вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
Хто на зв'язку з Сергієм Шаповалом із Луцька? ?За попередніми підрахунками і інформацією ЗМІ сьогодні в Києві було вбито дев’ять людей Зокрема, трьох майданівців вбили поблизу Будинку офіцерів. Їхні імена уже відомі. Це - Сергій Дідич з м. Городенки на Прикарпатті, Володимир Кіщук з Запорізької області та Сергій Шаповал з Києва. Ще два тіла були зафіксовані журналістами на барикаді біля виходу зі станції метро Хрещатик на Інституцькій, де згодом був убитий ще один активіст. Також повідомлялося, про загиблого біля Верховної Ради і двох у Маріїнському парку. У свою чергу, у Міністерстві внутрішніх справ заявили про 8 загиблих. Раніше повідомлялося, що тіла сімох загиблих людей доправили до моргу на Оранжерейній.
18 лютий, 2014 в 19:05
По-чоловічому, респект.
17 лютий, 2014 в 19:28
Очень неожиданная новость.)) Спасибо, автор. За медленное чтение провинциальной истории в нашем охваченном огнём политическом дурдоме. Спасибо, правда.)
14 лютий, 2014 в 23:54
агов, депутати! Міські й обласні! Треба заслухати начальника міліції на сесії! або хоча б на комісії! Закидати його, а також Терещука і прокуратуру депутатськими запитами! Чого ви мовчите?
11 лютий, 2014 в 21:41
Скаргу на дії працівника ДАІ начальнику обл.міліції та у прокуратуру за порушення закону "Про міліцію". Принагідно з'ясувати, які повноваження має працівник ДАІ, адже хлопці пересувалися тротуаром і пішки. У скарзі написати, що в працівника міліції при собі теж не було документів, які посвідчують особу, бо в іншому разі він би їх пред'явив. Отже, його теж треба було затримати й доставити у відділок! Коротше, написати веселу обгрунтовану скаргу - і викласти її в інтернет.
11 лютий, 2014 в 14:10