могла б бути стаття про цю подію. Проте досить читана інтернет газета з голубим впізнаваним відтінком і не менш крутою назвою стає схожою на пресу кольору того "запаху" що стояв на майдані. Проте коментарі влучно вказують про контингент та нєдржмлюще око мєнтовскіх калік.
10 серпень, 2014 в 07:40
поруч зы мною люди якы готові до майдано 3.0, 4.0 і 5.0, Скільки треба стільки й буде, цей точно не останній.
03 серпень, 2014 в 13:03
В моїх батьків на 6му малоомелянівському провулку на 1 му поверсі згнила підлога, сипляться стіни, підвал у воді майже під стелю, фекальна яма зруйнована. Звичайно війна, звичайно нема коштів, я то розумію і ще трохи потерплю.
28 липень, 2014 в 21:42